Ako vy vnímate sex?

17. sep 2022

Ženy ako vy vnímate sex ? Je to vec ktorá je pre vas viac menej pudova alebo k tomu potrebujete mat partnera s ktorým nie ste pohadane máte dobrý a pekný vzťah a a lubite ho ? Pár krát som započula že pre muža je sex len pud a žena k tomu potrebuje city. Čo podľa mna nie je pravda. Ja napr k sexu potrebujem len chémiu. O žiadne city nejde. Nemám problém mat sex keď som s partnerom pohadana len mám proste chuť. Tak má zaujíma ako to majú ostatne ženy. Len sa prosím nehadajme. Sme ženy mame spolu držať nie hádať sa. Ďakujem 🙂

elizabet173
17. sep 2022

sex by som asi vnímala rovnako, ako ty, teda pudovo, ale ja preferujem milovanie, spojenie dvoch duší aj tiel a tak ako niekto podotkol v inej téme, predohra nezačína vôbec v spálni. Ak mi je s tým človekom celkovo fajn, cítim sa milovaná, ja milujem jeho, je to o niečom inom ako len o uspokojení telesných potrieb

pininka1
17. sep 2022

Pre mna urcite nieje sex len o citoch. Beriem ho ako beznu sucast zivota.

mandzula
17. sep 2022

To, ze som s partnerom pohadana, neznamena, ze city k nemu zmizli, len su na urcity cas prehlusene hnevom, na sex vtedy chut nemam a nefunguje ani chemia. Mala som aj vztahy, v ktorych islo len o pudy, o tu chemiu bez lasky - aj tie boli v urcitom obdobi fajn. Najlepsia je vsak kombinacia pudov, chemie a lasky, to mam teraz s manzelom, tomu sa nevyrovna proste nic. A ze je to pre muza len pud, to si nemyslim, ine je spat s chlapom, ktoremu ide len o sex a ine s takym, ktoreho vedie aj laska. V zabehnutych dobrych vztahoch taketo nejake delenie sexu ani netreba riesit, je to komplex vsetkeho uvedeneho.

hivanik
17. sep 2022

Zbožňujem keď sa zakladajú témy na chulostive témy pod rúškom anonymity a my tu mame otvorene reagovať pod svojim nickom 🤔

w123
17. sep 2022

urcite to tak neni ja beriem sex len pudovo a partner ho vie mat len s niekym koho lubi, takze to nebude vseobecne platit na chlapov

54tinka54
17. sep 2022

Ok, keď si s partnerom pohádaná tak aj tak máš chuť na sex ale tak hádka predsa city k nemu nevymaže. Čiže je rozdiel či máš chuť na sex s ním alebo vseobecne na sex. Ak by si konala čisto len pudovo tak by si ten sex bez problémov mala aj s Jožom od susedov, lebo proste máš chuť na sex.

sszuzu8
17. sep 2022

Milovanie som ešte nezažila. V posteli som bola zanedbávana každým chlapom (3 boli). Čiže spojenie som nezažila aj keď si myslím ze o tom by to malo byt. Dnes som mala sex s ex a bola to bomba. 🤭 Nikdy sme sa tak dobre nemali ako dnes co nechápem. Prečo mi to vo vzťahu nefunguje ale keď spím s ex ( s týmto teraz z predošlým som spala mimo vzťahu kým som si našla tento posledný vzťah) a je to úplne úžasné. Posledné dni som akási nadržaná ale zas nevleziem do postele s hocikým. Mam 2 nápadníkov rozmýšľam ci vôbec tomu dám šancu alebo zahodim za hlavu. Idú sa dotrhat za mnou ale čosi ma odrádza. Asi to ze to nie je vzťah

marca12
17. sep 2022

U nas sa sexom neudobruje 🤣 ked som nahnevana,neviem sexovat 🤣 asi to teda nie je u mna pudova zalezitost.

vroni
18. sep 2022

My sme nejakí popleteni. Ja môžem kedykoľvek a chlap potrebuje správny čas, teplotu, náladu a celé scénické arrangement 🙄🙄🙄🙄 Ešteže si rozumieme a hádame sa fakt málokedy, takže správne podmienky nastávajú primerane 🤣🤣🤣

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
germaniawerks
22. sep 2022

Na intimitu má vplyv citové rozpoloženie. Keď je priateľka chúlostivá, mám chuť byť k nej jemný, a keď je provokujúca, tak ju zas krásne trestať. Inak dokážem súložiť len so ženou, ktorá je príťažlivá. Takže áno, city to ovplyvňujú,

autor
23. sep 2022

Tak vidím že je to take všelijaké. Napr môj muž potrebuje k sexu doslova lasku a chce sa milovať. Mne je to jedno. Aj keby sme akokoľvek boli pohadany. Proste sex- pud a hotovo. Viac mi k tomu netreba.