Ako často mávate sex s manželom?

27. máj 2023

Zo zvedavosti, ako často máte sex so svojím manželom? Ale prosím píšte také čo už máte deti a aj už ste manželia aspoň 5 rokov. Pretože môj muž je vraj smutný z toho že toho sexu je málo 😏. Snažím sa, ale pri troch deťoch som niekedy rada že žijem. Viem že sex je pre fungujúce manželstvo dôležitý no proste deti sú malé 6 r., 3 r. a 1 r. a fakt je to náročné všetko zvládať. Manžel sa podieľa na chodu domácnosti no niekedy tie psychické faktory vedia zobrať viac energie ako fyzické. Ja sa snažím aspoň raz za týždeň no určite aj viackrát za týždeň ak som na tom lepšie. Ďakujem za všetky odpovede ♥️

domkakvet
27. máj 2023

Aj bez deti maju niekedy niektori sex raz dva krat za tyzden.

divokykonik
27. máj 2023

My niekedy mávame sex iba raz do týždňa, lebo to skrátka nevychádza častejšie 😀. Cez deň nie je čas a večer muž zaspí skôr ako malý. Muž nie je smutný z toho, ja som v našom vzťahu viac na sex už od začiatku. 😀 (Muž je vycvičený, mal dlho frajerku, ktorá nechcela sex pred svadbou). Podľa mňa máte fajn frekvenciu na to, že máte viac detí.

dzulli1980
27. máj 2023

Tak muža zapoj viac do roboty okolo detí, domácnosti ... hneď ho ten smútok prejde.

viestta
27. máj 2023

Manzelovi vysvetli, ze mas radsej menej casto, ale poriadne. Hned ho ten smutok prejde

h2
28. máj 2023

Hm, aj by som sa zapojila, mám dieťa a s mužom sme spolu skoro 20 rokov, ale nie sme manželia, tak smola... 😏

lasona
28. máj 2023

Jedno babatko, manželia sme 10 rokov, sex raz za mesiac ...otras..a .aj ten je naprd. . Co už zvykla som si

autor
28. máj 2023

@h2 bože môj nechytajte ma za slovíčka. Je to jedno či ste alebo nie ste. Aha, Zabudla som že sme v dobe kedy sa musíme každému klaňat kto si myslí že nezapadá

h2
28. máj 2023

Napísala som to zo srandy. Ale po tvojej reakcii už naozaj nemám chuť spovedať sa ti zo svojho sexuálneho života. ☮️

karolinakr
28. máj 2023

@lasona na to sa da zvyknút? myslim ten naprd sex, taky by som nechcela vobec, maš stastie, že ta neotravuje 3x do tyždna s naprd sexom To by som sa zblaznila.Ty si vlastne šťastna žena

lasona
28. máj 2023

@karolinakr no ani nie...ale ako mame dieta tak som na druhej koľají...neviem proste ja sa snažím pracovať, makať aby som nemyslela na to ze mi chyba sex

huginko
28. máj 2023

Nehnevajte sa, ale nerozumiem otázkam tohto typu... Je to každého súkromná vec a myslím, dosť netaktne. Navyše, čo vám to pomôže?

vanilka83
28. máj 2023

Pozri sa každý to ma ináč,vôbec ti to nepomôže keď ti niekto napíše ako to majú oni,ved na tom predsa nezáleží koľko krat,či to je nejaká súťaž?myslíš ze páry ktoré sexuju každý/každý druhý deň sú automaticky šťastnejšie?my by sme aj mohli mať s mužom častejšie, ale má ťažkú manuálnu prácu a robí 12 hodín denne 7 dní v týždni a príde domov tak ho všetko boli a je unavený na smrť,zvykla som si ze mame raz za mesiac a niekedy aj to nie ale sme šťastní milujeme sa a keď sex mame tak sa pohne celý vesmír, mam pocit,že tou absenciou sa sex veľmi zlepšuje je to proste výbuch,extáza. Takže staršie páry majú možno sexu menej ale viac kvalitný. Také rychlovky na stojaka v kúpeľni kým deti sa hrajú to ma nebaví. A sme spolu 12 rokov manželia mame 2 malé deti a pred svadbou sme boli spolu ešte 10 rokov. Takže sa ukludni a uvoľní.

karolinakr
28. máj 2023

@vanilka83 jeho to je krasne

henka123123
28. máj 2023

Raz za mesiac

majlo1234
28. máj 2023

@vanilka83 mna prave po dietati zacali bavit rychlovky. Ja proste mam teraz pocit, ze mi vsetko ostatne stoji kym sa my zabave sexom. Plus vkuse stres, ze sa dieta zobudi. Cize taky normalny sex mame oen vtedy, ked nie je dieta doma. Inak sme odkazani na rychlovky. Ale mne napriklad staci aj raz do tyzdna, skor mi chyba ina forma intimity, ako masaze, skrabkanie a valanie sa v posteli, ale na to tiez nie je momentalne tolko casu😂

rhodesian
28. máj 2023

Niesme manželia 😂 2 deti, dom, záhrada, zvieratká. Snažíme sa aspoň 2-3x do týždňa.
Niekedy 5, niekedy 1 🤷‍♀️ ako na to vyjde čas, chuť a hlavne ako únava dovolí. Menšie dieťa má rok , zatiaľ ani jednu noc neprespalo viac ako 3-4h.

kamatopo
28. máj 2023

Asi si budete musieť počkať keď deti odrastu...toto je problém viacerých párov s malými deťmi. Na to u nás slúžili víkendy vo dvojici...no my sme našťastie mali kde deti nechať..

autor
28. máj 2023

@h2 keby si to písala zo srandy tak si mala hneď napísať aj tvoju skúsenosť alebo názor....ak chces písať takéto komenty tak ani potom nereaguj ak nechceš. Ja som chcela počuť odpoveď od ľudí ktorí chcú prispieť svojou odpoveďou a nie od ľudí čo chytajú za slovíčka. To je také takže proste len odpovedať alebo nereagovať?? 🤔

autor
28. máj 2023

@huginko kto sa hanbí nech nepíše, alebo napíše anonymne. Je to len číra zvedavosť či to proste funguje všade takto. Je to proste fórum a prispieva len ten kto chce. Ak nechcete tak nepíšte....

vanilka83
28. máj 2023

@majlo1234 ved práve o to mi ide,že rychlovky ma uspokoja tak na minútu, ale ta intimita sa dá krásne prežiť iba pri milovaní ,to hladkanie predohra bozky masaz a to je u nás fakt raz za mesiac proste my sme večer úplne odvaleni,ale to ma uspokojí na oveľa dlhšie

h2
28. máj 2023

Prepáč, ale píšeš pod anonymom a čakáš, že ti tu budeme pod svojimi nickmi písať o svojom sexuálnom živote? Prečo by som sa nemohla zapojiť do diskusie bez pridania vlastných skúseností?!

huginko
28. máj 2023

No podla mňa tieto otázky sú cez čiaru, pardon

andrea_heh
18. júl 2023

U nás to je naopak 🤣🤣 ja chcem a môj muž vždy zaspí skôr ako deti 🤣

martin122ee
19. júl 2023

nemam manzelku kedze mam 19 ale frajerku som tlakoval 5x za den a to pravidelne :D