Ako to máte vy s mužmi?

25. nov 2021

Ahojte včera sme mali s kamoškou takú debatu o mužoch a ona je skôr na mužov v jej veku plus mínus dva tri roky ale ja mám 24 rokov a neviem si predstaviť vzťah s mužom v mojom veku...teraz mám dva roky priateľa on má 34 je rozvedený ale to mi nevadí máme dobrý vzťah...jednoducho vzrušujú ma starší muži a aj si s nimi viac rozumiem. Ako to máte vy?? Starší? Mladší? Vadil by vám rozvedený muž??

jarmila2010
25. nov 2021

vzdy som bola na mladsich 😀 ..3rocny vztah som mala s o 6r mladsim ...muza mam rozvedeneho mladsieho o 2roky...sme spolu 18r...

anjelicek26
25. nov 2021

Ved nemusite mat ani rovnaky nazor, ani rovnaky vkus, rovnako sa rozchadzaju pary v rovnakom veku, ako aj pary s vacsim vekovym rozdielom... je to vzdy len o jednom a druhom partnerovi, ci to bude/nebude fungovat, o tom, ci sa snazia, ci to obaja chcu... Moj muz bol rozvedeny, ked sme sa dali dokopi, dva roky... ale vedela som, ze tam neboli ziadne jeho zalety, ale ze ho ona podviedla zo svojim sefom (aj dnes po 20 rokoch spolu ziju), takze som si nevybrala "zaletnika", ale opusteneho 😂 Ak to vobec ma nejaku vahu 😂 Rozhoduj sa srdcom, ja mojho muza aj po tolkych spolocnych rokoch (a velkemu vekovemu rozdielu) lubim, cakame piate dietatko, nasa najstarsia ma uz 15...takych muzov ako on je malo, sedi chemia, sedia hodnoty, sedia zivotne ciele... dodnes by ma na rukach nosil... a to ma malokto po takej dobe...

eva112014
25. nov 2021

Tak ja som si nevedela predstaviť v tvojom veku 24 ročného, či 26 ročného. Boli taký nedozretý, či ako to mám nazvať. Tiež mám od seba o 5 rokov staršieho. Teraz by som si za to mladšieho vedela predstaviť. Mladšieho tak o 2 roky. Čiže o 7 rokov mladšieho ako teraz 😅

autor
25. nov 2021

@eva112014 áno to je presne to že muži v mojom veku a do cca 30ky sa mi zdajú takí nevyzretí ešte ale česť výnimkám 😄

luci_ba
25. nov 2021

Môj prvý vzťah bol s chlapcom vekovo ako ja. Ked sme začali spolu tak sme mali 18 a spätne som si uvedomila, že on fakt bol ešte o par rokov vzad oproti mne, teda aspoň tak som to cítila. No a druhý muž, teraz už moj manžel je tiež rovnako stary, ale to je uplne iná káva ako ten prvy. Takže myslim, že vždy závisí od chlapa.

eva112014
25. nov 2021

Bude to aj naopak. 😜

liljana
25. nov 2021

Co znamena starsi? Fyzicky ste v 24 a on 34 rokoch na rovnakej urovni, aj ked mate 10 rocny rozdiel. Mentalne by mal byt skusenejsi ten starsi a to ta pritahuje.
Iny by bol rozdiel 50 rocna a 60 rocny, alebo 60na/70ny. 70na/80ny. Ked ten starsi uz zacne fyzicky aj psychicky rychlejsie "chatrat" oproti mladsiemu a muzi aj skor umieraju.

gladys_07
25. nov 2021

@anjelicek26 aky mate vekovy rozdiel?

liljana
25. nov 2021

Cize do 50tky nema moc vyznam riesit 5-10 rocne rozdiely. Ked ste uz potom spolu 10-20 rokov, tak ten rozdiel nebudes nikdy riesit. Ked si ale hladas niekoho po 50tke, vtedy uz je lepsie sa orientovat skor na priblizne podobny vek. Aby si o par rokov neriesila, ze chces cestovat, uzivat si a on radsej sediet doma pred telkou.

martinellacka
25. nov 2021

kazdemu vyhovuje nieco ine a myslim, ze na tom nic akoze nie je, nemusia sa vam pacit rovnaky a pri kamaratkach je to aj dobre 😉

trema
25. nov 2021

Ja som toto nikdy neriesila, pritahuju ma urcite vlastnosti, fyzicke aj charakterove, a nie vek, takze by mi bolo jedno, ci je ten moj idealny chlap mladsi alebo starsi

zuzanka.zuzu
25. nov 2021

starší by mi nevadil
rozvedený by mi vadil - ako mladej tuším nie, nebola som zásadne proti, s vekom by som rozvedeného nechcela hoci ja by som už rozvedená bola keďže som vydatá 😀 ale verím, že k tomu nepríde 🙂

lylyjana
25. nov 2021

ja si neviem predstavit vztah s muzom, ktory by nebol v mojom veku. Kazda to ma inak 🙂

h2
25. nov 2021

Ja som si vždy myslela, že by som určite nechcela staršieho o viac, než nejaké 2-3 roky. A už vôbec nie rozvedeného. A v žiadnom prípade s deťmi z predošlého vzťahu.
Hádaj, čo mám doma? 😉

1angelika
25. nov 2021

je to individuálne, keď si sedia povahy vek nehrá rolu. My máme 7,5 ročný rozdiel

0silvia0
25. nov 2021

mňa vždy priťahovali starší, rovesníci v tvojom veku ma úplne až odpudzovali... asi som mala blbé vzorky okolo seba. Môj prvý frajer bol o 9 rokov starší, môj manžel je o 11 rokov starší a sme spolu 22 rokov. Teraz by mi asi rovesník nevadil, ale môjmu mužovi by už asi rovesníčka vadila, keď si zvykol na mladšiu😎

1angelika
25. nov 2021

@0silvia0 hihi to si dobre napísala 🙂)))

elinosar
25. nov 2021

Medzi nami je takmer 22 rocny rozdiel. Tiez som na starsich. Zajacikov nemusim.

liz_lemon
25. nov 2021

u mna skor mladsi, ked som bola mlada tak mi starsi aj o 5 rokov prisli prilis stari, ale teraz ked sa nad tym tak zamyslim, tak na veku az ak nezalezi, ale zase muza 50 a vyssie si uz velmi neviem predstavit

jarmila2010
25. nov 2021

@0silvia0 to ja som mala,zase,šťastie na starších ulisnych chlapov,kt si predovšetkým chceli užiť mimo domu a manzelky🤐...a pri predstave chlapa vedľa mňa vo veku" môjho otca" ,má striasa😅

0silvia0
25. nov 2021

@jarmila2010 ono záleží na skúsenostiach, u mňa rovesníci v tom veku ako má autorka chceli len prekacovať hore dole, každý by len sexoval a nič iné ich vtedy nezaujímalo. Mne to strašne liezlo na nervy. Môjho muža som stretla ako 25 ročná a on mal 36 a už mu ten testosteron netrieskal tak do hlavy. Chlapa vo veku otca si ani ja neviem predstaviť, ale tak starší o 10 rokov ešte nie je vek otca😎

littlefiona
25. nov 2021

Ja mám vzťah s o 12r. mladším mužom a to mám 41r., vždy som mala vzťahy s mladšími rozdiel 4-5r. Toto je môj najkvalitnejší vzťah, aký som kedy mala. Chlap je zrelý, starostlivý a láskavý a myslím si, že to nikdy nie je o veku. Máš 40-50r., ktorí nikdy nedozrejú a máš mladých mužov, ktorí už vedia, čo od života, partnerky a vzťahu chcú. Takže toto je dôležité, nie vek chlapa.

jarmila2010
25. nov 2021

@0silvia0 to vieš,vo veku okolo a po 20ke,boli chlapi o 10r starší,pre mňa starí😅a práve takí sa okolo mňa motali....ale určite záleží od viacerych faktorov,ako vzťah funguje...

autor
25. nov 2021

@h2 😄😄 asi to bude rozvedený s deťmi s predošlého vzťahu však? Ale to nevadí veď nikde nevieme s kým skončíme a ak ste šťastní tak je to super. Držím vám palce 🙂

h2
25. nov 2021

Áno, presne. A starší je o 7 rokov. 😁
Ďakujem. 😉

gabrielarey
25. nov 2021

O 10rokov staršieho 🙂 rozvedený, dve deti, ďalšie spoločne, dva psy… lepšie som si najst nemohla ❤️
Zatiaľ😂😂😂🙏🏼

sari24
25. nov 2021

Vždy ma viac priťahovali starší muži ale v tom zmysle že max. tých 5 rokov. Prípadne ešte rovesníci, ale i tak každý s ktorým som randila alebo chodila bol starší. Ja si k sebe ani neviem predstaviť o 10 rokov staršieho chlapa lebo dodnes vyzeram ako decko 😂 mám veľmi dievčenské rysy takže sama by som sa necítila dobre pri staršom hoci mentálne by sme mohli byť na rovnakej úrovni. A mladšieho som nikdy nechcela, tam som vždy videla rozdiel.

danieladeley
25. nov 2021

Mna skor zaujme mentalny vek a vyzretost ako vek v obcianskom, lebo debil moze byt o dva roky mladsi, aj o 10 rokov starsi a aj naopak. A ano, rozvedeny by mi vadil, pokial by som bola slobodna a nevadil, pokial by som tiez bola rozvedena.

janickacrazy
26. nov 2021

Ja som mala prvého muža o 7 rokov staršieho, po čase mi to prestalo vyhovovať, lebo jemu sa už nič nechcelo, ja naopak v plnej energii. Teraz mám manžela o 4 roky mladšieho a úplne som spokojná. Ale tak nemyslím si, že je to len o veku. Niekto je lenivý už v 30tke a niekto v 50-tke behá kade-tade, doležité je, aby ste boli obaja spokojní.

0silvia0
26. nov 2021

@janickacrazy určite to nie je o veku, mám tu kolegyňu šesťdesiatničku, muža má rovesníka a ona mu už nestačí. On je v plnej sile, otužuje, bicykluje, behá po Tatrách pomaly 2x do mesiaca náročné túry. Ešte do minulého roka s vyplazeným jazykom mu stačila, ale hovorí, že už to nedáva, vraví, že ona ten vek už brutálne cíti. Ona by už v klude doma v záhradke odpočívala a chlap ju naháňa a chce, aby chodila s ním. Čiže čo pár to iná dynamika iný systém...