Ako začať konverzáciu?

4. apr 2022

Dobré ránko😁 Cítim sa znova ako puberťáčka.
Mám jedného dobrého kamaráta, ktorý má veľmi príťažlivého a sympatického bratranca. Náhodou som naňho natrafila na instagrame a začala som ho sledovať. Viem, že on sa mi neozve len tak z ničoho nič.Nie je moc ten typ, to mi aj kamarát povedal. Rada by som ho viac spoznala, naviazala konverzaciu ale neviem ako upozorniť na seba. Kamarát býva inde takže nás nevie nejak dohodiť už a to zas nechcem aby mu o mne písal🙈. Mám mu poslať niečo? Alebo to radšej nechať tak a hľadať si iného?

stastna17
4. apr 2022

a pridava nieco na instagram?

autor
4. apr 2022

@stastna17 Áno pridáva , aj fotky na profil a aj do príbehu

stastna17
4. apr 2022

tak mu skus najskor vsetko lajkovat, na pribeh dat nejaku reakciu... chvilu by som pockala ci na to bude reagovat .

autor
4. apr 2022

@stastna17 Rozmýšlala som, že ak pridá nejaký príbeh tak mu nato napíšem niečo. Ohľadom toho. To by nebolo asi také divné ako “Ahoj ako sa máš” ale zároveň by mu dalo možnosť rozvinúť konverzáciu ak teda by chcel. Čo si o to myslíš? Či to je moc?

stastna17
4. apr 2022

ahoj ako sa mas by som nepisala, skor reakciu na pribeh, uz zalezi na tom, co prida, nieco na co by odpovedal. napr. prida ze bol behat, to je priklad hej, a napises , ze dlho behavas? Tiez som chcela zacat , len neviem ako ...alebo take nieco.

autor
4. apr 2022

@stastna17 Hejhej tak som to myslela, že také “Ahoj ako sa máš” by som mu nepísala ale reakcia na príbeh mi príde taká v pohode, že aj keď žena začne 😊 Skúsim ďakujem😊

stastna17
4. apr 2022

skus tak a uvidis reakciu ci rozvinie debatu alebo ako, či mu ťukne, malo by mu ak je normalny a nezadany a vobec chce nieco riesit ako vztah nejaky.

autor
4. apr 2022

@stastna17 Nezadaný je len kto vie či má záujem. Takto aspoň uvidím či sa “chytí”

diamond007
4. apr 2022

Napíš mu na ten príbeh. Aj keď výzor nie je všetko, možno to pochopi. Ak nepochopí tak keď bude tvoj kamarat s ním,môže mu to naznačiť debatou o tebe 🙂

darinks01
4. apr 2022

Podľa mňa s tým príbehom je to ok nápad alebo teda reagovať na nejakú jeho fotku 🙂

modrykomik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stastna17
4. apr 2022

@modrykomik joj zase nie vsetko 🙂 sem tam nieco ked pride mu napisat na to nieco. Ale ja som taka co čaka na chlapa nech ma otravuje , tak asi nie som dobry radca 😀

modrykomik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
4. apr 2022

@modrykomik Práve preto tu píšem😊 Nechcem čakať na zázrak len nechcem byť ani za zúfalku alebo také niečo, neviem či mi rozumieš čo myslím . Preto sa pýtam ako by bolo najlepšie podľa vás

modrykomik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
4. apr 2022

@modrykomik Niee nemyslela som to tak😆 len nie každý to bere dobre. Osobne poznám chlapov kamarátov, ktorým vadí ak žena píše.

modrykomik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
4. apr 2022

Hrá profesionalne basket a akurát pridal príbeh zo zápasu, tak možno nato mu reagujem🤔

modrykomik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
4. apr 2022

uz aj odpisal

roja01
4. apr 2022

@modrykomik tvoj navrh je gol