Ako zviesť kolegu?

6. aug 2022

Páči sa mi kolega.Je slobodny a ja tiež. Ako mu dat najavo sympatie proste ako mu dat najavo, ze sa snim chcem stretavat aj mimo prace a tak..Neviem je dobrý napad mu to priamo povedať..Naozaj sa mi velmi páči a velmi ma pritahuje. Zatiaľ to davam najavo tak že sa nanho hocikedy usmejem. Niekedy len tak prehodime reč. Čo by ste robili na mojom mieste?

petamich
6. aug 2022

normalne ho pozvi na veceru, drink, do kina 🙂 maximalne ti povie nie a v tebe neostane "co ak"

deti95060810
6. aug 2022

asi záleží od typu človeka... na tvojom mieste by som čakala a isto ho nikde nepozývala. tak isto sa mu nevtierala....môžeš veľmi rýchlo dosiahnuť opačný efekt...

autor
6. aug 2022

@deti95060810 veď prave že nechcem ho uhanat..len dať najavo sympatie

lindous
6. aug 2022

Usmievam sa na všetkých kolegov a aj prehodíme pár slov ak je čas, takže ak nevie čítať myšlienky, týmto mu nič nepovieš, to je normálne správanie medzi kolegovcami 😅Tiež si myslím, že si v ideálnej situácii spraviť ten prvý krok, keďže končíš, prinajhoršom ak povie nie, už sa nemusíte vidieť 😊... Ale teda priznám sa, že aj keby som chcela vedieť byť taká priama, tak nie vždy to ide, čiže ak to máš podobne, môžeš ho napr. poprosiť o pomoc s nejakou pracovnou vecou (nie na silu, iba ak je naozaj niečo s čím by ti mohol pomôcť) a ako poďakovanie ho pozvať na kávu alebo sprav rozlúčku s kolegami a v menej formálnej situácii ľahšie vyčítaš, či sú tie sympatie obojstranné 😊

liljana
6. aug 2022

Ak ti je niekto sympaticky, pustis ho do svojej osobnej zony. Travte spolu vela casu, nahodou sa ho obcas dotknes,... Potom mu to snad dojde, ze ta ma pozvat von. Ked nezareaguje a bude si drzat odstup, tak asi nema zaujem.

jaaanka21
6. aug 2022

@lindous ale ved ona nikde nepíše, že v práci končí, tak načo rozlúčku?

lindous
6. aug 2022

@jaaanka21 prisahala by som, tam bolo napísané, že končí 😂 neviem či sa dá upraviť príspevok a upravila to alebo sa mi to snívalo či som si to nepozorne spojila s niečím iným čo sa dialo akurát okolo mňa 😅

gertrudaosem
6. aug 2022

@lindous aj ja sa usmievam na všetkých kolegov 🤭v podstate na kolegyne nie toľko ako na kolegov 🤣

betulinka1
6. aug 2022

Inak to, ze je slobodný neznamena, ze nema priateľu. 🤔🤔🤔 Skus sa pridat k nemu na obed. To je v praci take nenapadne. Aj ho viac spoznas. Pripradne navrhni kolegom nejaku večernú akciu, najprv spolocnu a zavolaj aj jeho. Potom to uz nebude take násilne, ze podme po robote na zmrzku.

petamich
6. aug 2022

@lindous ano bolo tam napisane, ze navyse v praci konci, tak neviem, ci zas niekto zbiera podnety do nejakej rubriky co pise 🤷‍♀️

jaaanka21
6. aug 2022

@lindous môže byť, že upravila, ja som to čítala už bez toho 🙈

lindous
6. aug 2022

@jaaanka21 bez toho je rozlúčková párty fakt zlý nápad 😂

greywolf
6. aug 2022

Co Tak ist v praci na spolocny obed a coraz castejsie?

lowe123
6. aug 2022

Ako toto zažiť že sa náhodou páčim niejakej babe ale nedá mi to najavo tak ma porazí , veľa chlapov je podľa mňa takých že na to ani nepomyslia a nemajú to skade vedieť . Čo tak si proste pozvať fakt kamarátov a zahrať si čo ja viem fľašu? Niejaká oslava a normálne navrhnúť takú blbosť . Viem šanca je malá ale tak ja fakt neviem čo poradiť . Som mimo z toho že žena sa niečo také pýta .....

spadnutaslivka
6. aug 2022

@lowe123 no ako "decká" sme fľašu hrávali, ale nejako nechápem, ako by jej to teraz pomohlo a akých kamarátov má pozvať 😀 akože zavolám si kamošov a toho kolegu? Či čo? A ako mu naznačí, čo k nemu cíti, ak tam bude bozkávať kvôli fľašu každého?

lowe123
6. aug 2022

@spadnutaslivka to je nevýhoda ale proste môže dôjsť na otázky nie???😂 Že by to zinscenovala tak , zrejme aj za pomoci kolegov aby proste padli otázky ktoré jej môžu pomôcť keď nevie prísť na rovinu za kolegom a povedať chcem ťa spoznať , prípadne sa prihovoriť a začať riešiť vzťahy a život .

spadnutaslivka
6. aug 2022

autorka, najlepšie je byť prirodzená a ak sa dá, tak ten spoločný čas skúsiť predlžovať. Ak ťa ozaj tak priťahuje, tak vydávaš podvedomé signály a feromóny.

spadnutaslivka
6. aug 2022

@lowe123 za pomoci kolegov? 😀 ak o tom chce informovať kolegov, tak to stačí povedať jednému a k tomu vysnívanému sa to už dostane a nemusia trapošiť s fľašou.

lowe123
6. aug 2022

@spadnutaslivka Tak podľa mňa najlepšie by bolo ísť rovno za ním lebo vieš ako , môže to dopadnúť že budú vedieť všetci len ten kto má nie. Nezažila si?😂

zdenkastanka
7. aug 2022

@lowe123 flasu?autorka nema 16🤨😂😂