Aké otázky mu dať?

martina333x
3. jún 2022

Ahoj... Je chalan ktorý sa mi páči, ale netuším aké mu pokladať otázky🤷🏻‍♀️... Všetkého sa bojím... Vyzerám pred ním ako totálna trubka.....aké otázky pokladať na začiatok a aké ste dávali vy?

tosomja
3. jún 2022

@martina333x otázky? Čo je na pohovore?

zuzanazu85
3. jún 2022

@martina333x není veru na pohovore 😁. Nechaj to spontánne plynúť,bavte sa o konickoch,čo ho zaujíma,čo teba zaujíma. Neboj,aj on je nervózny 😜.

jaja20
3. jún 2022

@martina333x Skús klasiku - aké skupiny sa mu páčia, aké má rád filmy, aké má plány na prázdniny, pochváľ mu účes, oblečenie...

ivangeline
3. jún 2022

Mas ma rad? Ano. Nie. xD

lucka_ke
3. jún 2022

napr. koľko zarábaš? 😉

danica2711
3. jún 2022

@lucka_ke predpokladám, že sú vo veku, kedy sa môže spýtať akurát tak koľko má vreckové od rodičov

monkasponka
3. jún 2022

@martina333x na travenie voľneho času, hudbu, online hry, surodencov, školu , resp. čomu sa chce venovať po škole, brigady, cestovanie, kde bol čo videl, čo zažil, kam sa chysta cez leto...ake auta sa mu pačia, či skor motorky, čo by si chcel kupiť ale ešte na to nema...

melanta
3. jún 2022

Taká úvaha. Ja tomuto nechápem, že tu dievčatá píšu takéto otázky. Ale aj iné, kde je jasné, že to píšu fakt dievčatá a nie ženy. Moja keď sa chcela alebo potrebovala baviť o takýchto veciach, tak prišla za mnou. Normálne sme sa bavili o chlapcoch, liekoch, sexe, vzťahoch, škole, ambíciách. Čo robia rodičia tých detí, ktoré sem píšu či už takéto otázky, alebo kam ísť na školu, čím sa živiť, atd atd.

slovakboy
3. jún 2022

@monkasponka veľmi dobre. Ešte dodám že dávaj si takú kontrolku počas rozhovoru aby si sa nie len ty pýtala ale aj niečo o sebe hovor. Tak na striedačku a môžte občas byt ticho alebo komentovať okolie a prírodu. Minulosť spomínajú tiež striedmo. Trochu minulosť trochu plány do budúcna trochu koníčky trochu čo sa ti dnes stalo a čo sa stalo jemu a trochu okomentuj mačku pri kontajneroch. Aká je zlatá atd. Keď povie on nejaký vtip tak sa nezabudni zasmiať. 😊👍

gianna
3. jún 2022

ako to bolo v jednom filme, postava, ktoru hrala Lisa Kudrow, davala vsetkym muzom, s ktorymi sa prave zoznamila, zakladne otazky, aby vedela, ci sa jej s nimi oplati stracat cas 😀
si zamestnany?
si zenaty?
mas priatelku?
si gay?
planujes sa ozenit? mat deti?
no a mas to rychlo vytriedene 😀

sweetyna
3. jún 2022

neviem, zatial som nad takymto nepremyslala, predsa len ked s niekym si a niekto sa ti paci, tak taketo veci by mali ist same, by mali byt samozrejmostou 🙂

greywolf
3. jún 2022

@martina333x 1) kolko zaraba 2) aky velky ho ma 3) ci by mu prekazala trojka s tvojim kamaratom… Ver ze uz sa neozve. 😀😀 (bud sama sebou, nechaj plynut rozhovor)

siska53
3. jún 2022

@tosomja 👍👍🤣🤣

alberto1
5. jún 2022

Ja budem zvedavý, ako sa bude rozpravat - baviť terajšia najmladšia generácia, keď hlavu majú iba v mobile celý deň. Tie deti nie sú zvyknuté na komunikáciu... Ale k téme - asi nejake koníčky, túry, šport, film, hudba, zvieratá a snaď sa nejaká zhoda nájde. Radšej aj o hlúpostiach ako trápne ticho. A keď vôbec nebude téma, tak nemusíš na druhé rande

thoughtfulweirdo
5. jún 2022

@melanta Tak ja som v puberte to, čo ma trápilo, preberala aj s mamou, ale aj s kamoškami, aj s krstnou mamou, aj s jednou babičkou 😁 normálne som položila tú istú otázku aj piatim ľuďom a porovnala odpovede. A keď sa mi otvorila aj možnosť internetu, na tú istú otázku som hľadala odpoveď aj na fórach, hoci teda iných v tej dobe 😄 takže to, že sa niekto mladý pýta tu, ešte neznamená, že doma sa nepýta tiež.