Ako ste odhalili neveru?

22. dec 2023

Dobrý deň, nemyslela som si že ja budem takéto veci riešiť ale asi áno tak sa chcem opýtať ženy podvedene ako ste odhalili alebo čo sa vám začalo nezdat a tak ste prišli na manželovu neveru. ďakujem za všetky odpovede

dadka1997
22. dec 2023

Síce to nebol môj prípad, ale mojej kamarátky.. jej partnerovi stale chodili spravy, stale bol na mobile a tak mu do neho vošla a uvidela správy, čo si písal s vydatou ženou, síce jej povedal, že osobne sa nestretli no už sú spolu vyše 10rokov

alandra
22. dec 2023

Vkuse ale vkuse si s niekým písal na mobile , a aj si ho strážil tak som sa mu tam raz pozrela.

suzitok
22. dec 2023

Mne zavolala 😄 Ze ona je jeho priatelka a mam mu dat pokoj a laskavo mu nevyvolávat o 22.00 v noci, lebo oni chcu mat klud...viedla asi 5minutovu prednášku a ked prestala, tak som sa jej spýtala, ci vie, s kym sa bavi... 😄
Ale vedela som to skor, lebo zrazu mal viac práce akoze, prestal mi reagovat na sms, na hovory, doma strazil telefon ako oko v hlave a vkuse vypisoval smsky s blazenym vyrazom na ksichte.

sense
22. dec 2023

Napíš správu ak chceš vedieť a v skratke prezradil sa sám jednou fotkou

barborachors
22. dec 2023

začni pátrať po nevere, az ked si budeš istá, ako nalozis s pravdou... a aj aký typ nevery to je alebo by bol. Spústu mužov mikroneveru (pisanie si) zlahcuje alebo popiera, klame. Zas si bud istá, ze máloktorý muz sa pohrnie do rozvodu, radsej bude po pristihnuti klamať a bude si davat len väčší pozor. Oni chlapi totiž nepodvadzaju preto, ze im niečo chýba, ale preto, že majú príležitosť.

karolinakr
23. dec 2023

Najistejšie to zistis, že si prehnane stráži telefón

marca12
23. dec 2023

Osobne vo vztahu s neverou nemam skusenost,ale mam skusenost s chlapmi,ktori mi davali navrhy a je mi na grcanie z takych chlapov. Maloktora podvadzana zena to aj ma sancu zistit,lebo doma je to ukazkovy manzel. Ma doma full servis,ale chce len sex a tak ho hlada inde. So zenou a domacnostiu je spokojny,jemu chyba len nieco nove,neokukane. Naposledy,ked ma jeden chrapun obtazoval,som sa ho narovinu spytala,ci je podla neho normalne podvadzat zenu. A po jeho odpovedi som onemela. Oni,ti chlapi to ani nepovazuju za neveru,lebo ved nejdu manzelku opustit,oni si len chcu uzit....

autor
23. dec 2023

@karolinakr no mobil si jeho pozriem kedy chcem to mu nevadí ale to neznamená nič

timing
23. dec 2023

Strazenie mobilu, vypisovanie, vela prace v robote, neskor sa pridaju vecerne posedenia z roboty, potom teambuldingy, ak nesportoval- tak zacne, ak nemal potrebu sa starat o vzhlad- tak sa zacne starat, zmodernizuje satnik, zacne minat aj peniaze na kavy, darceky, ak mate spolocny ucet, zacne castejsie vyberat hotovost

Potom bud sa zacne s tebou viac hadat a urobi z teba hysterku,ze robis zbyticne dusno a on takto nevladze zit, alebo,ak ste sa hadali zrazu prestane- je spokojny, nehada sa. V podstate Ta moze ignorovat.
Potom su taki, co neveru zakryju tym, ze zacnu kupovat darceky, zene tym zalepia oci,ze aki su pozorni, ale pointa je v tom, aby Ta nenapadlo ho podozrievat, ved on kupuje darceky- mysli tym na teba/ snazi sa bla bla

vilma7
26. dec 2023

A v čom sa ti jeho správanie zdá podozrivé?

life123
26. dec 2023

@autor Ak ti dá mobil bez problému, tak tam nebude problém... ale ak aj napriek tomu cítiš že ťa podvádza, možno má nejaký ďalší mobil niekde kde ani nevieš