Ako by ste reagovali na jasnú požiadavku chlapa?

25. jún 2023

Normálne neviem,či sa mať smiať,či plakať, kam tento svet speje? Ako by ste reagovali,ak by sa vám ozval chlap,s ktorým vás kedysi spájalo len to jedno veľmi sporadicky,ale viac rokov po sebe a po viac ako roku žiadneho kontaktu, by sa ozval, ako by sa nechumelilo s jasnou požiadavkou? Pricom by tomu nepredchadzala žiadna nejaka debata bežného charakteru,aspoň zo slušnosti? Podotýkam vek 40+

jan510
25. jún 2023

Ze si dviha ego a ignorovala by som

viestta
25. jún 2023

Asi mu korunne klenoty hrkocu, tak prechadza kontaky v telefone a skusa, u ktorej by si ulavil.

lindous
25. jún 2023

Odignorovala by som ho úplne, ale vlastne by som bola asi aj rada, že išiel rovno k veci a nestrácal môj čas rozhovorom zo slušnosti 😅

syslik81
25. jún 2023

mali ste spolu nezavezny sex niekolko x s kt si suhlasila-cize pre neho lahka korist .. zrejme ma teraz suchoty a tak skusa .. dala si raz mozno das aj teraz.. vy ste nemali medzi sebou dohodu ze sa budete kontaktovat predpokladam a my nevieme ako ste to ukoncili- ci ste si povedali uplny koniec alebo to len vyplynulo .. takze si dostala to co si davala .. nechapem rozcarovanie.. bud ho odignoruj alebo napis,ze taka uz niesi

moonlight1210
25. jún 2023

Preco? No lebo si si ho tak naucila, ze u teba moze.

Pretoze, ked ste sa stretli, tak za ucelom toho jedneho. Tazko budes teraz cakat pariaci tanec okolo toho. Tu fazu uz ma u teba vycerpanu a preskocenu. Ma zrejme za to, ze v tom uz mate obaja predsa jasno.

vanilkovazmrzka
25. jún 2023

Zalezi na tom, ci to chces.

katarinka89
25. jún 2023

Neviem, čo ťa na tom tak zaskočilo.....dala si mu v minulosti - čakal, že mu dáš aj teraz.

pribinak
25. jún 2023

Dohodla si stretnutie a potom neprisla 🤣🤣🤣🤣🤣
To tá má za lacnú curvu či čo?

luccija
25. jún 2023

Prečo Ťa to prekvapuje?mali ste vzťah založený na sexe teraz asi nemá s kým, tak skusa

petamich
25. jún 2023

cize ak by ti napisal ahoj Katka ako sa mas, to mame ale pekne pocasie a pocuj nechces si vrznut hned by to bolo ine? 🙂 co je na tom komplikovane - ignoruj ho alebo sa podakuj, ze nemas zaujem 🤷‍♀️

la_dolce_vita
25. jún 2023

Ked vas spajalo len to jedno, tak teraz vidis, za co ta ma.. momentalne zrejme nema s kym, tak skusa. Co je na tom nepochopitelne?

rebrambora
25. jún 2023

Ved ak ste spolu v minulosti mali len to a stale vyhladava len to, tak na tom nic zle nevidim.
Siel rovno k veci. Co, bola by si radsej keby ti kaleraby tlacil do hlavy alebo tak?
Tento svet speje do zahuby, ale nezavazny sex je v tom nevinne 🙃

nikpa
25. jún 2023

Veď ste mali na tom založený ,,vzťah,, tak nerozumiem preco sa tomu teraz čudujes. Čo si čakala, že ti príde zaklopať s kyticou ruží? Ako si si ho naučila, tak máš 🤷😃

januska12323
25. jún 2023

Čo ťa na tom prekvapilo? Cez rok bol s inou, dala mu kopačky tak sa vrátil k tebe. A ako by som reagovala? Podľa toho či sa s ním chcem zase vyspať alebo som dospela a také veci nerobím s hocikým.

janetinka27
25. jún 2023

Ahoj, myslim, ze postaci napisat, ze uz o tieto stretnutia nemas zaujem. Skor ma prekvapuje, ze o tom zakladas temu, dalo sa to vyriesit bez dalsich slov.

vroni
25. jún 2023

No, úplne normalne: Servus Rudi, už som zaangazovana inde, nemám záujem.
Problem solved.

lintu
25. jún 2023

Dúfam, že sa aspoň pozdravil.

babulkomale
25. jún 2023

Ze mi nastavil zrkadlo ako som vnimana 😉

tykat
25. jún 2023

No sak a co ti ma pisat ked ste spolu len se*ovali? Chce sex tak nebude stracat cas nejakymi omackami.
PS: napis mu ze uz si sa odvtedy v zivote posunula a posli mu cennik... ver ze uz sa neozve 😂

deti95060810
25. jún 2023

vôbec by som neodpísala....

sissy27
25. jún 2023

Nechapem, co sa ta na tom tak dotklo, ved tak to bolo nastavene od zaciatku. Je to sice blbe, ze ocividne mu ina nedala tak si dobra aj ty, ale nemas sa preco hnevat. Co mozes urobit je, ze mu teraz jasne urcis hranice - nemam zaujem, uz ma nikdy nekontaktuj, dakujem. Alebo ak mas zaujem ale za urcitych podmienok, tak mu ich jasne napis.

dilino
25. jún 2023

Ignorovala by som ho.

ckocka
25. jún 2023

Asi celkom logicky predpokladá že by to mohlo pokračovať. Reagovala by som podľa toho či chcem sex s ním alebo nechcem.

lenka_aknel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cacianka
25. jún 2023

Nevieš či sa smiať či plakať ? Fakt ?
Kam speješ ty, žena ?

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zmrzlinka2021
25. jún 2023

@sheila121 predtým však bordel mal u nej a zadara

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mikadooo
25. jún 2023

Podľa toho, či by som chcela tiež, alebo nie. Veď ste sa stretávali na to jedno, tak prečo by sa neozval, že chce len to jedno? 🤷. Neviem, ale mne to príde celkom logické celé....

katuskamala1
25. jún 2023

Ta mal len na jedno a i ty jeho a teraz ti to vadi? 🙂 Dobre pre teba! Nasla si v sebe sebauctu ,sebahodnotu!