Ako ste prišli na neveru?

11. feb 2024

Ahojte zaujíma ma ako ste odhalili neveru? Podľa čoho ste mali vôbec podozrenie? Viem že mnohé z vás napíšu, že ste išli do telefónu a tam ste to našli ale na základe čoho ste do toho telefónu išli? Správal sa váš muž/priateľ inak ako predtým?

bublinka1426
11. feb 2024

co som pocula, prehnana milota, necakane kvety, dary..velke zmeny nalad.
ale hlavne naozaj divne chovanie.

martinkatinka
11. feb 2024

Dnes ráno som čítala diskusiu, kde autorka vraj pozorovala zmeny na manželovi, vraj mal krízu stredného veku.

koniarova
11. feb 2024

Našťastie tiež len z počutia, obrátený telefón displejom dole, nulový sex, častejšie chodenie von s kamarátmi.

koniarova
11. feb 2024

@martinkatinka 😂😂😂áno, tá bola dobrá. 👍 A on za to chudák ani nemohol. To kolegyňa.

katica06
11. feb 2024

Má to určitú spojitosť s mobilom ale.nikdy.somu.do mobilu nešla, ale keď mal divnejšie chovanie, aj dary boli. Len som mu volala kvôli dôležitej veci, a keďže to bolo súrne volala som viac krát a napokon mobil zdvihla tá druhá dokonca sa aj pretiekla, že tu spí vedľa nej.

koniarova
11. feb 2024

@katica06 to fakt? 🤦🤦Tak tá bola dobre vymletá.

bublinka1426
11. feb 2024

@katica06 necakane dary, to je asi dost velky znak.

martinkatinka
11. feb 2024

@koniarova nemôžem si spomenúť na ten vyraz co použila, je je vymeteny, či ako 🤷

martinkatinka
11. feb 2024

@katica06 no to boli sprosti obaja 🙈

autor
11. feb 2024

No u nas ide o to ze on z toho zacal obvinovat mna ale ako fakt bezdovodne

katica06
11. feb 2024

@martinkatinka podľa jej tvrdenia , ona o mne nevedela, on mimo domu nenosil obričku, ale vtedy mi to už bolo fuk

pralinka25
11. feb 2024

na toto asi neexistuje univarzalna odpoved. su chlapi co su vtedy prehnane mili, kupuju dari, staraju sa, zaujimaju dokonca sa aj frekvencia sexu zvysi. potom su taki co su neprijemni, podrazneni akgresivni, su taki co su stale doma a aj tak si cas najdu na inu a su taki co su vecne v "praci"
ak ti intuicia hovori ze nieco nie je ok zvacsa o je pravda. a ak pises ze ta obvinuje tak e to priam iste.

sima234
11. feb 2024

Nastúpil s ňou do autobusu o zastávku ďalej, ako ja s kamoškou 🤷‍♀️🤦‍♀️🤣

bublinka1426
11. feb 2024

to je caste, obvinovat druhu stranu. namiesto toho aby mal vycitky svedomia on hlada chybu radsej inde.

teki1
11. feb 2024

@sima234 No daj pokračovanie,keď ťa tam zbadal v autobuse?🤨

esther100
11. feb 2024

1.poslal sms mne, namiesto jej. 2.poslal sms kolegov, namiesto jej. 3. Fb ho bonzol.inak ostal nepríjemný na mňa, začal sa o seba viac starať...

sima234
11. feb 2024

@teki1 tak jasné, že úplne stuhol, ale tváril sa, že ma nepozná. Ešte v ten deň poobede bol v posteli so mnou. A večer v buse s inou. Potom mi volal a snažil sa vysvetliť, že to je iba pracovné stretnutie, ale neprešlo mu to. Ale dnes to vnímam inak a ďakujem za to, že som ho vtedy videla.

autor
11. feb 2024

@sima234 preboha.. to si ho akoze oslovila a on ti povedal co ze pani neotravujte ma?

sima234
11. feb 2024

Nie, neoslovila som ho. Nemala som chuť sa znížiť na jeho úroveň. Ale nedal na sebe nijako poznať, že ma pozná. Ani nepozdravil nič.

pralinka25
11. feb 2024

@sima234 uzasne ze ti mal odvahu potom este volat. nie? neuveritelne

teki1
11. feb 2024

@sima234 Inteligent 🤨 Keď už si ho videla,tak kolegyňa.Dufam, že si ho rýchlo poslala za ňou.

sima234
11. feb 2024

@teki1 áno, nakoniec sa vzali, svadbu mali v ten istý rok, ako som sa vydávala aj ja..ale už sa aj rozviedli a on sa znova oženil 🤷‍♀️

teki1
11. feb 2024

Ten tú jazdu autobusom teda životom zobral nejak narýchlo.😀

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
koniarova
11. feb 2024

@sima234 to musel byť nejaký švihák lázeňský 😁😁😁

sima234
11. feb 2024

@koniarova práveže vôbec 🤣😉

danyelia
11. feb 2024

...prehnaná starostlivosť o seba, časté nákupy nového oblečenia a treniek, podozrivé cudzie vlasy na ponožkách (a vlastne všade), prerieknutie sa, napr. ,,keď sme boli naposledy v tom hoteli (no neboli), keď som Ti kúpil toto (no nekúpil), v tej reštike sme naposledy jedli toto (no nejedli) - akosi sa občas netrafí, obviňovanie zo žiarlivosti, večné výhovorky na prácu a únavu, časté služobné cesty, uisťovanie, aký je šťastný, pospevovanie si, málo vysvetľovania (kde ide a s kým) aby sa do toho nezamotal, okaté ,,dôkazy,, že fakt ide na tú služobku (och, nech si nezabudnem zobrať košele a kufrík...) zrazu si nájde nových ,,kamošov,, novú záľubu, začne chodiť pravidelne ,,cvičiť,, do posilky, telefón zablokovaný na odtlačok prsta, celkovo intuícia, že niečo nie je v poriadku...

ivetka1445
12. feb 2024

@sima234 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤣