Bez chuti na sex

16. nov 2022

Ahojte, chcela by som sa poradiť , sme s partnerom 6 rokov ,máme dve deti, pred deťmi sme mali sex každý deň , ale odkedy máme deti tak sa to zhoršilo a to o dosť ,niekedy keď to je 3x za mesiac tak je to vela ,on by aj chcel ,ale ja som taká unavená , úplne bez chuti, radšej idem skôr spať , absolútne som sa v Tom zmenila a nepáči sa mi to, nemám vôbec chuť na sex ,a je mi to ľúto , ani vlastne neviem čo by som chcela poradiť ale ak sa niečo dá s tým robit bola by som rada ,lebo máme krásny vzťah, je to výnimočný muž , ale proste chyba je vo mne 😏

samanta44
16. nov 2022

Dať deti jeden víkend v mesiaci k babke alebo niekde aby si mala čas si oddýchnuť nabrať sily a chuť venovať sa mužovi

adka176
16. nov 2022

Proste sa len premôcť....je to výnimočný muž.... nechceš ho stratiť.... veď nie každý deň, ale aspoň raz za týždeň snáď by to išlo....je to len na Tebe...

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majlo1234
16. nov 2022

Ak mate taky krasny vztah, daj si zo zaciatku sex ako svoju dalsiu povinnost aspon raz do tyzdna. A dobut sa ju vykonat. Mozno postupne tomu zas prides na chut

pininka1
17. nov 2022

Pre mna je sex relax a aj ked sa citim unavena tak pri sexe na to zabudnem a som tak rada ze sme na to isli, kedze prichodom deti uz tej intimity a vlastneho sukromia je minimum.