Ako ste predýchali manželovu neveru?

tinka1709
15. aug 2023

Ahojte žienky. Ako ste preddýchali manželovu neveru?

melanta
15. aug 2023

Nezažila som. Ale nepredýchala by som. Argument niektorých žien, že keby som to zažila, by som hovorila inak, je smiešny a zároveň smutný. Nevidím dôvod ostať žiť s človekom, ktorý dobrovoľne zasunul inde a dobrovoľne zahodil moju dôveru.

lorin29
15. aug 2023

@tinka1709 nepredychala... Mal by rozvodové papiere na stole
Takéto veci neodpustam...Spraví raz spraví znova

pribinak
15. aug 2023

Nepredýchala.

Vernosť je jeden zo základných okuliarov vzťahu.

maranta_leuconeura
15. aug 2023

Tak asi zalezi od okolnosti, nie? Ci to vobec chces predychat (chces sama alebo ta do toho nieco nuti-rodina, peniaze?, ci on to chce zachranit-prerusil to, chce budovat vas vztah, je ochotny ist do poradne, ci ma ta na salame ze ved ty odpustis?, preco sa to stalo, ako sa to stalo, kolkokrat sa to stalo... Prilis vela premennych na jednoznacnu odpoved. Niekto ma jasnu odpoved ze by nikdy neodpustil a ini to dokazu 🤷

barborachors
15. aug 2023

Vies, ako najlepšie získaš muža od milenky späť? Že ho čím skôr pošleš za ňou..Keď bude ona prať jeho okadene trencle, bude veľmi rýchlo po láske..

tinka1709
autor
15. aug 2023

A to ešte, ked ma s ňou dieťa a vrati sa naspäť k vlastnej žene......a po 4r. sa milenka s dieťatom znova objavuje a rovno pred manželovu robotu....nemám slov...

tinka1709
autor
15. aug 2023

@barborachors presne tak, ani s palcom nepohne

tinka1709
autor
15. aug 2023

@barborachors ved ma k nej odpor, aj tak sa jej zastáva, pri hadke.....

tinka1709
autor
15. aug 2023

Jeden veľký chaos

pribinak
15. aug 2023

@tinka1709 ty si ho vzala spat? To prečo?

jan510
15. aug 2023

Ty si odpustila muzovi ze ma dieta s inou???? To nemyslis vazne🫣

sense
15. aug 2023

Neodpustila by som. Treba poslať milenke ako darček aj s oprdenymi trenkami.
A ak si odpustila tak sa žiaľ nestazuje ze sa jeho dieťa aj s jeho matkou zjavujú v jeho živote, pretože to dieťa za to akým spôsobom bolo splodene nemoze

tinka1709
autor
15. aug 2023

@sense najlepsí spôsob bude poslať ho do prdele, aj s mašličkou na krku...

melanta
15. aug 2023

Ale toto nie je nevera. Toto je, že tvoj muž mal popri tebe ďalší vzťah. Z môjho pohľadu by som bola úbohá chudera, keby som si doma nechala takého chňupa.

tinka1709
autor
15. aug 2023

@melanta chudera? Ved vôbec neskáčem ako on píska...

melanta
15. aug 2023

@tinka1709 ak s ním žiješ, tak z môjho pohľadu áno. Väčšina žien aspoň s nejakou sebaláskou a hrdosťou by nebola s chlapom, ktorý mal popri žene iný vzťah vrátane dieťaťa.

goodidea
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinka1709
autor
15. aug 2023

Ďakujem za diskusiu...👍👍👍

ropucha6
15. aug 2023

Jednorazovu neveru mozno ano, mozno nie. Paralelny vztah a cudzie dieta v ziadnom pripade…

martinkatinka
15. aug 2023

Ma dieta s inou, ak nie je chrapun, nech sa stara o to dieta. No a ty si mu mu zjavne neodpustila, pretoze ta to stale dusi.

tanyan
15. aug 2023

Pre niekoho je sex iba sex a vo vzťahu sú dôležitejšie veci. Blbé je, keď tou "športovou aktivitou" človek ubližuje svojmu oficiálnemu partnerovi, lebo to nevie robiť v tichosti a bez následkov. ☹ To je potom prezentácia jeho neopodstatneného falošného sebavedomia a nešikovnosti. Potom je to vlastne chudák, ktorého netreba ani ľutovať. Ľudia by nemali robiť takéto veci, ak to nevedia robiť poriadne.

1234321
15. aug 2023

Neodpustila by som. Autorka a tebe vôbec nevadí, že spal s inou a potom s tebou? Aaah nie nie. Dovi dopo

vilma7
15. aug 2023

Ešte možno jednorazovú bez následkov....možno!!! Ale ak by už mal.s.nou aj dieťa? Tak to pórom v žiadnom prípade.

tanyag
15. aug 2023

Jednoducho, nádych a výdych, zbalila som seba aj dieťa a odišla 😁

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klip0
16. aug 2023

Nepredychala by som ani jednorazovú neveru. Aj keď by mi rozum hovoril, nech to predycham kvôli rodine, lebo je dobrý manžel, dobrý otec. Už by sa mi tak zhnusil, že by som ho nedokázala mať rada a žila by som v hneve a to by koniec koncov ani pre deti nebolo dobré.

mandzula
16. aug 2023

Kym to budu ludia "predychavat", nebude mat nevernik predsa dovod zdrzat sa nevery.

stanulienkat
16. aug 2023

To nemyslíš vážne, že nemáš ani toľko sebaúcty a hrdosti,aby si takého bezcharakterného človeka nevyhodila von oknom??? By som sa hnusila sama sebe, keby som ho prijala keď odišiel od milenky s dieťaťom a potom sa s ňou ešte raz stretával. Cítila by som sa ako najobyčajnejšia chudera a handra. Hanbila by som sa pred vlastnými deťmi.

mikadooo
16. aug 2023

@tinka1709 nijako. Tiež by som nepredýchala, nemám pocit, že sme o seba priviazaní, takisto nie som ten martýrsky typ "kvôli deťom". Svet sa nezrúti, pôjdeme od seba a posunieme sa niekam inam, ak nám to spolu nevyšlo, to sa holt stáva 🤷.

fotoportret
Odpoveď bola odstránená
Zobraz