Aké ženy chcú muži?

12. júl 2023

Z pohľadu normálnych chlapov (zarábajúci, nie alkoholici,gambleri...a pod) aké vlastnosti by mala mať vaša žena,s ktorou rátate do buducna? A sú vlastne ešte niekde takí dobrí chlapi?

micusa2222
12. júl 2023

ani nie..dobrých a inteligentných chlapov je bohužiaľ ako šafranu..

dadis
12. júl 2023

Dobri chlapi chcu dobre, mile a pritazlive zeny. Nie vzdy to dostanu, zamilovanost oslepuje 😂😂😂..nastastie

nyusika
12. júl 2023

Cickaté, pracovité a bohaté 😁😁😁😁😁

betulinka1
12. júl 2023

Taka co bude ticho, nebude robit konflikty, nebude hovorit svoj nazor. 🤣🤣🤣 musi aj dobre vyzerat a tym nemyslim prsia ani napichane pery. To si zas nemyslim, ze ne podmienka.

akiana
12. júl 2023

V prvom rade ti kazdy povie, ze chce inteligentnu zenu, ale 99% z nich sa zlakne, ked sa ocitnu vo vztahu s realne inteligentnou zenou. Podla analyzy siestich studii muzi citia sympatie k zenam, ktore su inteligentnejsie nez oni, ak su psychologicky vzdialene (znama, kolegyna, suseda,…), a sympatie koncia, ak je inteligentnejsia zena psychologicky blizka (priatelka, manzelka). https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/26302755/

Otazka je, ako mat napriek tomuto fenomenu plnohodnotny vztah. Musis muzovi vela davat za pravdu, vela uznania, vela situacii, kde si “odkazana” na jeho radu a pomoc. Nepretlacat nasilu vlastne nazory, aj ked vies, ze mas pravdu. V podstate skryvat svoje vysoke IQ, ak si ten pripad. Nevystavovat na obdiv svoje vzdelanie. Obcas sa zahrat na hlupucku. Funguje to.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hankab
12. júl 2023

Vela normalnych je zadanych, ale zavisi aj od toho co si pod tym “normalnym” predstavujes. Lebo to ze chlap nie je gambler, nepije a pracuje este nezarucuje, ze je normalny. A ak aj je, mozno prave ty mu nebudes vyhovovat.

onnagakusai
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
toskanka
12. júl 2023

Čo majú rady sex, sú nekonfliktné a v hlave to majú v porádku, žiadne psychologičky, ezoteričky, atď.

thoughtfulweirdo
12. júl 2023

Môj manžel vraví, že on aj všetci jeho kamoši chcú hlavne pohoďáčku. Nie hysterku, nie žiarlivku, nie uzkostnú, skrátka chcú niekoho, s kým sa dá v pohode žiť, ktorá je zdravo sebavedomá a necíti sa ohrozená všetkým a všetkými, vie žiť a fungovať aj sama so sebou a nerobí doma bezdôvodné dusno. Samozrejme ďalšie preferencie sa už líšia, ale toto je také gro, na ktorom sa zhodnú. A ja súhlasím, tiež by som takú chcela 🤣

zuza265
12. júl 2023

Rozni chlapi chcu rozne zeny. Tak ako rozne zeny su roznych muzov♥️ niekedy si niekoho vysnivas a zrazu zistis, ze sa zamilujes do niekoho ineho a nakoniec male chyby prijmes, zrazu si stastna a funguje to.. je to vzdy individualne. Ale vacsinou su tie zakladne kriteria ako pise @thoughtfulweirdo i ked isto su muzi, ktori proste tu hysteriu miluju😂😂😂

777januska777
12. júl 2023

@akiana uf neviem ci je toto dobra cesta ani pre jedného. Ak má žena vyššie iq ako jej muž, tak aj pre ňu by bolo lepšie keby si nasla muža s vyšším iq. Myslim si, ze partneri by sa mali inšpirovať a posúvať navzájom. Ked je vo vzťahu veľký rozdiel v iq, tak taky vzťah nepomôže ani zene ani mužovi. A toto nie je podľa mňa chyba muža, ono muž hľadá partnerku a nie učiteľku pri ktorej by sa mal cítiť ako hlupák. A tiež mi nepríde zle, ze muž túži aby bol užitočný a dôležitý pre svoju ženu. Ved každý človek chce byť užitočný.

akiana
12. júl 2023

@777januska777 Suhlasim, len len tazko hladat dvoch ludi, ktori maju identicke IQ. Vzdy bude jeden v niecom lepsi ako ten druhy, a muzi toto obecne horsie znasaju. U zien sa tento problem nezaznamenava.

777januska777
12. júl 2023

@akiana áno ono myslím si, ze na tej rozdielnosti treba stavať, žena ak vidi, ze jej muž je v niečom lepší veriť mu v tom a myslím si, ze tam potom ten problém nebude. Lebo ono keď ma chlap zdravé sebavedomie a nie je zakomplexovany dokáže uznať ze jeho žena môže vedieť niečo lepšie a on zas niečo lepšie. Vo vedomostiach toto nie je u žien, tento problém sa u žien vyskytuje hlavne v rodinnej sfére a pri deťoch. Malo žien dokáže priať ak napríklad dieta inklinuje viac k mužovi.

danica2711
13. júl 2023

s prvou otázkou, adresovanou mužom si na zlom fóre, tu tých chlapov je akosi pomenej. A druhá otázka - samozrejme, že sa nájdu dobrí chlapi, tak ako sa nájdu aj dobré ženy, svokry, svokrovia...

iceberg
13. júl 2023

Taka co ma rada sex a experimentuje s nim, ma nejaku svoju zalubu, neberie vsetko tragicky, je uvolnena a rada sa smeje respektive ma zmysel pre humor, vie aspon daco navarit, a upratovanie je pre nu relax a nie starost, a ma dobre srdce

xima
13. júl 2023

Ak chces vedieť názor mužov,tak to sa tu na MK nedozvieš 🤷‍♀️

hefo
13. júl 2023

Pre každého muža trochu iné. Ale viac pomôžu bonmoty:

Ideálna žena je mladá, prsnatá, hluchonemá majiteľka pivovaru.
alebo:
Ideálna žena sa hneď po sexe premení na basu piva a partu kamošov.
(tento druhý je tuším od Hausmanna)

zuzinabila
13. júl 2023

Moj muz chce mna🙂ostatni neviem podla coho vyberaju

foterlotor
14. júl 2023

Pre mna idealna zena: mila, verna, ktora ma podpori v ambiciach, ale aj ked je zla nalada, taka co ma plany, nepreziva len zo dna na den.

jsbb
22. nov 2023

Chcu takú, ktorú môžu nejakým spôsobom využívať.

hiro
22. nov 2023

"a sympatie koncia, ak je inteligentnejsia zena psychologicky blizka" 🙂 Sa mi paci ze to niekto skumal, moze byt :D Normalne vnutorne s tym suhlasim ale zase ak by sa to malo prejavit tak s tym bojujem 🙂

maminkadeticiek
22. nov 2023

Tak toto ma napriklad vobec nezaujima ake zeny chcu muzi.To je dobre akoze na to,aby si sa tuzila takou stat??