Ako na zvýšenie libida u žien?

dela23
15. júl 2022

Pozdravujem všetky žienky,

chcela by som sa opýtať či ste skúšali čaj či lubrikačný gél na zvýšenie chuti na milovanie. 🙂
Mám 25, sexuálne aktívneho partnera pri ktorom sa cítim nedostatočne, keďže je to raz za čas. Nakoľko aj tieto intímnosti majú napĺňať vzťah, snažím sa okrem seba nájsť riešenie.
S touto stránkou v živote som začala nedávno, bola plná bolestí, nepríjemností a doteraz rôznych ťažkosti, pretože kde nie je chuť, nie je vlhkosť iba bolesť.
Ďakujem za rady či skúsenosti 🙂

-usmievajte sa -

petricka22
15. júl 2022

@dela23
Ja odporucam kotvicnik, tinktura z kvetu(byva aj z inej casti rastliny) Podporuje muzsku, aj zensku plodnost a libido, celkovo ma clovek viac energie…

sara07
15. júl 2022

skus viac zinku alebo b, pripadne revalid napr ten zvykne mávat na zvyšenie chuti takyto vedlajši učinok okrem peknyc vlasov
skus sa viac uvolnit spat

matana2
15. júl 2022

@dela23 eroticka literatura. Chut na sex je v hlave. Vsimla som si ze ked si citavam eroticku lit tak som nadrzanejsia. Striedam to s krimi detektivkami ale pri nich chut na sex nerastie.

karhu
15. júl 2022

zvycajne pomoze volba spravneho partnera - pri ktorom sa zena citi dobre, ziadana, respektovana, doveruje mu

sszuzu8
15. júl 2022

Prečo žena vždy hľadá chybu v sebe co sa týka sexu...

hiwatari
15. júl 2022

staci si precitat eroticku poviedku alebo pozriet lahku erotiku a ono to pride samo 😀 osobne mam radcsej citanie a fantaziu ako nedobre obsadeneho "herca" 😅

beata_k
16. júl 2022

@karhu Nie az tak suhlasim s tou volbou dobreho partnera. Obcas sa muz moze snazit ako len chce a nic z toho. Zeny vela veci riesia v hlave a same nevedia ako sa toho zbavit.