Ako ste sa stretli s vaším partnerom?

vika12341234
21. júl 2020

Ako ste sa stretli s vašim partnerom?začali s te vzťah budovať hneď po zoznámení alebo ste sa dlhšiu chvílu zoznamovali?

ella_price
21. júl 2020

U nás to bolo tak trochu zaujímavé - videl ma na festivale, ktorý sme pravidelne navštevovali, (mali sme dokonca spoločných kamarátov, ale jeden o druhého sme tak nejak nezakopli :D) ale ďalší rok som si povedala, že nemám náladu na ludí a chcem byť sama. Ten rok ma tam hľadal a tak si ma pridal na facebook.
Tak sme si začali písať, lenže tou dobou bol pracovne odcestovaný na výletnej lodi v Karibiku, takže sme si potom písali len v rámci možností časového posunu vždy ráno keď som bola v práci a potom zase večer keď som prišla domov :D
Jedného dňa sa ma opýtal, či ma môže pozvať na rande. Začala som sa smiať, že ma ani nepozná, ale povedala som si prečo nie?
Na tej lodi mal byť ešte pol roka, ale kvôli rande odtiaľ odišiel už po mesiaci a od tej chvíle sme sa spoznávali každým dňom viac a viac, až sme nakoniec zostali spolu 🙂

h2
21. júl 2020

@vika12341234 Pred vzťahom sme sa poznali a boli kamaráti 11 rokov. 😃

ivangeline
21. júl 2020

Stretol som ju na Pokeci... Cca 7 rokov občasného písania, 2 roky občasného stretka a zrazu prišla tá iskra! A už 6 rokov vzťahu a 2 a pol roka manželstva.

zarka2020
21. júl 2020

@vika12341234 my sme sa zoznámili v kaviarni na pumpe 😂 on tam bol s mojim kolegom a potom sa ho pýtal ako sa volám a tak.. Tak sme asi pol roka písali ma fb, on ma stále volal von, ale ja som nechcela až kým ma nezlomil... A už chodíme spolu rok 🙂 už plánujeme aj budúcnosť po troške ..

majah212
21. júl 2020

na pokeci pred 13. rokmi, po tristvrte roku sme zacali spolu byvat (mali sme 21rokov) a byvame dodnes :D

simuskaaa123
21. júl 2020

Keď som mala 17 a on 28 tak sme sa riešili.. Ale vždy to nejak skončilo, dlhšie sme neboli v kontakte a zas od znova. Teraz mam 21, on skoro 33 a zas mi napísal.. Už sme sa poznali takže vzťah asi mesiac po tomto stretávani.. Ja mám aj dcéru ešte a prijal aj tu

amelie2017
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oli18
21. júl 2020
damtiporiti
21. júl 2020

Not your business..