Análny styk

10. jan 2022

Ahojte,
Potrebovala by som pomoc
Priatel by rád analny styk veľmi sa mu to páči, ja s tým nemám problém, pár krát som s bývalým partnerom praktizovala, on bol však inak vybavený. Nebol problém,
S terajším partnerom sme to skúšali, ale nešlo to ani pri dostatočnom množstve lubrikantu
Kde môže byt problém?
Uvoľnenie, alebo iný zdravotný problém? Ďakujem za pomoc

sima338
10. jan 2022

Spýtaj sa na to lekárky, áno, gynekologička má vedieť poradiť aj v tejto oblasti. 🙂 Keď to nejde, nesilila by som to...keď to nejde, tak to nejde, ako sa vraví. Aj u nás by partner chcel, ale ja sa na to necítim, absolútne ma to neláka, tak to rešpektuje, hoci nevravím, že zvedavosť vo mne nie je, ale nútiť sa do toho nebudem 🙂

greywolf
10. jan 2022

@sima338 na druhej strane kto neskusi nevie. Bud sa vam to obcas zapaci alebo si povies ze si skusila ale nieje to pre teba. Lepsie ako potom ma smrtelnej posteli lutovat ze clovek toho v zivote viac neskusil (ber s nadhladom)

kiki68
10. jan 2022

Podla mna uvolnenie bude problem a chce to trosku treningu. Skus si najst anal plugs a tie pred takymto niecim aspon hodinu nosit. To by mohlo dost pomoct, tiez lubrikant, su znacky urcene na prave tento typ styku. My toto v spalni mavame na programe, ale problemy s tym nemavam. Keby ano, tak to proste nerobim. Bud to robi radost obom, alebo nikomu.

autor
10. jan 2022

@kiki68 ved s bývalým priateľom to nebol problém, asi nedostatok uvolnenia

1didiana1
10. jan 2022

ono toto nejde podla mna len tak a terajsi partner ak je inak obdareny a v tom to moze byt. proste chce to asi cvik a mozno by bolo fajt to vyskusat v sprche. tepla voda tiez pomaha uvolnit svaly

kiki68
10. jan 2022

Hlavne ak je vybaveny poriadne tam dole, tak treba to telo na to pripravit predtym. Nie ist hned na vec bez nejakeho uvolnenia ( prsty, plugs)

soldi
10. jan 2022

@greywolf haha, ta predstava: stara babicka lezi na smrtelnej posteli a lamentuje: a ani ten anal som nevyskusala! 😂

amelie22
10. jan 2022

@soldi 😂😂😂😂

karolinakr
11. jan 2022
jarka26011
13. jan 2022

@soldi opľula som mobil😂

apolka77
14. jan 2022

@soldi práve toto ma napadlo "ach sakra škoda že som to nevyskúšala"😂

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
odborniknasex69
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
odborniknasex69
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
odborniknasex69
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
odborniknasex69
Odpoveď bola odstránená
Zobraz