Ako zistím, že som zamilovaná?

15. jún 2023

Ako to zistím? Zakaždým keď s niekým začnem chodiť tak cítim že som chvíľu namotana a potom to opadne ešte sa mi nestálo že by som povedala niekomu slovo
,,milujem ťa" a aj to tak cítila,a to už mám aj 16 ročného syna a keďže mám 34 rokov tak sa pýtam ako to zistím 😂🙈😂 a ako zistím aj to že má niekto priťahuje..Je to napríklad tým že keď vidím dotyčného chlapa tak sa začnem chvieť, červenať alebo ostanem zamrznutá či?

ema22270
15. jún 2023

Ano, moze to byt aj tak, ze ked niekoho uvidis a paci sa ti, je tam vyslovene chemia, zacnes sa chviet (ale nemusis) 😊 ale myslim, ze ak by sa ti niekto fakt pacil za tvoj zivot, zisila by si to. Nemusis mat ani nejaky typ muza, ktory sa ti paci... ono bud to tam proste JE, alebo nie je a tam je to uz potom tazko budovat.

spadnutaslivka
15. jún 2023

naozaj máš 34 rokov?

anonymanonym
15. jún 2023

Podla mna to clovek proste citi, vie to. Asi sa nepytas, ci milujes svojho syna a ako to zistis. Proste to vies 🤷‍♀️

autor
15. jún 2023

@ema22270 Toto mi vravela kolegyňa v práci preto sa pýtam

autor
15. jún 2023

@spadnutaslivka áno mám 😬

spadnutaslivka
15. jún 2023

radšej nepíšem, čo som chcela... niekto ti to tu určite napíše aj tak a aspoň nebudem ja tá zlá 😉

lelelienka
15. jún 2023

Byt zamilovany a naozaj celym srdcom lubit su (aspon pre mna) dve uplne odlisne veci. A nikdy by som nepovedala “milujem ta” niekomu, pri ktorom necitim to druhe. Zamilovanost je pre mna len taka chemia, pritazlivost, ktora tak ako prisla, moze rychlo aj opadnut.

Znie to mozno ako strasne klise, ale to, ked uz niekoho naozaj lubis, fakt musis citit. A ked to pride, nebudes sa na to musiet pytat, budes vediet. U mna to bol napriklad jeden uplne maly moment, ked mi to “docvaklo”, sedeli sme, rozpravali sme sa o nejakych zdravotnych problemoch a v tej jednej milisekunde mi zrazu preletelo hlavou, ze nechcem, aby sa mu nieco niekedy stalo, proste taka cista laska by som to nazvala. A bolo 😊

veronikavaneska
15. jún 2023

Keď to je to správne alebo ten správny nepytas sa proste si si istá a vieš to 👍 pokiaľ sa sama seba pýtaš áno či nie tak je to vždy nie 😅 aj s inými nvecami nie len mužmi 👍

ivka225
15. jún 2023

Ide o otazku podobneho typu ako "Ako zistim, ze som hladna?"

toskanka
15. jún 2023

U mňa energia v oblasti srdca, motýle v bruchu a vibrácie v lone 🙂. Ale zažila som to len párkrát v živote. Skutočná láska mi prináša pokoj.

autor
15. jún 2023

@lelelienka Aha takže som to ešte vlastne nezažila, takže ešte počkám hádam to príde