Ako potlačiť city k nesprávnemu mužovi?

8. aug 2022

Ahojte žienky, prosím, poraďte, ako potlačiť city k nesprávnemu mužovi? Preťať kontakt nie je možné, nakoľko sme susedia... Ďakujem

zmrzlinka2021
8. aug 2022

Minimalizovat moznosti akehokolvek stretavania sa, vyhybania sa komunikacie s nim

emasss111
8. aug 2022

a prečo je nesprávny? len tak zo zvedavosti...ak ste obaja free, prečo to neskúsiť 🙂

h2
8. aug 2022

@emasss111 Tipujem, že práve preto je nesprávny, lebo nie je free.

autor
8. aug 2022

@zmrzlinka2021 snažím sa, ale je to veľmi ťažké. všetci sme kamoši, často sa stretávame😏

autor
8. aug 2022

@emasss111 to je ten problém, obaja máme záväzky. Ja nechcem nič riešiť, žiaden vzťah nechcem rozbiť, len to nechcem cítiť... 😔

emasss111
8. aug 2022

A predpokladám, že aj ty si jemu sympatická...ak ste kamaráti a bývate často spolu, nooo bude to ťažké veru... Tu ozaj pomôže jedine "zíde z očí, zíde z mysle"... Alebo skús nájsť na ňom niečo zlé, negatívne, čo sa ti nepáči a sústreď sa nato...

mandzula
8. aug 2022

A mozno ti tie pocity naznacuju, ze tvoj sucasny vztah nie je to prave orechove.

autor
8. aug 2022

@emasss111 ďakujem ti veľmi pekne za rady❤️ Pokúšam sa o to, no je to dosť komplikované. Ak sa mu budem ešte viac vyhýbať, všetci si všimnú, že sa niečo deje. Keď sa stretneme, tak zasa len tŕpnem, aby si nikto nič nevšimol. Snažím sa pracovať čo najviac na zlepšení svojho vzťahu, no veľmi ma to vo vnútri zožiera... Je to pre mňa hrozná situácia 😔

autor
8. aug 2022

@mandzula Tak teraz si to asi do bodky vystihla... nie je to to pravé orechové... S veľa vecami som nespokojná, trápim sa pre ne, no mám ho rada, určite mu nechcem ublížiť a ako som spomínala, máme už aj spoločné záväzky, nie je ľahké vycúvať. A myslím si, že pri susedovi to je "len" zamilovanosť, vidím na ňom to, čo mi v mojom vzťahu chýba. Len neviem, čo s tým, ako to potlačiť a nemyslieť na neho stále... Hanbím sa, že to vôbec píšem, cítim sa pre to hrozne😏

mandzula
8. aug 2022

@autor ale to, co si o svojom sucasnom vztahu napisala, tej tvojej fascinacii susedom len nahrava. Sucasneho mas rada, nechces mu ublizit, mate spolocne zavazky a do toho ta mnohe veci trapia... To nie je naplneny vztah. Vies na nom este nejako popracovat?

autor
8. aug 2022

@mandzula Pracovať sa na ňom snažím stále, no je pravda, že dlhšie nevidím nejaké väčšie zlepšenie, tak nejak som si zvykla na to, ako to je. Viem, že to nie je ideálne :/ Ale neviem si predstaviť ukončiť to. Navyše sused má záväzky tiež, takže tadiaľ by cesta určite neviedla

mandzula
9. aug 2022

@autor cit k susedovi ti zrejme len ukazuje, ze nie si spokojna so sucasnym partnerom. Zadaneho suseda si odmysli a opytaj sa sama seba, ako vidis buducnost svojho aktualne vztahu.

autor
9. aug 2022

@mandzula máš asi pravdu, mala by som sa nad tým zamyslieť... ďakujem ti veľmi pekne 🙏🏻

mandzula
9. aug 2022

@autor pisem z vlastnej skusenosti. Ja som neuspokojujuci a neperspektivny vztah ukoncila a mam noveho partnera (a nie toho, do koho som sa "zalubila" pocas vztahu, uvodzovky preto, ze to bolo len poblaznenie zo zufalstva).

autor
9. aug 2022

@mandzula áno rozumiem. Som rada, že si sa dobre rozhodla.🙂 Snáď aj ja urobím to správne rozhodnutie

emasss111
9. aug 2022

chcela som ti napísať presne to isté čo @mandzula....keby si bola spokojná vo vzťahu, nestalo by sa ti to...prajem ti veľa síl a hlavne správne rozhodnutie ❤ zas si pamätaj, že keď nejde o život, nejde o nič...nech sa akokoľvek rozhodneš....netráp sa preto nejako extra, žiaden chlap zato nestojí....píšem z vlastnej skúsenosti ;)

autor
9. aug 2022

@emasss111 ďakujem veľmi pekne za povzbudivé slová🙏🏻 ste zlaté 🙂

mladena
9. aug 2022

Nemyslím to v zlom, ale ako by sa ti prosím páčilo, keby také pocity mal tvoj muž voči susede a tiež sa rovnako úspešne pretvaroval? Možno ti tá predstava pomôže sa nastaviť viac do svojho vzťahu. A také veci sa stávajú, susedova tráva je vždy zelenšia. Realita je však často taká, že to nikde neni ideálne a sused by ti po čase nepripadal o nič zaujímavejší ako manžel.

autor
9. aug 2022

@mladena áno, áno, viem, práve preto sa o nič neplánujem pokúšať, chcem zapracovať na vzťahu, ktorý mám. Len neviem, ako zabrániť tomu, že ma sused priťahuje, aj keď hlava mi hovorí jasné nie