Ako oddialiť orgazmus?

11. júl 2022

Ahojte. Idem troška s intímnym problémom. Poslednou dobou sa mi dosť často stáva, že s manželom ešte len začneme sex a ja už mám orgazmus. Mávam ich bežne viacero, no chcem si užiť aj somotný sex a nie len vyvrcholenia. Je možné to nejak oddialiť? Tým, že ja mávam tých orgazmov viac za sebou, muž je tiež skôr hotový a z nášho sexu je pravidelne rýchlovka. Skúšala som už aj myslieť na iné veci, ale nejak nezaberá.

martinenka886
11. júl 2022

Uprimne klobuk dole, tak na odlahcenie si zober kolko zien ho ani nedosiahne 🙂 Co ti poradit, jedine ked to uz na teba ide, prestat nech vychladnes...nenapada mi nic ine take.

autor
11. júl 2022

@martinenka886 si zlatá...no niekedy by som
sa kľudne aj podelila... Už ani nepamätám aké to je mať dlhší sex... Ono sa zdá, že je to super mať orgazmy za sebou, alebo rýchlo, ale tak... V mojom prípade je ten sex oničom... Žiadne stupňovanie pôžitku... Len rýchly orgazmus, vychladnutie, toto dva,trikrát a hotovo... No jedine, že to budeme nejak pauzovať, ale to ak sa budem v tom čase venovať môjmu, tak zasa bude skôr on... 🙈 Nemajú chlapi nejaké vitamíny na oddiaľovanie orgazmu? Také niečo by som brala. 😅

diamond007
11. júl 2022

Tak v Tom prípade jedine sex 3x denne pomôže chlapovi 😀

oblecenie99
11. júl 2022

Napadlo mi ešte možno vymeniť chlapa za menej šikovného 😁 prepáč, toto len tak na odľahčenie, nemyslím v zlom 🙂 radu veľmi nemám, možno jedine myslieť na niečo iné, prebrať v hlave celý nákup a čo budeš variť na ďalší deň, dať si pauzu...

zuzzinka
11. júl 2022

Stastna to zena 🙂 Pre chlapa mozno kondom, na oddialenie?

bluka2
11. júl 2022

@oblecenie99 mne napadlo ho vymeniť za nejakého obezného spoteneho pána.... To by mohlo zabrať 😁

autor
11. júl 2022

@bluka2 no to už by ani chuť nebola... Brrr...
@zuzzinka a ďakujem.Pravdupovediac ani mi to nenapadlo vyskúšať.Je pravda, že s manželom máme sex bez ochrany.Jednoznačne skúsim.

aalt
11. júl 2022

Vyskusat ine polohy, kde to tak rychlo nepojde. Predlzte predohru a mozes vychutnavat ... alebo naopak uplne vynechajte ...

ruzasipova
11. júl 2022

Poznam. 🙂 Mne pomaha menit polohy za take, ktore nie su az tak vzrusujuce, povedat, kedy ma prestat a venovat sa len muzovi, ked sa on mna nesmie dotykat.

54tinka54
11. júl 2022

Nemôže to byť tým že máte dlhú predohru? V takom prípade ju skúste úplne vynechať.
Alebo ešte ti môže zafungovať aj to, že si dá partner kondóm. Napr my keď ideme s kondómom tak ma to menej vie vzrušiť.

jania023
12. júl 2022

Preco to povazujes za zle mat viac krat za sebou orgazmus? Ja to mam tiez tak a uplne pohodicka.musis si ale najst aspon par sekund po orgazme aby sa telo zregenerovalo a hormony ustupili no a potom ides dalej. U mna je ich niekedy aj 12-15 cize na telo zaberak a na druhy den mam svalovku ake teda riadnu😩

alexka89
12. júl 2022

@jania023 😱ty kokos 15naraz?

jania023
12. júl 2022

@alexka89 vsak postune mie naraz😂

zdenkastanka
14. júl 2022

Boze to je zas tema🙈🙈ved si to uziiiivaj, my zeny moozme aj 20, preco nie?nemohla by som byt chlap ze raz a je po vsetkom😂😂😂😂ano viem ze o niekolko minut sa moze ist znova ale myslim vramci jedneho sexu.