Akú šancu má manželstvo po nevere?

23. jún 2024

Myslite si, ze sa da fungovat v manzelstve, kde po dvoch rokoch od manzelstva bola z muzovej strany nevera? Nejedna sa o mna v pribehu! Nevera fyzicka a aj emocionalna s jednou zenou. Proste chlap sa doblaznil do jednej slecny, stretavali sa, spavali spolu, vkuse jej vypisoval. Jeho zena mu nasla spravy a dotycnu hned kontaktovala, nech sa drzi od jej muza dalej, inak nech si pogratuluje, lebo rozbila manzelstvo. Dotycny aj napriek prevaleniu stale kontaktoval milenku a stretávali sa dalej. Zaroven manzelka po dvoch dnoch od prevalenia zacala vo velkom pridavat fotky s manzelom aki su šťastní. Neviem, co vsetko vedela, ale myslite si, ze takato zrada sa dokaze napravit? Ze to ten dotycny nebude robit stale? Milenka sa potom stiahla a este dost dlhy cas jej tento dotycny zvykol pisat, uz aj ked mala partnera. Nie som ani ta milenka :D ide o moju blizku osobu

viestta
23. jún 2024

Myslim si, ze je to problem a rozhodnutie zucastnenych a ti co sa ich to netyka sa do toho nemaju starat

pribinak
23. jún 2024

Toto manželstvo už nemá tiadny zmysel.

Veselo ju podvádzal a pri ďalšej príležitosti aj zas bude. Debata s milenkami nemá žiadny zmysel. On sľúbil vernosť a zradil

Ak si hociktorá zo žien z tohto príbehu, vykasli sa na tohto chlapa a hľadaj niekoho s lepším charakterom

autor
23. jún 2024

Este pre doplnenenie. Manzelka je od manzela starsia o 6 rokov. On sa zenil, ked mal 21 rokov, bola to jeho prva a obidve rodiny su dost krestanaky zalozene

autor
23. jún 2024

@viestta a preco by sa do toho nemali starat? Pokial im na tom cloveku zalezi a dotycna osoba je naivna a nestastna?

autor
23. jún 2024

@pribinak som sestra podvadzanej

colsami
23. jún 2024

Milenka vernost neslubovala, ale ten manzel ano. Takze vypisovat jej a hadzat na nu vinu z rozbitia manzelstva je zbytocne. Treba si spravit poriadky v prvom rade doma.
Len muz so zenou vedia v akom stave je ich manzelstvo a ci to ma nadej do buducna. Uplne zbytocne o tom polemizovat na fore.

viestta
23. jún 2024

Akekolvek okolnosti tam su, je to zalezitost tych manzelov. Nech si oni riesia svoju krizu. Ty si len divak aj ked sa jedna o sestru. Ked si bude pytat radu, tak vtedy mozes nieco povadat, inac to nechaj na nu ako sa ona s tym vysporiada.
(A krestansky zalozene rodiny... Je toto vobec dolezite? A ak je to dolezite, tak su ti dvaja dokazom, ze niekto zlyhal vo vychove.)

pribinak
23. jún 2024

Ja byt na mieste tvojej sestry, zidem z kratšej cesty a taham preč od tohto chlapa

Kým nie sú deti a kým nenadobudli nejaké väčšie majetky
Keď ju podvádza 2 roky od sobášu, tak čo bude o 10 či 15 rokov? Podvedie ju s každou sukňou čo pôjde okolo

dskjhfdlkdjhl
23. jún 2024

Podpor sestru v akomkolvek jej rozhodnuti, ale nechaj to na nej.

domiklik
23. jún 2024

Milá autorka, úprimne ti odporúčam držať si odstup,ako ti už bolo poradene, nemiesat sa do toho. Veľmi jednoducho sa môže stať, ze manželia si to vyriešia medzi sebou, ale tvoje vzťahy so sestrou, svagrom zostanú narušené už navždy. Samozrejme, pokiaľ sa tvoja sestra spýta na tvoj názor, je to ôk, porad, podpor...

mandzula
23. jún 2024

Stiahla sa milenka, nie neverny chlap. Ja tomu nedavam sancu.

autor
23. jún 2024

@dskjhfdlkdjhl my sme to ani nevedeli. Sestra to riesila iba s kamaratkou a sestrou jej manzela. Ide o to, ze sa strapnuje. Nakolko zacala ribit vecu, ako ta jeho milenka. Ona je proste domased, jej manzel aktivny. Jeho milenka je tiez aktivna a sestra zacala vkuse chodit yeraz na hory, dava pribehy, ze ako ju to naplna, pritom viem, ze to robi nasilu a vidim, ze straca samu seba. To sa mam pozerat na to, ako sa moja sestra ruti do niecogo, co ju totalne polozi? To si mame zatvarat oci predtym? On je tiez ocividne v tom manzelstve nešťastný. Podla mna to 1000x oľutoval, ze sa ozenil tak mlady. A sestra ta sa tvari, ze sa vlastne nic nestalo

hopsas
23. jún 2024

V rovnakej situácii bola moja bývalá kolegyňa. Za milenkou zasla do práce urobila škandál prefackala ju, narobila jej tam hanbu na sto rokov. Ale to bolo nič čo urobila mužovi. Aj za mužom do práce sa vybrala, krik, facky, hádzanie pohárov s horúcou kávou, narobila hanbu aj jemu a podala žiadosť o rozvod. Obtelefonovala celú jeho rodinu, všetkých kamarátov, informovala ich o všetkom a ak by niekto nevedel aj na jeho Facebook mu to napísala, poslala za ním .miestneho kňaza, nech mu dohovorí, no čo ti poviem ..bojovala statočne a očividne sa to oplatilo. Milenka po jej scéne už s jej mužom nechcela mať nič spoločné a opusteny muž sa samozrejme priplazil za ňou a prosil o odpustenie. Veľmi rada spomínam na to obdobie strašne som sa nasmiala na nej, ale - aj po jeho nevere sú ďalej spolu je to už asi šesť rokov a prišlo aj ďalšie dieťa. Závisí od ľudí. Za mňa - treba bojovat

kiki68
23. jún 2024

Krestansky zalozene? Kto? Nezosmilnim a nepoziadam manzela/ manzelku blizneho svojho vypadlo z repertoaru? Tak by to bolo uz na zvazenie vobec anulacie manzelstva ako takeho. Ved ziju od zaciatku v nejakej lzi a hriechu. Milenka bude za rok nahradena inou, alebo tam budu ako Camilla a Charles cakat, kym sa konecne nieco stane. To nemoze dopadnut dobre.

olimuc
23. jún 2024

No tvoja sestra sa so svadbou unahlila, jej motivy zobrat si 21 rocneho nedozreteho zajacika necham mimo … ale v tomto veku je 6 rokov velky rozdiel - hlavne ked je chlap ten mladsi … sestra ma 29 .. tak by mala mat rozum alebo vyhladat odbornu pomoc. Toto manzelstvo je bez sance a casom parohami oskrabe cely strop. Mala by ho nechat ist a najst si niekoho rovnako usadeneho a s rovnakymi zaujmami. Teraz bude bojovat a po detoch zase? Podviedol raz urobi to znova… zatial vie o jednej

sense
23. jún 2024

Pozri tvoja sestra o tom vie aj napr tomu v takom manželstve ostáva... A to ze postuje fotky aká je šťastná je len klam, maskovanie toho ze je nešťastná. Ale to prečo s ním ostáva napriek tomu ze jeho románik pokračuje vie len ona.... V tomto prípade nie je problém v milenke ale v mužovi... A teda vidno to silné kresťanstvo, len tuším niekto zabudol na 10 božích prikázani.

stanulienkat
23. jún 2024

Tieto kvazi krestanske kecy milujem. 90% krestanov sa na vieru len hra, lebo sa to patri. Na tomto zväzku nic veriace nie je. Mlady muz je zrejme hlupak, ked sa zenil v "detskom" veku. Nezmanipulovala ho tvoja sestra? A laska to musela byt ako hrom, ked ju podviedol uz po 2 rokoch. Ja by som sa na mieste tvojej sestry rozviedla. Naco je jej taky vztah? A este sa aj ponizuje pridavanim trapnych fotiek na socialne siete.

vanilkovazmrzka
23. jún 2024

Mne je smiesno z toho, ze manzelka kontaktovala milenku s hentakymi recami 😂 urcite by si kocka povedala jeziiis jasne ja vlastne sukam so zenatym a rozvraciam rodinu, tak kaslem teda na to

mandzula
23. jún 2024

@hopsas toto nie je boj, to je totalne ponizenie sa.

hopsas
23. jún 2024

@mandzula myslíš? My čo sme to sledovali sme to tak nevnímali. Ponižila sa ta milenka čo za jej chrbtom spávala s jej mužom, hanbila sa potom ako pes, keď jej to kolegyňa vykričala.

mandzula
23. jún 2024

@hopsas pre mna totalna potupa vsetkych zucastnenych a pritomnych. A stale som nazoru, ze milenka je kolac vo vitrine, hlavna vina spada na toho, kto v diete neodola a ten kolac si vezme, nie na kolac.

melanta
23. jún 2024

Podvádzaná sa správa úboho z viacerých dôvodov, ukazuje, že nemá hrdosť a sama sa ešte viac ponižuje. Pretože:
1. Vypisuje milenke, že rozbíja rodinu. Nie, milenka nikomu nesľúbila vernosť. Rodinu rozbíja muž, ktorý tú vernosť pred bohom sľúbil.
2. Chce udržať vzťah s niekým, kto miluje iného a kto aj po odhalení sa novej ženy nechce vzdať.
3. Po prevalení nevery pridáva fotky šťastnej rodiny - toto je vrchol úbohosti. Koho chce presvedčiť o šťastnej rodine?

Ak by som bola sestra podvadzanej manželky, podporím sestru v rozvode. A zvlášť ak majú deti. To je svetské učiť svoje deti, že žena nemá mať hrdosť a mať v posteli neverníka?

hopsas
23. jún 2024

@mandzula to zvyknú hovoriť slobodne bezdetné ..akonáhle by si mala štyri deti ako tá moja kolegyňa tak by si sa na to že ťa chce opustiť manžel asi pozerala inak

kiki68
23. jún 2024

Hlavne poslat sestru k psychologovi/ skusenemu knazovi, lebo taketo fotecky a faking robi clovek tesne pred nervovym kolapsom. Ona uz nevie co ma robit a nechce prijat tu pravdu. Ten chlapek ju zjavne nemiluje a trhol sa

mandzula
23. jún 2024

@hopsas som vydata, s dietatom. A naco by mi bol chlap, ktory je telom, myslou a dusou inde, chlap, ktoremu sa mam prosit ci hrozit, aby miloval"? Dakujem, neprosim. Kto takeho chce, nech sa paci.

nazu
23. jún 2024

Ja budem stručná - nulová.

hopsas
23. jún 2024

@mandzula ok nebudem sa s tebou naťahovať, ale ak máš štyri deti tak bojujes prečo by si mala nrechat odísť chlapa za zábavou a tebe ostanú na krku štyri deti

mandzula
23. jún 2024

@hopsas Nechala by som ho odist preto, aby som si dala sancu na plnohodnotny vztah, nie na chlapa zo sekaca, co pchal niekde inde.

hopsas
23. jún 2024

@mandzula ok to si ty, iné by o manželstvo bojovali .ukončíme to takto

autor
23. jún 2024

@sense ten romanik nepokracuje. Tym krestabsky zalozene rodiny som myslela nasu rodinu, aj jeho. Proste dedina. Rozvod je podla nich hanba na sro rokov.