Ako namotať poriadne chlapa?

16. júl 2023

Ahojte ženy 👋🏻
Nevedela som aký mám dať presne popis, tak to tu trošku rozpíšem aby ma podaktoré neukameňovali za živa, že chcem len namotať a odkopnúť...
Ide tu o to, že sa mi páči jeden chlap veľmi páči myslím, že aj ja jemu cítim to resp ako to doťuknúť tak aby bol zo mňa hotový máte niektoré skúsenosti? Ďakujem

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
16. júl 2023

Zabudla som dodať čím takým vie žena najviac zapôsobiť na chlapa 🙂 aké skúsenosti mate vy

martinkatinka
16. júl 2023

Navar mu 😆 bud ostane alebo utecie.

mamamasama
16. júl 2023

@autorka ak by ta chcel, tak najviac ho namotas ignoraciou

fauko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lindous
16. júl 2023

Môj chlap vždy vraví, že som ho najviac dostala tým, že som bola pri ňom uvoľnená a sama sebou, takže práve žiadne hry na to ako ho namotať, zaujať.... a z veľkej časti to bolo vďaka nemu, lebo som sa pri ňom cítila veľmi príjemne a išlo to samé ľahko... takže za mňa, ak to tam je, tak to tam je a netreba to prekombinovať, aby potom vlastne nevyšlo na javo, že si úplne iná a len si sa na niečo hrala 🙂

annm81
16. júl 2023

No ono to asi nebude univerzálne, že? Sú muži, ktorých najviac dostanú napichané pery a prsia a sú takí, ktorým sa to hnusí a oceňujú prirodzenú, zdravo a aktívne vyzerajúcu ženu. Sú muži, ktorých dostaneš pri debate na celospoločenské témy a takí, ktorých podobná debata okamžite odplaši. Niektorí ocenia jemne drzý humor, iní ho zas budú považovať za odstrašujúci. Niektorí chcú ženu s kariérou, iní chcú od ženy radšej teplo domova...

karinka223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kakawah
16. júl 2023

@annm81 si to dobre napísala,neexistuje taká Univerzálna rada.Najlepsie je na nič sa nehrať a byť sama sebou,veľa sa usmievať a byť milá.

viera27
16. júl 2023

No v prvom rade nesnazit sa,aby bol z teba hotovy a podobne detske hry. Bud ta chce taku aka si,alebo nie,take jednoduche to je. Spokojnost sama so sebou a zdrave sebavedomie do takej miery,ze sa ti neoplati pretvarovat sa kvoli ziadnemu muzovi.

hladamematku
16. júl 2023
domkakvet
16. júl 2023

Ak je na teba namotany pride to samo.

beata_k
16. júl 2023

Zena vie zaujat inteligenciou.

marca12
16. júl 2023

Ziadne hry,bud sama sebou.

kristiii
17. júl 2023

Si mi pripomenula jeden diel Krok za krokom, keď Karen brífovala El na jej prvé rande. Ako ju učila nejaké frázy, ktoré na chalanov vraj vždy zaberú. Chalan ju po rande odkopol 😅

mirka414
17. júl 2023

Ukáž mu že je stred tvojho vesmíru 😂že tvoj svet sa točí len okolo neho

rebrambora
17. júl 2023

Prosim ta nijako. Hlavne nikoho do nicoho nenutit.
Na kazdy hrniec existuje dekel 😉

niekapitalizmu
19. júl 2023

poriadny deepthr0at