Asi ma podvádza, minimálne flirtuje

10. jún 2022

Musim anonymne,nechcem,aby ma niekto spoznal…neverila by som,ze sa dostanem do tejto situacie,ale tak,nikdy netreba dat za chlapa ruku do ohna…
Je vecer,ukladame dieta a chlap mi zachrapal s nim v posteli. Jeho mobil na stole,stale brni,tak som nakukla a tam prekvapenie…sprava od jednej slecny,ci uz oddychuje a s pusinkami a objatim a sprava od druhej slecny,podotykam,teraz citujem: “a co ze chces zrazu pusu odo mna?”. Uplne ma vyklepalo,ledva som dychala,triasla sa mi kazda zilka v tele. Kuknem na fb,slecnu a pani som nasla,napisala im,ale este to nevideli…
Viem,bude to chciet dlhy rozhovor s nim,ale moja dovera je fuc a neviem co dalej. Byt je moj,mam aj pracu,ze nas uzivim s dietatom,dokonca zarobim viac,ako on…
Ale citim sa hrozne ponizene. Verte ci nie,no nemali sme problemy,nehadame sa,obcas vymenime nejaky nazor,ale o chvilu sme ok a ideme dalej,zarobim,varim a staram sa o domacnost…ok,na sex teraz velmi cas nebol,ale maly sme aj ten,len nie kazdy den…
Kua ja mam hrozne nervy,aj velky mix zlych pocitov😢😢
Co robit…?

dzulli1980
10. jún 2022

Zobuď ho a choď do priamej konfrontácie s ním ... v kľude, žiadna hystéria ... ja osobne by som to takto urobila.

deti95060810
10. jún 2022

okamžite zobudiť...možno by aj mobil letel okolo jeho hlavy...

autor
10. jún 2022

@dzulli1980 zvazovala som,ci ho budit,no neviem,mam teraz horucu hlavu a bojim sa,ze budem hlasnejsia a zobudim dieta…najprv som sa rozhodla to nechat na rano,ale neviem ani zaspat,ide mi vybuchnut hlava,moj mozog to nevie prijat a vysvetlit si to

xsuzannex
10. jún 2022

Ja len ze to uz ani nie je mozne...len za dnesok kolko som citala podobnych prispevkov ze muz podvadza, pise si s inymi zenami, flirtuje.. ja neviem, co uz nevedia co od dobroty? A ano, aj ja som patrila k tym co ich muz podvadzal.. asi vela zodpovednosti zrazu ked su aj deti na svete.. a co robit? Ja ti asi neporadim, skus ten rozhovor, to by mal byt asi prvy krok.. mrzi ma to 😒

autor
10. jún 2022

@xsuzannex kazdy bozi dem som si vravela to iste,ze nechapem,kolko je takych pripadov a co tym chlapom vlastne je…keby mame aspon nejaku krizu alebo nieco,ale nic. Kazdy den mi pise ako nas miluje a co robime atd. Z prace siel hned domov…nechapem tomu

xsuzannex
10. jún 2022

V lepsom pripade si len potrebuje pohonit ego s nejkymi mladymi zabami aby mal pocit ze je stale ziadany.. v tom horsom ....

zuzanazu85
10. jún 2022

Potrebuješ byť v prvom rade kľudná, rozvážna. Nebuď ho. Ráno múdrejšie večera. Teraz to boli,hnevá, trápi,ale ranečko mu to s úplnou rozvahou vyjasni,že čo to má znamenať? Hlavne pokoj,asi mu len chvíľkovo zašibalo,ono mužské ego a testosterón robí predsa len z chlapov samcov. Možno len chcel dvíhať ego a možno to horšie,ale histerka ho skôr odradí,ako rozvážna,rozumná,sebavedomá jeho žena ráno 😏

bajka16
10. jún 2022

Ako to je málo odstreliť týchto chlapov hlúpych 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ čo je nejaký vírus vo vzduchu či čo. Tak mám ženu dieťa ale vtak neobsedí 🤦🏻‍♀️

kornelies
10. jún 2022

Ked som v jednej diskusii napisala, ze cca 70% chlapov je nevernych, tak som bola za zlu.
Podviest asi nepodviedol, ale rozpracoval to s viacerymi, otazka casu kedy pride k nevere. Zbytocne ho budes budit, nic nevyriesis.
Chlapi potrebuju sex a pozornost, ak to nemaju, idu za prvou suknou.

gleep1
10. jún 2022

Nebuď ho, ako pisali, ráno múdrejšie večera.
Raz som niekde čítala že muži ktorých ženy zarábajú viac oveľa častejšie podvádzajú a boli to naozaj oveľa ale už si nepamätám- proste je v našej spoločnosti dane že muž je ten co nosi peniaze a stane sa im že sa už necítia ako muži a tu mužnost hľadajú inde. (Tým nechcem povedať ze za to mozes ty) Možno s nimi nič nemal, možno áno, možno sa dozvieš od nich, ale byt tebou pokial ti neodpisu tie ženy, nedala by som mu mobil a prístup na internet😀

Skús si dať magnezium, možno nejaký upokojujúci čaj ak máš, ak máš nejaký diazepam alebo lorazepam alebo niečo podobne tak si daj, snaž sa spat, aj keď chápem že je to asi momentálne zdanlivo nereálna úloha.
Je mi to ľúto, budete mat asi ťažšie obdobie ale neboj, aj tak prídu svetlejšie časy. Hlavne bud prítomná pre dieťatko

gleep1
10. jún 2022

@kornelies ono 70% je asi veľa, ale ide aj o vek. Napríklad ženy zvyknú skôr podvádzať vo svojich 20 rokoch, kdezto keď už majú rodinu podvádzajú menej. Muži zas podvádzajú najviac vo veku okolo 40 rokov. Takze povedať že 70% 20 ročných podvádza je hlupost ale povedať že 50% 40 ročných podviedlo/snaží sa o to, hlupost možno ani nie je. A že si bola za zlu je samozrejme, ľudia sú optimisti co sa týka ich života. 70% žien povie že je pravdepodobne že ich sused podvádza/ podviedol ich susedku ale len 1% žien povie že je pravdepodobne že podvádza ich muž. Ľudia si myslia že zle veci sa deju len iným ľuďom- až pokial sa nestanú ním.

andreatytler
10. jún 2022

Je mi strasne luto co prezivas. Bola som tiez tam.
Ja som citala ze kazda velka strata ma 5 faz:
Popieranie - toto nie je pravda, je to jeho mobi?
Hnev - na neho, na seba, na tu slecnu, na svokru...
Vyjednavnie - keby som sa len viac snazila v posteli...
Depresia - vsetko je v keli
Prijatie - Ide sa dalej

Ty si zial len uplne na zaciatku. Mas pred sebou este vela tazkych dni alebo tyzdnov.
Ja by som nedokazala zaspat a prebdena noc by mi teda vobec nepridala na pokoji a pri tom rannom rozhovore by som bola duplom nervozna a vystresovana. Odychnuty a vyrovany by bol akurat tak on. K tomu este dieta treba riesit. Takto aspon mate celu noc na ten rozhovor.
Podla mna vela zalezi od jeho reakcie. Ovela lepsie sa spolupracuje s chlapom ktory ukaze ze ho to mrzi, ako taky co hned prejde do protiutoku.
Moja prva reakcia bola taka ze som mu pohrozila prstom, lebo som nemala sajnu ako reagovat a aj kamosky mi povedali ze flirtovat cez siete je bezne, ale ako cas isiel dalej, tak mi doslo ze pre mna je to nesmierne urazlive a nebudem to tolerovat. Zacali rozhovory o rozvode, navsteva manzelskej poradne, psychologa. Ustali sme to ale ten vztah uz nie je ako bol. Uz nikdy nebudem slepo verit.

miadi
11. jún 2022

Viem ze sa to lahko hovori ked nie som na tvojom mieste.. ale dobre zarabas byt je tvoj poslala by som ho do … Neviem Mozno som moc hrda pyšna ale toto by som neprekusla poznam sa. A bolo by mi fuk ci nieco bolo ci bol len zamer ci si chcel len virtualne honit ego. Vlastne by sa mi zhnusil aj Keby som nemala kde zit a musela ist k mame a mala biedny plat, vzdy lepsie ako mat doma taku faloš .ale to spm Ja ty sa Musis zariadit podla seba.

kassandra25
11. jún 2022

Ahoj. Toto si videla prvýkrát, čo si videla. Nemáš viac dokazov, materialov. Ty si tym zenam odpisala v jeho ci v tvojom mene....? Ak ano, ony mu to povedia. Toto, co tebe bolo prezentovane, bude prenho hračka tebe nabulikat do hlavy, že absolutne o nic neslo. Este z teba urobi vola. Skoda, ze si nepockala so zaujmovym postojom a nedala tomu cas a viac sprav....., neozyvala sa nikomu. Este podme k veci; kde su pusy, tam je viac, tam uz bol casoptiestor, aby prebehlo zoznamenie a doslo k tym pusam a inemu......, a ano, teraz si videla dve, ine dalsie boli predtym, ine dalsie budu potom....... , vzdy budu. Nie som samozrejme vestec , aby som to mohla takto potvrdit, ale toto je uplne klasicky scenar..... a s tymito dokazmi teba on zmetie zo stola ako muchu a budes len vol. Toto je nic. Hracka pre chlapa. A ano, je mi to luto, ze tvoj ta podvadza kade sa da, pozor, neflirtuje, podvadza. Keby flirtoval, sms by nelietali, flirtuje sa len pohladmi a ustne..... , je to na tebe, ako sa zariadis, ale myslim si, ze ti nabulika skor tie kaleraby a budes vol. Ze to "zachranite" 😁, povies si, mate dieta, rodina, klasika, on si povie: frajerky vymenit a vycvicit, kedy maju pisat 😉

joesvk
11. jún 2022

@kassandra25 Je to hrozné, ale podľa mňa je to presne tak.

jankasamulko
11. jún 2022

@kassandra25 ano presne takto som to zazila a som rada ze to mam uz za sebou a chlapa z krku. A ano bola som nakoniec ja zla, chcel vyjst z toho pekny... Doslova ste to vystihli

autor
11. jún 2022

Dakujem kazdej za prispevok a radu…mam aj neurogennu tetaniu a vcera sa mi z toho spustil atak,takze som ho zo strachu zobudila a ked mi polavilo,vyvalila to na neho…chcela som vidiet hned zvysok konverzacii,ze ak teda nema co skryvat,tak mi ukaze a dokaze,ze to “nic nebolo”. Aj ked pre mna aj tak bolo…no on tie koverzacie hned predo mnou vymazal a potom podal mobil…stale opakoval,ze nic sa nestalo a “co ja som,co ja som…”. Tym zenam som pisala v mojom mene,ta zaba nereagovala vobec,iba ma blokla a ta starsia-vyzera nieco medzi 40-45 a nie na 30,ako ta prva,tak ta mi napisala dnes,ze sa nic medzi nimi neudialo a ze ona sa nedavno rozisla pre podobny problem. To mi povedal aj muz,ze je slobodna a je to kolegyna,lebo som to z neho “tahala”. Tu druhu si najprv “nepamata,odkial sa poznaju”,teraz si “pamata”,ze odnekial z vonku “z davna”😁 no kruti mota…dnes som vylozila nohy a dala mu dieta,nech sa stara,lebo ma asi vela volneho casu,tak potrebuje zamestnat,potom idu na plavanie-nech si to sam uzije,ako ja hocikedy,potom dostal ultimatum zbalit si veci a odist…dotycnej som sa opytala,preco teda pytal pusu,ze nieco muselo byt spustacom,ale na to odpoved-zatial nemam…lenze vztah bez dovery nedokazem mat. Dnes,ked mu zavibruje mobil,hned mam kontrolky. V noci musel ist na gauc,takze mal cas sa im ozvat a dohodnut na “taktike”,vobec to nevylucujem. On sa brani,ze o nas nechce prist,ale hold,smola…jaj a este ked som ho atakovala,ze keby nema co skryvat,tak by nemazal vyklepany tie konverzacie,tak z neho vyliezlo,ze nechce mi ublizit,keby si to precitam,co mu ONI pisali…chudacik,on im “neodpisoval”…hnus proste. Stale mi to neberie hlava,dieta nema ani rok😢

kornelies
11. jún 2022

@gleep1 Ratam vsetky vekove kategorie. Samozrejme, ze zalubeni nepodvadzaju. Do 35 veku mojho zivota som neveru nevnimala. Nejaky rocik a skusenosti mi pribudli, pocuvam muzov, kedze vacsina spolupracovnikov je 40+ a nestacim sa cudovat, ze idealne pary nie su idealne. Vela muzov ma milenky dlhe roky, Manzelky radsej zatvaraju oci, pretoze im sex uz s manzelmi nechuti, muzi si to zariadia po svojom. Pokial tam je jedna osoba, ku ktorej neprechovova city, da sa to ustat. Horsie je, ked muzi sexuju s kvantom zien, ktore spoznali na internete.

zarrinka
11. jún 2022

Ahoj, to ho chceš fakt vyhodiť? Ja chápem, že sa ťa to dotklo. Pri tom aká som ja žiarlivá by som svojho muža asi roztrhala ale skús mu dat šancu a veriť, že sa nič nestalo. Máte vzťah dlhšie a ako si písala všetko bolo olk. Zrejme sa iba nudil čo ho samozrejme neospravedlňuje. Dnes sú ale aj ženy divné. Boli sme teraz na svadbe a za chlapmi, ktorí chodili von fajčiť behala dievčina a mala teda dosť nevhodné reči. Dá sa povedať, že riadne cez čiaru. Až nám bolo trápne za ňu. A to vedela,ze všetci sú ženatí. Držím ti palce a rozhodni sa správne aby si neľutovala 😉

autor
11. jún 2022

@zarrinka veru,ze neviem,na jednej strane sa to vo mne bije,lebo ako som pisala,naozaj sme problemy nemali,ked sme sa pochytili,o par min bolo po vsetkom,aj mi pomaha v domacnosti,babo miluje a venuje sa,co to da…preto mi to hlava nebrala,ze kedy a kde by to robil,konci v praci stale rovnako a vzdy rovnako je doma,zvysok casu travil spolu s nami alebo s babom,kym ja som porobila,co bolo treba. Bohuzial,este studujem a mala som teraz dost veci v skole,takze po veceroch,ked dietatko zaspalo,ja som dohanala veci do skoly,seminarky,projekty,clanky,prednasky,kedze aj ucim. No a vlastne preto sme vecer sice spolu boli,ale nevenovali sme sa tak sebe,potom som odkvecla od unavy. Lenze v skole ma vzdy podporoval a aj mi pomahal,aby som na nu mala cas,chapal,ze v kazdom semestri je proste obdobie,kedy toho casu budeme mat navzajom menej,kedze dieta je cez den zive a spanku moc nedava,plus mam rada poriadok a uvarene atd. Ta pani mi potom odpisala,ze v praci maju vsetci svojsky humor a “nevinne flirtovanie”, vraj jej on pomohol s niecim,ona mu poslala smajla s pusou a on jej odpisal,ze lepsia by bola na zivo. No a vecer ona na to zareagovala spravou,ktoru som uz nasla ja a nie on…vkuse mi pise,ze okrem prace sa ani nikdy nevideli a nestretli,ze nikdy medzi nimi nic nebolo…ze slo o nevinny flirt,ale od kedy je flirt len nevinny,najma ak je aspon jeden z nich zadany a ma rodinu? Proste ma to ponizilo,je pre mna aj to ponizujuce,ze som ich musela kontaktovat a dat o sebe vediet….cele to zle znasam. Tiez som nebola nikdy zastanca lamat nad ludmi hned palicu a robit rozhodnutia horucou hlavou,ale strata dovery sa asi odrazi na vztahu aj v buducnosti…

greywolf
11. jún 2022

,,ok sex Teraz dlho nebol,, a mas odpoved. Bol by Radsej keby nebolo na varene, upratane ale mal by poriadny sex toto sa nestane. Ale to vy zeny, nechapete muzov a ani nechcete. To bol taky problem sa mu venovat?

zarrinka
11. jún 2022

Ťažká situácia, si inteligentná tak verím, že to dopadne k tvojej spokojnosti 😉

autor
11. jún 2022

@greywolf ja som nenapisala,ze sex dlho nebol,napisala som,ze nebol tak casto,ako sme zvykli,niekolkokrat do tyzdna alebo pomaly kazdy den. Treba citat s porozumenim…po dalsie,ak ma prsty na vypisovanie inym zenam,ma aj usta,ktore treba otvorit a povedat,ze co mu teraz “chyba”,vadi a podobne..to nie my nerozumieme chlapom,ty vy chlapi pri udretom testosterone do hlavy musite hned utekat za dalsou suknou???

stanulienkat
11. jún 2022

@greywolf preco by nemalo byt uvarene a upratane? Mladý muž nemá ruky? Mladý muž keby uvaril, upratal a postaral sa o dieťa, žena by nemusela byť taká vyšťavená a bol by aj ten sex. No možno by bol on už taký uťahaný, že on by nemal chuť.

zuzanazu85
11. jún 2022

Sa mu venovať...túto poznámku mám najradšej 😁. Večné veľké deti. To znamená,keď žena normálne ide celý deň ako ,, mašina" ,ešte musí sa venovať veľkému decku,ktoré potrebuje upustiť paru,lebo? Lebo bude zháňať inde. 😆 Dokonala manzelka neexistuje,zanedlho budú robotické,skoro reálne,tak budete spokojní potom 😁.

greywolf
11. jún 2022

@stanulienkat Pekny nazor ale casto nie pravdivy. Dnes moji kolegovia varia upracu pomozu s detami a pri pive casto pocuvam Ako sa ich zenam nechce, nemaju naladu atd.

stanulienkat
11. jún 2022

@greywolf ufff, tak na to su uz potom dve strany.

greywolf
11. jún 2022

@zuzanazu85 Ano a potom su zeny co behaju kavicka tu masaz tam manikura tu kamaratka tam. To je to fungovanie ako ,,masiny,, 😀😀 si predstav ze aj muzi pracuju od rana do vecera. A mnohe zeny si to nevazia a beru ako samozrejmost. 😉😛

zuzanazu85
11. jún 2022

@greywolf chlap urobí len jednu činnosť a tvári sa ,že chudatko je zničený. 😆 Než to žena musí byť kuchárka, vychovávateľka, upratovačka, sekretárka-vybavovacka, inštalatérkaa neviem ešte čo, k tomu,aby to nebolo tak jednoduché pre ňu,večer sexuálna mašina 🤭😁. Jaaj, dostaneš naložené za tieto komentáre 🤭😁

greywolf
11. jún 2022

@zuzanazu85 to si zeny myslia ze to vsetko robia. 😀 dostanem a nech tu sa nastvu a aspon budu myslie ku svojim. A to je problem mnohych zien ze si myslia Ako veeela toho robia a muzi nic . Ale je mnoho zien ktore toho vela nespravia, mile damy. Takze to nezalezi od pohlavia. 😀 ale to sme daleko od temy.