Aký je to pocit, keď vás niekto priťahuje?

4. jún 2024

Aký je to prosím pocit, keď vás niekto priťahuje? Čo vtedy cítite?

doriiis
4. jún 2024

Ešte si nikdy nemala sex?

autor
4. jún 2024

@doriiis nie

fido69
4. jún 2024

@doriiis Si zabila! 😂
Inak otázka za 100 bodov! Akoby ju položila umelá inteligencia. 😂

doriiis
4. jún 2024

@fido69 ....počkaj.Uvidime,kam sa toto dostane

doriiis
4. jún 2024

Autorka.....a máš niekoho s kým by si chcela mať sex? Niekto,kto sa ti páči a priťahuje? A ešte koľko máš rokov?

autor
4. jún 2024
doriiis
4. jún 2024

Si žena? Muž?

autor
4. jún 2024

@doriiis som žena😃

doriiis
4. jún 2024

No a teda je niekto,s kým by si chcela spat?

autor
4. jún 2024

@doriiis nie je😕

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
4. jún 2024

Máš 20 a nikdy ťa nikto nepriťahoval? To nemusí byť hneď o tom, že by si s ním chcela sex. Nikdy sa ti nikto nepáčil?

autor
4. jún 2024

@h2 ale asi páčil, ale bolo to dávno, a vlastne ani neviem,či to bolo naozaj😕 ja neviem veľmi aký je to pocit keď ťa niekto priťahuje😕

rozculena
4. jún 2024

to sa nedá opísať,keď sa ti to stane,tak to poznáš.

tenerifka
4. jún 2024

Mne stacil pohlad do jeho oci a videla som hromy/blesky.... doslova. Nikdy by som takemu niecomu neverila, ak by som nezazila.

autor
4. jún 2024

@rozculena ja sa práveže toho bojím,že to nikdy nespoznám a nezažijem😔

doriiis
4. jún 2024

Tak už chápem,že to nevieš.Neboj nič autorka,pochopíš to,keď to pride.

autor
4. jún 2024

@doriiis no toho sa bojím,že nepríde, ale zas podľa mňa nie som asexuálna, neviem, mám až príliš veľa fantázií v svojej hlave

januska12323
4. jún 2024

Keď to príde tak zistíš.

egonsk
4. jún 2024

no pritahuju sa proptipoly magnetu, ale u ludi to funguje tiez, ale ako to zacitis? Nuz bude ti s nim fajn a jemu s tebou... potom pekne pohladenie, neskor pusa i pomazlenie, casom ruka v rozkroku a nenazdas sa v si pokroku. Tam uz zacnes mysliet ako to pojde dalej a ze je ten pravy ziskas nadej, on pojde na dalsiu metu a ty sa budes chciet s tou radostou podelit svetu 🤪 ... ale nechas si to pre seba a z radostou budes divat do neba, obcas z neho zaprsi a ty to pocitis na dusi. 😁

doriiis
4. jún 2024

Tak je trošku divné,že ťa celý čas puberty a mladej dospelosti ešte nikto nepritahovsl,ale tak každý sme iny

jozko_z_lesa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
4. jún 2024

Nicoho sa neboj, ked to pride spoznas to. Ked pride TEN pravy, tak TO budes citit.

h2
4. jún 2024

@jozko_z_lesa Keď to majú byť motýlE, musí zjesť minimálne dva. 😁😝

fido69
4. jún 2024

@doriiis Si to ty? 🤔

doriiis
4. jún 2024

@fido69 ...určite nie.Jedine,že by som to vlastnila a pre mňa makal niekto tam.Ja a pečenie,varenie nie sme vôbec kamoši.🤷🏻‍♀️

reanda
4. jún 2024

a v tvojich fantaziach vies citit, ze ta niekto pritahuje?

autor
4. jún 2024

@reanda myslím,že hej, práveže ja takéto veci viem preciťovať až moc v mojej hlave, ale potom sa seba pýtam,či to nie je len nejaký môj výplod v hlave…

casavina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
reanda
4. jún 2024

nie je to vyplod.. vies, co mas citit.. v realite je to to iste, len intenzita moze byt ina
nie je ani nic zvlastne, ze si to v dvadsiatke este nezazila nazivo.. su ludia, ktori na to potrebuju fakt 'specialne' podmienky 😀 neboj nic, ono to pride v pravy cas 🙂