Aké pomôcky vám spestrili večer v spálni?

20. aug 2024

Ahojte, bol by ochotný sa niekto podeliť aké pomôcky vám spestrili večer v spálni? Od kedy máme deti naš sexuálny život išiel do úzadia. Manžel bude mať za mesiac narodeniny tak chcela by som ho prekvapiť. Ďakujem 🙏🙏

nika23t
20. aug 2024

Moja mama a svokra. Keď vezmú deti na noc k sebe, viac nepotrebujeme. Keď máme deti doma, sme radi, keď si nájdeme par minút dvakrát týždenne... Bez šance, aby som časovo stíhala ešte aj nejaké pomôcky.

really8
20. aug 2024

Nabijacka na mobil co dociahne az do postele.

veronka1996
20. aug 2024

Pripínací strap-on vibrátor na pegging a lubrikačný gél.

solange7
20. aug 2024

Treti koment hned zhurta ze pegging. To sa manzel na narodeniny isto potesi. 😂

thirstymonk
20. aug 2024

Ja ti napisem do spravy, lebo by ma tu nieken vymazali, ale aj exkomunikovali z cirkvi 😅

thirstymonk
20. aug 2024

Aha, nenapisem. Napis ty mne.

koniarova
20. aug 2024

@solange7 ja som si musela vygooglit,čo to vlastne je. 😂😂a ďakujem, neprosím. 😁

solange7
20. aug 2024

@koniarova aj ja. Zrovna toto som nevedela a to mam celkom prehlad v takychto prasacinach. Hned ma to rozosmialo, ze dobry tip pre neskuseny par na spestrenie vecera. 😂

tamitamitami
20. aug 2024

Za mňa osobne je fajn vibračné vajíčko, vibračné krúžky, putá, pierka, lanká, pásky, masážne gély....to sú také veci že ich vieš použiť ako doplnok na milión spôsobov.
@koniarova Aj ja som si musela vyhľadať, celkom odvážna pomôcka hneď na začiatok 🙈 ale tak jeden nikdy nevie, možno by sa manžel potešil! 😅.

koniarova
20. aug 2024

@tamitamitami
@solange7 nooo. Muž má s tým poslal do prdele. 😂😂😂

lilka5566
20. aug 2024

@koniarova poslal ťa do prdele ?to bude asi súhlas 😁

tamitamitami
20. aug 2024

@koniarova Aspoň vie kam to patrí! 😂😂😂

zafir01
20. aug 2024

@koniarova
@lilka5566 😂😂😂 tiež som guglila ..a to poslanie do prdele, som tu vyplula čaj teraz 😂

veronka1996
20. aug 2024

@solange7 Ja som to pred časom navrhla priateľovi. Najprv sa zdráhal, ale nakoniec sa podvolil a potom povedal, že nič lepšie v živote nezažil. Tak ho občas s tým pretiahnem, nech si užijeme trocha zábavy a poriadneho vzrušenia.

solange7
20. aug 2024

@koniarova 😂😂😂

solange7
20. aug 2024

@veronka1996 ale ved jasne, ides dievca! Proti gustu... 💪😀

koniarova
20. aug 2024

@veronka1996 no vidíš, ako málo mu stačí ku šťastiu. 😂😁

iceberg
22. aug 2024

No sexuálny život záleží od vašej sexuálnej energie ,a chuti experimentovať . Na spestrenie môžete použiť análny kolík, vibračný krúžok,masky, hojdačka(taká závesna hojdačka na ktorú si žena sadne), putá,atď. Ale sú to len doplnky celkovo ide o ten zážitok a pôžitok z toho sexu , buďte hluční , nehanbite sa , uvoľnite sa , riadne si vzdychajte a rozprávajte sa uchylne až škaredo pritom ako to robíte , je potom z toho omnoho silnejší orgazmus . Provokujte sa sexualne medzi sebou keď nieste v blízkosti svojej nech ťa chuť je väčšia keď človek príde dotoho .

teen00
11. sep 2024

Manželka objednala análny vybracny kolík a zatiaľ nám stačí už pozeráme po niečom ďalšom ale je to super .