Ako zistiť, či vás muž miluje?

maria123a
22. dec 2021

Ahojte, ako zistite alebo ako zistiť že vás muž lubi a záleží mu na vás? Ten môj mi to hovorí, ale podľa mna slova nestačia .. aké sú podľa bas náznaky

lindous
22. dec 2021

Skús ty povedať čo by si od neho čakala ako vyjadrenie lásky ... a najlepšie rovno jemu 🙂

bloger
22. dec 2021

@maria123a Snaží sa byť k tebe pozorný. Otvorí ti dvere alebo pomôže obliecť kabát. Pohladí ťa alebo sa ťa opýta či nepotrebuješ pomôcť s niečím.

lucka_ke
22. dec 2021

že si na 1. mieste - že uprednostní to byť s tebou, alebo ti pomôcť pred všetkým ostatným, ak ešte len spolu chodíte tak si nájde každú chvíľočku aby mohol za tebou prísť

barbora0308
22. dec 2021

@maria123a u mna staci ze sa na mna po 11 rokoch stale pozrie "tym svojim pohladom", usmeje sa a pohladi 🙂 staci mi tak malo a citim tu naklonnost a lasku aj bez slov. Ale u neho su to aj drobnosti tipu napr. vstal som rano v sobotu o 6-tej a isiel na trhy kupit ti to ovocie lebo ved tebe odtial chuti viacej. Ale to je tak individualne, lasku vie clovek vyjadrit tolkymi roznymi sposobmi 🙂 ...

ivik4
22. dec 2021

Vsak si si rovno aj odpovedala, ze treba činy a nie len slova

janewithane
22. dec 2021

Chce so mnou byť - tráviť čas, zaujíma sa o mňa- chce počuť môj názor, mrzí ho keď som chorá a pod.., chce aby som bola šťastná- nosí mi mnamky z obchodu, dáva krásne darčeky, chodíme na krásne výlety, stara sa o mňa- spraví ranaky, kávu, umýva riad, opravuje a nastavuje veci v mobile..často sa dotykame a okrem milujem ta a si krásna mi hovorí aj ďakujem za obed, že si upratala kúpeľňu... je otvorený komunikácii a konštruktívnemu rieseniu, vzdy sa vieme dohodnúť. Lásku proste cítiš 🙂

macekovam
22. dec 2021

@maria123a v dnešnej dobe.. Asi ci ti kúpi niečo,, zo svojich penazi😁... A nechce deliť 2...ci ti navarí čaj keď si chorá... Ci ti zavolá ci si prišla v poriadku... A také tie drobnosti.. Ale prvá pripomienka je dosť podstatná v dnešnej dobe. Ako pisem

mauduska
22. dec 2021

5 jazykov lásky drahá 🙂 môj manžel by mi mohol robiť raňajky, umývať riady, nosiť ma na rukách ale kým mi nepovie, že som krásna, že ma miluje, ... tak sa necítim milovaná. môj jazyk lásky sú slová uistenia. Odporúčam si o tom niečo mrknúť, dá sa spraviť aj online test. Najlepšie by bolo, keby ste si to spravili obaja a potom sa podelili o výsledky a zapracovali na tom ♥ 🙂

mamina0078
22. dec 2021

Precitaj si 5 jazykov lasky. A uvidis co potrebujes od neho a aky si typ... Pre mna je potrebny fyzicky kontakt velmi na slova alebo pomahanie nie som...

andrejka1974
22. dec 2021

@maria123a ze bude vzdycky stat na tvojej strane, ze ti pomoze v tazkej chvili, len tak ti da pusu donesie kvietok, alebo ti povie sadni si a ja to dnes vsetko spravim za teba

akinom0077
27. dec 2021

@maria123a slova urcite nestacia, podstatne su skutky. Ani neviem ako to popisat ale ked by ta skutocne miloval urcite by si to citila! a nepotrebovala sa tu pytat🙂