Ako sa správa váš muž, keď príde domov z práce?

15. mar 2023

Ako sa správa vás muž keď príde domov z práce? Vy ste celý ten čas doma s deťmi na RD. Opýta sa ako ste sa mali ako sa mali deti, čo ste robili a pod? Zaujima sa o vás? Alebo iba príde, maximálne pozdraví a to je všetko. Nič sa vás nepýta je stále ticho. Iba deti sa niečo opýta a vy sa cítite ako vzduch a sluzka. Ďakujem za všetky komentáre.

jesenzima
15. mar 2023

Príde domov, dá si sprchu, deti už spia, opýta sa, aký bol deň,a podľa nálady sa buď porozprávame, alebo sa venujeme každý svojmu ....

januarova
15. mar 2023

Najskôr sa naje a potom sa aj rozprávame 🤪
Keď som bola doma s deťmi, tak to bolo tak isto. Komunikácia bola stále, obojstranná...
Je taký aj cez víkend? Chodíte sem tam niekam sami bez detí?

bajka16
15. mar 2023

Tak iné bolo bez detí a teraz. Teraz príde z práce, deti sa mu hodia okolo krku a nôh. My sa musíme cez ne prekrikovat, dáme pusu a pokračujeme v dni. Bez detí sa venoval len mne. Vítal iba mňa. 😀 Teraz sa musím zmieriť s tým, že idem trochu bokom skrz deti. 😏😀

denden77
15. mar 2023

rovnako ako @bajka16 🤣
rano sa dotrepe z 24ky a uz ho caka krpata medzi dverami.. som rada, ze sa cez jej "tlchubu" mozme aspon pozdravit 🤣🤣🤣

autor
15. mar 2023

@januarova áno aj cez víkend aj keď ma voľno. Sami bez detí nechodíme nikam lebo nema kto deti postrazit, lebo babka dedko sú veľmi ďaleko.

petamich
15. mar 2023

pride domov, zvita sa s nami, spyta sa aky sme mali den a co sme robili a prebera starostlivost o dieta a ked dieta zaspi, najeme sa, porozpravame co mam nove, aky mal den on, potom si napr. pozrieme serial a ideme spat asi tak

autor
15. mar 2023

@bajka16 tak to mne pusu nikdy po príchode ani odchode nedá. Keby mu ja dám tak sa neodstrci iba keď sme boli pohnevani tak rýchlo zdrhne do prace a aj bez pozdravu.

autor
15. mar 2023

@petamich tak to mate úplný ideál. Tak by to malo podľa mňa vyzerať.

cyberk
15. mar 2023

Este niesu ani poriadne dvere otvorene a dcerka za nim uz radostne cupita, da jej pusu, potom mne, pohladka kocura, umyje si ruky a vyzveda ako sme sa mali 🙂 zatial, co kecame sa prezlecie, spravi/dopije kavu a pak ide bud kocikovat alebo sa pohra s malou 🙂 pak ho vystriedam ja nech si aj on oddychne a tak plynie den..

autor
15. mar 2023

@cyberk super ticho iba závidím

hviera81
15. mar 2023

my sa nikdy nepytame jeden druheho aky mal den, mne to pride taka blba otazka. ved ja poviem ked bolo nieco zaujimave, aj on povie ak bolo nieco, co stoji za zmienku.
hra sa so synom, ked idem uspat, tak ako napriklad teraz, sa nerozpravame. niekedy clovek ma chut, niekedy chce byt ticho. takze nie vzdy mame super aktivny program.

mamelka
15. mar 2023

Rano ked vstane spravi mi kavu a ranajky, odchadza speavi ,,kolo,, a da kazdej pusu.
Príde domov, keď Maria spi, tak kecáme v kuchyni, dám mu jesť, keď Mária nespi,tak sa mu zavesi okolo krku, dá sprchu a začneš sprcha informácií od dievčat co bolo v škole, kto čo povedal, známka atd. Keď niečo robím tak sa s ňou pohra, pomojka, cez víkend sme spolu. Ideme sa prejsť, na nákup, sme spolu a teda ten čas sa vždy snažíme venovať nám. Keď Maria spi poobede cez víkend tak si aj on lahne,niekedy niečo pozerá na telefóne kvôli domu a ja tiež...

sense
15. mar 2023

Nie som na rd ale dnes keď príde z prace si akurát tak v tichosti umyje zuby a pôjde späť, pretože vie ze ho čaká akurát tak hubová polievka ak má zobudí. A keď ma rannú príde, da mi pusu objíme a začne výpravat ako bolo v práci, ci bola pošta a co budeme večerať... A ak spravím niečo čo je jeho robota tak sa poďakuje, rocnsko aj keď si nájde ozehlene prádlo na posteli

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zorkahorka
15. mar 2023

Presne ako pises v uvode. Aj pusu mi da. Prezlecie sa, naje a ide s detmi trebars von

sim_icek
15. mar 2023

Príde, dá si sprchu, dáme si spolu neskorší obed zároveň večeru (večeroobed😃), a celú dobu sa rozprávame o všetkom možnom, hlavne teda o našom dni čo sme zažili atď. A inak ako príde z práce tak syn už visí len na mužovi 😂❤️ ešte keď stíhame niekedy nejaký seriál/film chvíľu pozrieť

zobaka
16. mar 2023

pride domov, rozpravame sa spolu, popripade si pustime nejaky film atd. niekedy si zdriemneme

tomikejt
16. mar 2023

Keď syn počuje kľúče vo dverách, už aj beží, nenechá muža ani poriadne vyzuť vyzliecť a už ho ťahá hrať sa alebo pozerať rozprávku. Dáme si pusu, spravím kávu, porozprávame sa kto mal aký deň a ideme von na ihrisko alebo na prechádzku, alebo idú sami a ja idem cvičiť.

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gab
16. mar 2023

pride domov, da mi pusu, preoblecie, hned podla jeho vyzoru viem, aky mal den v praci, ak chce, tak hned vyventiluje a rozprava, co museli riesit, da si kavu, ak je doma syn, tak sa mu zavesi hned vo dverach na krk,
ked ma syn kruzok, zavezie ho , nasledne zase vyzdvihne. Vecer sa spolu najedia(ja uz neveceriavam), porozpravame sa, oni spolu pozeraju sport, ja svoje filmy - ale sme vsetci v obyvacke a pomedzi to sa rozpravame o vselicom moznom.

mamkalentedkova
16. mar 2023

Ono záleží aj od toho ,kedy odchádza muž do práce a kedy prichádza domov .Chápem ťa,že ak si celý deň doma s deťmi ,nemáš s kým porozprávať ,očakávaná toto večer od muža a vlastne ,aj právom,veď ste partneri ..Ty ho privítas keď príde ? Oputas sa ho,ako sa mal v práci ? Či nie je trebárs hladný ? Alebo len čakáš ,že príde a vyslobodí ťa? Predtým sa s tebou zvykol rozprávať ? Aku ma prácu ? Môj napríklad odchádza z domu ráno okolo 7:00 a často prichádza domov až okolo 19:00. V tom čase často malú kupem alebo už ukladám spať.Robi fyzicky ,stavebne práce ,nie vždy má chuť sa po robote rozprávať .Ja som extrovert ,rozprávať sa potrebujem ,ale často si túto potrebu náplňami cez deň s kamoškou .Jasné ,tiež má to štve ,že spolu trávime málo času ..ale chápem aj to ,že keď od rána do večera ,väčšinou 6 dní v týždni ,od rána do večera mája na prerabkach,nie je možné,aby s nami šiel ešte na ihrisko alebo neviem kam .Nemáme už 18 ...

aylinn
16. mar 2023

Príde domov , osprchuje sa , naje sa , okúpe malého , oblečie do pyžama , dá mu mlieko , uspí ho a potom sa rozprávame 😂 alebo hráme človeče , alebo .. 😂

sono2
16. mar 2023

Tak začni ty.
Zvyk je železná košeľa, zvykne si na to a bude to robiť.
Pripadne mu povedz, že by sa ti to tak páčilo.
Veď na tom neni nič.

jaskolka
16. mar 2023

Príde domov, dá pusu mne, keď deti ešte nespia, tak sa s nimi začne hrať, dáme si večeru, ide kúpat deti, pritom sa osprchuje aj on, potom ich ukladáme,onbykle ja dcéru (dojci sa) a in syna. Potom pozrieme spolu telku, alebo sa porozprávame, aký bol deň, čo treba urobiť, a samozrejme ak nie sme veľmi unaveni, tak aj iné veci sa robia 🙂
Ak príde už tak, že deti spia, keďže robí rôzne, aj neskoro veľmi občas dôjde z fusky, tak mame čas len pre seba, a v podstate to isté, čo po uložení deti.

prunee
16. mar 2023

Nam s muzom to vacsinou vychadza tak, ze po prichode domov si dame spolu kavu a za tu pol hodinku sa v klude porozpravame, aj so synom. Potom riesime ulohy, nakupy, domacnost, ci veceru. A vecer po osmej hodine uz mame cas len pre nas dvoch.

barborachors
16. mar 2023

Hodi tašku do kúta a vystiska ma a potom malych. Potom ide variť veceru a vtom uz mam zákaz vstupu do kuchyne 😀

zmrzlinka2021
16. mar 2023

Mozno je manzel unaveny a potrebuje 30-40 minut na uplne vypnutie. Daj mu ten cas.

zuzlaka
17. mar 2023

Príde domov, prehodíme pár slov ako sme sa mali, čo sme zažili, ide do sprchy, naje sa, ja podobne a potom máme každý svoje aktivity, potom zase debatíme ako bolo, čo nové. Ale má dni kedy potrebuje viac kľudu. Oddýchnuť si, že príde domov a nemá chuť sa rozprávať, ale to chápem, lebo aj u mňa to tak niekedy býva.