Aké bolo vaše najlepšie rande?

28. aug 2021

Ake bolo Vase najlepsie rande ? Mate nejake dobre rady alebo vase overene tahy😂😂😂

vellllo_70
28. aug 2021

Najlepšie rande som zažila vtedy keď som si ani nevšimla ako a pri dotyčnom som bola sama sebou a videla som ako si rozumieme. Ak budeš so správnym človekom všetko pôjde jednoduchšie.

bajka16
28. aug 2021

Najlepšie sú tie kde nemusíš rozmýšľať čo povieš pretože ste na jednej vlne 👌 nič neni silene a naj na tom je že keď sa pozrieš na hodinky zistíš že už v tej kaviarni sedíte hodinu a ani raz nebolo trápne ticho 💯 vtedy je to ten správny človek musí to ísť ako po masle

slovakboy
28. aug 2021

Neviem či ideš na prvé rande ale ak chceš ťahy tak asi áno. Nemusí to ísť ako po masle ako písala @bajka16 aj tak to môže byt super rande. Povedia ti že máš byť sama sebou ale to vtedy nejde. Budeš chcieť vyzerať lepšie a urobiť dojem. Napíšem ti ako muž. Neobliekaj sa vyzývavo ale daj si na oblečení a dopllnkoch záležať. Aj vlasoch. Chlap si nezapamätá čo si mala oblečené ale jeho podvedomie to vníma v celom kontexte. Netráp sa nedostatkami ako je veľký nos zadok alebo malé prsia. Normálny chlap ťa vníma zasa v celom kontexte a pár nedostatkov prevýšia zvyšné prednosti a tých ma žena neúrekom rozhodne viac ako muž. Keď budeš hovorit pozeraj mu do očí ale nevadi ak občas uhneš pohľadom. Dávaj pozor aby si nehovorila viac ako on o sebe alebo naopak aby len on nehovoril iba o sebe. Nech je to vyvážené. Ale nestriedaj to tak že on ti povie niečo o sebe a ty zareaguješ hovorením o sebe ako keby bolo jedno čo povedal. Spýtaj sa ho na niečo on ti odpovie ty uznanlivo až obdivne prikývni aby si potvrdila že si ho počúvala a potom začni o sebe. Ak ťa nebude počúvať tak ma body dole. Obdaruj ho milým úsmevom nenásilným. Buď k nemu láskavá. Nehovorte o politike o názore na očkovanie nehovorte o náboženstve ani o sexe iba ak ste si istí že v tom máte zhodu. Na prvom rande nie. Hovor o svojej minulosti a o tvojich plánoch do budúcnosti. Čo sa ti páči a spomeň nejakú peknú príhodu na ktorú rada spomínaš. Vyzvi ho aby aj on nejakú povedal. Keď sa bude veľmi chváliť nejakými výkonmi v športe v robote vo financiách nevadi. To len chce urobiť dojem. Ukáž mu že si ho vážiš že ti imponuje a niečo na ňom obdivuješ. To na chlapov zaberá. Ak máš nejakú skúsenosť s pomocou druhým spomeň to. Chlapi majú radi starostlivé ženy a ak sa správajú aj k iným dobre. Nikoho neohováraj spomeň naopak nejakú dobrú kamarátku. Nehovor o bývalých. Ak by sa pýtal tak len niečo najnutnejšie.

autor
28. aug 2021

@slovakboy jej, Jejjjj, dakujem za rady 😉

oli18
29. aug 2021

Uz druha tema za sebou len otazka. To potrebujes pribeh do zenskeho casopisu ? Ak nie, tak daj prva svoj pribeh.

marcellka32
29. aug 2021

@slovakboy 👍

jackie_1992
14. jan 2022

Brigádovala som v jednej galérii ako sprievodkyňa. V jeden deň k nám prišiel chlapík s kamošom, dala som im výklad. Jeden bol fešák, silný, vysoký, pekné tmavé oči, druhý krpec, krivé nohy a hoľa hlava... Jasné že má balil ten krpec. Jasné som mu dávala najavo že nemám záujem. No on za mnou prišiel zas, že ide náhodou okolo. Odbila som ho. Takto chodil pravidelne každý týždeň, nosil mi jedlo, knihy, pozýval na koncerty, na kávu, ale ja nie a nie a raz som mu už povedala nech sa spamäta, že nikdy. Po roku mi došli nervy a šla som s ním na kávu. Bolo leto, zaplatil mi kávu, koláčik, rozprával vtipy, bol veľmi slušný, milý, spoločenský. Tak sme skočili ešte na večeru a na víno. O polnoci, v letnej horúčave mi ukazoval pri víne na terase kúzla s mincami a nakoniec sme si dali pusu pred bránou. Kamošky sa mi na druhý deň smiali, že či mi šibe, ze však je škaredý, no sme spolu už siedmy rok a dva roky z toho sme manželmi 😀😀😀