Bola som skutočne až tak žiarlivá?

23. jún 2024

Ahojte.
Zasa tie zoznamky. Zoznámila som sa s jedným cez zoznamku. Najprv sme písali nejakú dobu tam, potom sme si začali písať cez Whatsapp, s tým, že budeme teda spolu aj rande je naplánované.
Nejakých pár dní sa potom neozval, čo som nejak neriešila, netlačila na pílu. Až som nasledujúceho dňa videla, že je v tej zoznamke v miestnosti Sexzoznamka. Troška ma to zarazilo.
Asi o dva dni mi napísal na Whatsapp, s tým, že sa práve zobudil a má chuť na sexuálne písanie. Opýtala som sa ho na tú Sexzoznamku, načo mi iba odpísal, že žiarlivostné scény skutočne nepotrebuje. Načo som mu odpísala, že nerobím scénu, ale pýtam sa. Načo mi odpísal rehotajúcim sa smajlíkom.
Aký je prosím Váš názor na túto situáciu ?

janka_23
23. jún 2024

Ze mu išlo iba o to jedno. Viac by som ho neriešila

21katus05
23. jún 2024

Že je to debil ktorý chce len sexovať .. 👌😁

minimie
23. jún 2024

Že dotyčný očividne nehľadá to čo ty. Čím skôr si to uvedomíš, tým lepšie pre teba

pribinak
23. jún 2024

Viac sa mu neozyvaj a neodpisuj.

misiak7777
23. jún 2024

Skúšal či ťa rýchlejšie zlomí na sex, ale usúdil že to na teba rovno vybali, či sa chytis. Nemá vážny záujem

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
23. jún 2024

@pribinak Ja som už po tej odpovedi s tým rehotajúcim sa smajlíkom vymazala jeho číslo.

diewcatqoo
23. jún 2024

Jedna vec je, ze je to s najvacsou pravdepodobnostou chmulo, ktoremu ide iba o jedno. Druha vec je, ze riesit s nim to, ze bol v sexzoznamke, ked ste sa este ani osobne nezoznamili, je tiez od veci.

lizatko1009
23. jún 2024

Je to primitívny debil, viac x by som mu nenapísala a zablokovala

autor
23. jún 2024

@diewcatqoo Tak vieme, aké typy ľudí chodia do miestnosti Sexzoznamka. A skutočne nepotrebujem nejakého prelietavého vtáčika, ktorý sa otočil v neviem koľkých ženách cez takéto príležitostné sexi. A o zdravotných rizikách ani nehovorím. Takže pre ženu, ktorá si váži samú seba a váži si aj svoje zdravie to až to od veci nie je.

autor
23. jún 2024

@diewcatqoo ale tak tebe by to možno nevadilo.

diewcatqoo
23. jún 2024

Jasne, ja by som tiez nechcela chlapa, ktory chodi po takych zoznamkach.. ale riesit to s nim, ak ste sa este ani nestretli a v podstate si nie ste nicim, len si random pisete, mi pride od veci.

viestta
23. jún 2024

Ked si ho nasla v tej trtkacej miestnosti, mala si ho rovno vymazat. Na co si sa este v tom rypala? Ci si cakala na nejake vysvetlenie, ktore by si mu aj zhltla?

sense
23. jún 2024

Názor na situáciu? Žeby som mu viac nepísala, nakoľko nestojím o chlapa ktorý si na mňa spomenie len keď potrebuje vtáka vytriast

autor
23. jún 2024

@viestta To nie. Iba aby vedel, že som si to všimla, že o tom viem

autor
23. jún 2024

@diewcatqoo veď nech vie, že ženy si všímajú a nie sú blbky

liusa82
23. jún 2024

to máš ozaj za potreby niekoho z pokecu? pokial viem,sexzoznamka je hlavne tam.Keby tam niekoho uvidím uvelebeného ani by som sa s takým človek nebavila.Už by mal u mňa vizitku.Ak už,chod radšej na nejakú platenú zoznamku

autor
23. jún 2024

@liusa82 No veď radšej nad tou platenou aj uvažujem

zanka777
23. jún 2024

Koľko máte rokov?

autor
23. jún 2024

@zanka777 ja 39 on 42

zanka777
23. jún 2024

Popravde ja som myslela že má Max do 25 tak keď sa takto chová v 42 tak už nikdy nebude iný ....radšej od neho ruky preč kým je čas

domkakvet
23. jún 2024

Hlada iba sex.

enmery
23. jún 2024

🤣🤣🤣Ja už by som ho vymazala po zhliadnutí, že je v miesnosti sexzoznamka a ďakovala bohu, že mi tak skoro sám dobrovoľne ukázal, že je to vadný kus. A on ti ešte napíše sexuálne a ty s takým hňupom ideš riešiť a očakávam
konštruktívnu debatu.