Asi nerozumiem mužom

9. okt 2022

Predstavte si, ze si najdete priatela, ste spolu rok, ale za ten rok, vzdy ked vam bolo tazko alebo smutne, vzdy mu to vadilo a vzdy sa zobral a odisiel od vas, pretoze mu vadilo ze nie ste v dobrej nalade a neusmievate sa... podotykam, ze ani donho nerypete ani mu nic nevycitate... len proste potrebujete niekoho na vypocutie, objatie....On vyzaduje aby ste ho podporovali a stali pri nom a na jeho strane za kazdych okolnosti, ale ked je tazko vam, len vam vynada ze ste mrzuta zena a odide... cim len vase trapenie samozrejme zvacsuje a kazdym takymto jeho pristupom je to potom cim dalej tym horsie... nakoniec vam vynada ze s vami nemoze byt lebo ste stale nespokojna mrzuta zena, vysavac energie a podobne.. Ako by ste sa postavili k takejto situacii?

bosorka2302
9. okt 2022

nijako, by som ho poslala do kelu hned v momente keby ma nevedel pochopit, vypocut. To bude daky narcista len seba vidi a vsetci naokolo sa musia z neho poskladat

viestta
9. okt 2022

Už dávno by som sa od takého odstrihla.

damnel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
liljana
9. okt 2022

Chcelo by to pocut druhu stranu. Ak sa o niekom ludia vyjadria, ze im vysava energiu negativnym nastavenim, tak je na tom casto nieco pravdy. Otazka je, ci neprehana, ci ma pravdu alebo nie, ci nemas depresie, ci prilis casto nevytahujes a nepreberas dookola nejake stare problemy. Kto zazil doma negativneho cloveka, vie ze to dokaze dostat toho druheho na dno.
Je aj mozne, ze proste ex proste nemal zaujem pocuvat druhu stranu a mozes byt rada, ze si sa ho zbavila. Chcelo by sa to spytat svojho okolia, aby ti povedali uprimne, akym dojmom na nich posobis.

bosorka2302
9. okt 2022

ano skryty narcista sa hra na obet takmer vzdy. Ono tazko je sa z toho dostat ale pozri si videa na youtube od jako fenix tie mne osobne velmi pomohli

A velmi casto sa ta snazia zneistit. Ja som mala aj dokazy ze bol neverny a ten si siel svoje, ze nie ze kazdy klame, niekto pouzil jeho identitu a pise v jeho mene. Proste nenormalne psycho. Tam si treba rozumovo uvedomit a pevne si stat za svojim a nedat sa oklamat a zneistit

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sima338
9. okt 2022

Ja som mala na výške takého spolužiaka, páčil sa mi fyzicky, ale tá povaha...pri ňom sa človek nemohol ani tak bežne posťažovať, mať PMS naládu či byť z niečoho v živote sklamaný, čo sú podľa bežné veci v živote človeka. Pritom on bol hocikedy odutá huba, ako sa vraví, ťažko sa čítali jeho nálady, ale od druhých chcel stále úsmev na tvári, dobrú náladu, všetko super...mne sa tým zhnusil

zmrzlinka2021
9. okt 2022

@autorka

Vies comu ja nechapem?

Ako moze zena vobec zacat chodit s niekym, koho ani nepozna a potom sa z neho vykluje toto? Uplne zabity casa.

Hned ako by sa mi nieco take stalo z jeho strany, odchadzam z chodenia a nedebatujem

matovicova
9. okt 2022

Takto sa bohatí muži správajú k ženám zlatokopkam. Že oni za peniaze "vyzaduju" aby žena nejak vyzerala, aby sa chovala, aby toto robila/nerobila ... Taký barter, tak to proste chodí...
Neviem či je to tvoj prípad, len mi to pripomenulo zážitky jednej známej...

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luccija
9. okt 2022

Tazko sa z napisaneho daju spravit uzavery, ale su ludia, ktori nemaju vela empatie a nevedia ako v krizovej situacii konat.Tak ako, ked doma spadne dieta muz sa zlakne a este vynada zene, preco nedavala pozor.
Nevieme ci si sa prehnane nepitvala v emociach a tych rod. problemoch.V kazdom pripade dlhodobo by ste si nerozumeli a nehladaj vinu v sebe za to, co Ti povedal.Vela chlapov v krize ci pri probleme uteka a to robil aj tvoj

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brembo
9. okt 2022

od sebca neočakávaj,že bude brat nejaký ohlad na teba. Vždy bude jedine on a nikto iný.

ujaju
9. okt 2022

Keď má problém si veci vykomunikovať, tak to bude problém celý život, furt takže to by som od takého človeka išla preč. Pretože to bude pre teba len trápenie.

tenerifka
9. okt 2022

vadny kus, vyhodit

dadis
9. okt 2022

Ja napisem len z druhej strany, pritom tym nechcem povedat, ze sa spravas tak..len som nastupila tento rok do prace, kde su so mnou na oddeleni dvaja maximalne negativni ludia. Ti vsetko kritizuju, frflu, cely den je v kancelarii nalada pod psa. Ja sa snazim byt teflon, nezapajat sa, nebrat na seba tu zlu energiu, ale je to velmi tazke byt s takymi ludmi v dennom kontakte. A pritom aj ja mam problemy, kto nema. Ale v praci chcem pracovat s radostou, lahkostou, chcem si tam oddychnut od kazdodennych starosti, rada by som bola, ak by vztahy boli dobre, vedeli by sme sa na tych veciach zasmiat. Ja neviem, ci si to ti ludia vobec uvedomuju, ze takto negativne na okolie posobia. Tak uplne chalana chapem, ale netvrdim, ze ty si negativna. To vobec. Aj ja potrebujem obcas sa opustit, odsmutit si niektore veci, vyhnevat sa a mat pri sebe osobu, co mi to umozni..Len netreba sa stale vracat a riesit neriesitelne. Napr. dceru mam vazne choru. Svoje lutosti, opustenia a hnevy na cely svet som si prezila davno. Odvtedy prislo zmierenie a nie je mojou kazdodennou naplnou riesit to dookola, lebo to i tak nezmenim. Zijem si stastny zivot pre mna aj pre svoje okolie. Rovnako to bolo s inymi problemami typu rozvod, financie a pod. Treba si smutok, hnev prezit, ale netreba sa cely zivot kupat v sebalutosti - kvoli sebe i kvoli svojmu okoliu. Neriesis stale dookola tie iste veci?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
9. okt 2022

pri priateľovi by si sa nemala kontrolovať, či sa stále usmievaš, či si dostatočne pozitívna, mal to to byť prvý človek, pri ktorom sa môžeš posťažovať, či vyplakať. Pošli ho do riti

monika668
9. okt 2022

Narcisticky egoista, prvé čo mi napadlo. Veď predsa vo vztahu máš byt real. Taká aká si. O čom je taký vztah kde ťa za svoje zlé pocity ešte obviní, že ho tým obtažuješ? Veď ťa dostane na psychiatriu. Váž si samú seba!

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fem
9. okt 2022

mas 2 smery , narcisticky, alebo empaticky, ktorym smerom sa ti zda, ze on je, chapajuci, vcitujuci alebo hladiaci emocionalne len na seba. Daj si odpoved.

zorana999
9. okt 2022

Takto sa správa človek na pervitíne 🙂

wwpela
10. okt 2022

Kamoška vyser sa na neho taky chlap nechápe ani sam seba a je to idiot ser na neho nájdi si niekoho lepšieho