Ako vnímate písanie si s opačným pohlavím?

16. aug 2022

Písali Vám vaši muži počas fázy zoznamovania a randenia každý deň?
Alebo ste si občas aj nenapísali 1-2 dni napríklad kvôli povinnostiam či práci. 🙂
A ako Vám vyznali lásku?
Momentálne sa spoznávam s jedným mužom a viem, že moji rodičia za ich čias sa videli 1x týždenne a pomedzi to si maximálne zavolali. Dnes je už iná doba, človek stále visí na tom internete a očakáva, že muž alebo žena budú nonstop online si písať a ak náhodou sa odmlčí, už má človek pochybnosti 🙂 Ako to vnímate?

estrella5
16. aug 2022

Príde mi normálne napísať/zavolať si každý deň. Nehovorím, že dennodenne to musia byť siahlodlhé vypisovačky alebo hodinové telefonáty - záleží na ostatných povinnostiach/okolnostiach, ale byť v kontakte každý deň je pre mňa samozrejmosť, a vadilo by mi, ak by to tak nebolo.

babovka2321
16. aug 2022

My sme si prve roky pisali fakt takmer nonstop, samozrejme niekedy odpoved prisla neskor, lebo som mala hodinu v skole ja alebo muz, alebo neskor uz pracoval.. ale ziadne celodenne odmlky sa nikdy neudiali :D

ivangeline
16. aug 2022

Ked to pride,tak je to denne.

petamich
16. aug 2022

nie s teraz uz manzelom sme si nepisali ani nevolali denne, ani v case seriozneho stretavania sa, ja som s tym dlho mala problem ale manzel do dnes skratka nie je kazdy den online, on je schopny proste tri dni neodpisat kamosovi, ze ci ide na pivo 🤷‍♀️ telefon v ruke takmer vobec nema, vecer si tak maximalne cita spravy

a to sme obaja pred dietatom casto boli sluzobne prec - on mi skratka povie, ze a co mi ma pisat, ze ci co jedol, ked nove nema nic 🙂 do istej miery si zvykol on a teraz mi aspon zapraje dobre rano, dobru noc atd. ked sme nahodou od seba a ja som si tiez zvykla, ze vypisovat si nebude, ked nieco seriozne chcem/potrebujem tak mu volam - cize ocakavanie je jedna vec ale stale je vela ludi ako moj manzel

autor
16. aug 2022

Tiež som bola u bývalých zvyknutá písať si takmer nonstop, ale boli sme rovesníci.
Teraz sa stretávam s o pár rokov starším mužom a on preferuje osobný kontakt pred písaním si a tiež je to pre mňa zrazu niečo nové.

janka1011
16. aug 2022

Písanie preferujú hlavne mladí, lebo sú zvyknutí visieť celé dni na mobile a baví ich to. Neviem koľko rokov má tvoj priateľ, ale môj muž teda tiež nie je na tieto veci, ani ho to nebaví. Nie je ten typ čo bude celý deň písať o blbostiach, len aby sa písalo. Ak chce so mnou hodiť reč, zavolá. Ono veľa chlapov nie je na tieto veci.

pininka1
16. aug 2022

Pisali sme si cele dni a aj noci obcas a to moj buduci muz nebol ziaden pubertiak. Podla mna to nie je o praci, ale o zaujme a chceni. On sluzil 24ky a aj tak vedel pisat casto

ayanamirei
16. aug 2022

stretavas sa so starsim muzom a on preferuje osobne stretnutia a tiez ich nie je vela... hmmm,aby ten dovod preco si nevypisuje a castejsie sa nevidite, nebola jeho manzelka 🙈

soldi
16. aug 2022

Myslim ze to je o tom ako je dotycna osoba zvyknuta. Ja randim s rovesnikom a ja som ta co je zvyknuta odpisovat vsetkym rychlo a on je ten, co pise malo. Napise kazdy den dobre rano a dobru noc, ale ked je v praci, tak je schopny sa neozvat cely den. Nielen mne, nikomu. Aj ked sme spolu, tak ma telefon odlozeny a neriesi ho.

Cize nemyslim ze to je o (ne)zaujme, ale skor o zvyku.

heni79
16. aug 2022

Raz som mala vzťah, kde chlap chcel písať nonstop, hoc nebolo o čom. To boli ešte časy - mobil bez internetu, čiže iba SMS. Keď mi pár nocí po sebe poslal smajlíka o druhej/tretej v noci, myslela som, že budem vraždiť. 😉😂 Vyriešilo sa to samo. Prišiel na rande s takými cucflekmi, že to bolelo na pohľad. A ešte sa tváril, že on sa chcel brániť, ale nedalo sa. 😂 A nie, nemám 100 rokov. Btw. Môj manžel ma "zbalil" naživo. Pri reálnom náhodnom stretnutí prebehla prvá iskrička sympatie. Potom sme sa nevideli. Opäť náhodné stretnutie. Druhá iskra, silnejšia. A potom prišlo rande ... Nikdy sme si nepísali denne. Ani nevolali. Ale vzťah fungoval a funguje stále. Už 15 rokov sme aj zosobášení.

xena0
16. aug 2022

My sme si písali s mužom denne jednu ale mega dlhú správu...na ktorú trebalo odpisovať aj niekoľko hodín 😁

7lenka11
16. aug 2022

ja som vydatá 4 roky a s mužom si píšeme denne.. keď je na služobke, tak okrem písania si dvakrát za deň voláme.. nekontrolujeme sa ani nič podobné.. proste my dvaja stále máme o čom.. občas sa sama čudujem, ale fakt sa dokážeme rozprávať aj 20 hodín vkuse 🙂

mandzula
16. aug 2022

S manzelom sme sa davali dokopy, ked sme mali obaja 32 rokov a pisali sme si x-krat za den. Dnes, po 10 rokoch vztahu, manzel len vytiahne paty z domu a uz mi nieco pise. V tvojom pripade si vsimni, aky ma tvoj chlap vztah k mobilu, napriklad ci ho ma v rukach v tvojej pritomnosti a nieco riesi alebo ho mobil celkovo velmi nezaujima.

euka210
16. aug 2022

tak my sme boli od seba 100km, takze len sms a volania. Sms nejake pekne, zalubene, ostatne telefonovanie cca 1x denne ak to slo. To stacilo, nemusi byt clovek nalepeny na mobile a cakat kedy pipne mess. Jeden kvalitny hodinovy hovor da viac ako spravicka kazdu hodinu.

karolinav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hodiny22
17. aug 2022

My sme si písali nonstop, za mňa veľmi divné, že sa odlmlčí na pár dní, ja v tom už nevidím nejaký značný záujem, každý si ten čas nájde, všetko je výhovorka, keďže ten mobil máš aj tak veľakrát v ruke. Ci už ideš spať, alebo vstávaš. A možno má ešte niekoho rozrobeného okrem teba, alebo má manželku, popr. partnerku

kiwi3
17. aug 2022

my si piseme skoro nonstop (ked je nieco zaujimave) aj po 8 rokoch a to sedi len o 2 poschodia nizsie...

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maryetta
17. aug 2022

Ja ked som zacinala s teraz uz muzom tak sme si aj listy pisali. Do teraz ich mam odlozene.
Videli sme sa mozno tak raz za dva tyzdne.
O to vzacnejsi sme si boli a tesili sa na seba je to teda bolo to uplne ine ako potom po svadbe ked sme boli nonstop spolu a prisla aj taka ta samozrejmost.
Kazdemu ine vyhovuje to by som zase neriesila ze niekto ma cas mat telefon pri sebe a niekto je ozaj clovek otvorenejsi a chce byt v osobnom kontakte.