Ako nazvať takéto správanie muža?

8. sep 2022

Ja ani neviem,ako toto správanie muža nazvat,skúsim strucne. Ako by ste vyhodnotili situáciu,ak by ste mali sex.partnera a z rôznych objektívnych dôvodov by ste sa dlhšie nevideli, aj keď dal niekoľko návrhov, napokon vy si nájdete čas,počas prebiehajúcej komunikácie,ktorú inicioval on, navrhnete a ostane ticho...?

janai1
8. sep 2022

Tak ty ho odmietneš X krát ale keď ty zapískáš on ma pribehnúť? 😀

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
a_alexandra_a
8. sep 2022

Lebo v tvoj termín mohla iná, ktorá mohla aj predtým, keď ty nie 🙂 Ty nemôžeš keď navrhne on, teraz zostane on ticho keď si navrhla ty a to je už problém? Lebo psík nepribehol? Možno sám videl, že si si z neho urobila rohožku 🙂

senan
8. sep 2022

Tak to je asi normalna obranna reakcia 😀 Kedze ty si ho odmietla zoparkrat a teraz ty napises jemu a on ti ma byt k dispozicii ihned ako ty potrebujes.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
8. sep 2022

neviem, nikdy som nemala partnera len na sex, tento šport som nepestovala, ale jemu sa nedivím

mk22
8. sep 2022

Zrejme na tvoj termín už má druhú, je proste obsadený.
Ty nie si jediná.. Tu je vernosť bokom.. Ste slobodní takže možno ako teba ma ešte ďalších 5.

janai1
8. sep 2022

No asi ti to nie je fuk keď kvôli tomu zakladáš tému na koňovi
Teba keby niekto niekoľko krát odmietol a potom to napísal aby si prišla by si šla?

moonlight1210
8. sep 2022

Neriesila si tu toto uz pred nejakym casom? Sex s vyhodami, ale tebe sa v poslednej dobe nechcelo, nemala si chut, cas, tak si odmietala navrhy. Potom si sa rozhodla, ze teda mas uz chut, dohodli ste sa a on sa odmlcal. A ty nechapes, ako ti to moze urobit.

a_alexandra_a
8. sep 2022

Asi ti to tak jedno ako sa tváriš nie je, keď riešiš ako sa nazýva takéto správanie. Ak by si ho mala len na sex tak neanalyzuješ správanie predsa 🙂 Myslím, že tu je skôr ohrdnuté tvoje ego. Keď on chcel a ty nie, to bolo v pohode, ale keď ty chceš a on nie, tam už je problém.

viestta
8. sep 2022

Dostal termín u inej, ktorá operatívnejsie vybavuje jeho požiadavky .

viestta
8. sep 2022

@moonlight1210 aj mne sa zdá, že furt dookola sa rieši ten istý vymetac pavučiny.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
drake122
8. sep 2022

Ty normálne dávaš termíny na sex? Daj kontakt, dohodím pár nadržancov. Ale nie že im potom povieš, že termín je o 3 mesiace, to je horšie ako u lekára čakať.🤣

andrea78
8. sep 2022

@viestta presne, tiez mi hned napadlo, ze tato tema tu nedavno bola, len obsirnejsie rozpisana dilema okolo problemu, inak je to presne to iste😄
A jasna vec, ze autorka napise, nikdy nepisala🤭

autor
8. sep 2022

@drake122 áno,tak nejako a presne cca raz za tri mesiace,podľa chovania dotyčného 😉

mk22
8. sep 2022

A teba jeho otázka urazí ci ako?
Lebo vy vlastne spolu nič nemáte len teda ako písal on tr*kate😒
Tak ti nebude písať ci ideš kadernícke keďže vás "spája". Iba sex na dohodnutý termín.

drake122
8. sep 2022

Prepáč, ale máš dlhé čakacie doby, to nebudeš mať stálu klientelu potom. Jedine, že by si dávala nejaké akcie... Black Friday, letný výpredaj a podobne🤷‍♂️

a_alexandra_a
8. sep 2022

A ty sa môžeš na seba pozrieť do zrkadla bez toho, aby si sa nedogrcala?

mk22
8. sep 2022

A počas troch mesiacov keď čakáš na voľný termín od dotyčného, a máš chuť na sex.. Co potom? Čakáš a čakáš ci príde druhý..
Rada si prečítam ako to funguje😃
Ci počas čakania masturbujes?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
babovka2321
8. sep 2022

Jezis ved uz jej niekto napiste, ze SA DO NEJ ZAMILOVAL A TRPI, toto chce pocut autorka kazdej jednej temy o tomto istom, vzdy sa k tomu tema zvrhne.

mk22
8. sep 2022

Tak ho výmen za iného.
Co sa nebude nevhodne pýtať 🙄😀

tora23
8. sep 2022

Nijako by som ho nenazvala. Napísala si že nemáš čas na sex, tak išiel hľadať kto ma. A zrejme už aj našiel. Píšeš ze je to chlap na sex. Prečo by sa mal dohadovať s matracom? Matrac povedal ze nemá čas, tak išiel vybrať iný matrac. Hádam tento matrac teraz nejde riešiť emócie a urazene ego? Matrace predsa nemajú ego. Ako si si ustlala, tak budeš spať. Sama... 🤷🏼‍♀️

lulula12
8. sep 2022

Tak vies ak ste mali takpovediac dlhsiu prestavku, kludne sa mohlo stat, ze si nasiel nejaku inu alebo nedajboze ma normalny vztah. Ak sa neozyva, tak by som to proste prestala riesit

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tora23
8. sep 2022

A ani sa nerieši na internete a nepýta sa co si kto o ňom myslí, že? 🤣
Úprimne, dovolím si paušálne vyjadrenie: je nám to všetkým jedno a nemyslíme si o ňom nič. Je to len zábava k rannej káve

autor
8. sep 2022

@tora23 👍

viestta
8. sep 2022

On je zmiereny s tým, že ťa má za madrac. Určite tých madrac ov ma viac. Len ty by si chcela aby bol iba tvoj. Nie, nebude iba tvoj. Ty nebudeš jeho jediná, tebe neobetuje nič viac ako on uzná za vhodné. Ty si to nechceš priznať, ale toto už dávno nie je priateľ s výhodami. Ty to už dávno tak nevidíš. Keby ti to bo jedno a mala si ho iba za sexuálnu hračku, tak to toľko nerozoberaj. Zmier sa s tým, že z tohto žiaden vzťah nebude. Ani ten najplytsi a čisto za uspokojovanie biologických potrieb, lebo ci si to uvedomuje ci nie, tebe už o iba a len o tie biogicke potreby nejde. A kto vie ci vôbec iba a len o to kedy išlo.

moonlight1210
8. sep 2022

Nuz, mate vztah, aky mate. Tak sa tak k tebe chova. Respekt k sebe v nom budes cakat tazko.
Takze si stanov hranice a bud to ukonci, alebo ignoruj. To robia dospele zeny, ked uz sa rozhodnu mat takyto vymenno-obchodny vztah. Neriesia to na kavicke s kamoskou, co tym myslel, preco sa tak chova. Je to ich intimne sukromie. Navyse v sebe maju jasno.

S kamoskou na kavicke si vymienaju info o vyhodnych obchodoch na nakupy, aktualne svetove dianie, dohaduju buduce vylety za umenim, ci wellness, a pokial si vzajomne naozaj velmi doveruju, tak aj nazory na kolegov v praci.
A ked uz si velmi, velmi doveruju, tak sa podelia s pikoskami o tom obchodnom vztahu. Ale nerozoberaju, ze nerozumeju chovaniu toho muza. Je to obchod, nie partnersky vztah. Jeho chovanie si vyriesia sami.