90% z vás ma odsúdi 😞 aj mňa samú to škrie

princess_007
12. okt 2020

Som so svojím mužom 10 rokov a milujem ho najviac na svete. Mám kamoša, s ktorým som sa 10 rokov nevidela práve kvôli tomu, že medzi nami fungovala neskutočná chémia a brutálna sexuálna príťažlivosť. On je hrozný sukničkár, ktorá od neho neujde tak tú dostane. Náhodne sme sa stretli asi pred dvoma mesiacmi, dali sme sa do reči a zistili sme, že sme sa za tie roky dosť zmenili. Len tá príťažlivosť ostala, ale sľúbili sme si, že pre dobro zachovania našich vzťahov ju budeme ignorovať. A darilo sa nám to presne mesiac a pol. Bol u mňa na káve, čo si sme aj popili a proste sme sa spolu vyspali. Fajn, to by sa ešte dalo ospravedlniť, lebo veď alkohol a vzájomná chémia.... Ale ja nemám výčitky svedomia! A zvažujem fakt, že by sme v tom pokračovali, ale len kvôli sexu. Žiadne emócie k nemu nechovám. Ako je to možné?Len ma zaujíma, či ste to už niektorá zažili a ako ste sa s tým vyrovnali

klarissa25
12. okt 2020

@princess_007 že by sa to dalo ospravedlniť ? Asi až tak nemiluješ svojho muža... .

princess_007
autor
12. okt 2020

@klarissa25 ospravedlnenie nechcem, nezaslúžim si ho. Aj keď to tak neznie, naozaj ho milujem najviac na svete, je dokonalý a neskutočne skvelý. Preto sa cítim, ako posledná štetka. Na druhej strane, príťažlivosť ostala na oboch stranách.... Je to veľmi podivný pocit 🙄

snazilka_bio_mamka
12. okt 2020

ak by si to nechcela, nezavolala by si ho na kávu. Vedela si ako to dopadne... POZNAM to. Su to zamienky, ktore si sama hladáš. Ked je tam chemia, urobis to znova a znova a znova. Chlap sa to dozvie tak ci tak po čase.. potom budes vyplakávať za ním.. neoplatí sa. Chémia pominie..takže moja rada, drž sa ho co najdalej lebo skoncite zase pri sexe je to nekonečný kolobeh a pri tom vieš ze to nemá s ním buducnost,

rebeka25
12. okt 2020

@princess_007 hlavne tak aby sa to tvoj muz nedozvedel. A co napisat... uzivaj 🙂

klarissa25
12. okt 2020

@rebeka25 super rada 🙂

negymama
12. okt 2020

Tak najviac na svete nemilujes svojho muza, ale svoje pudy.

danica2711
12. okt 2020

@princess_007 povedzme, že einmal ist keinmal, stane sa... Ale musí ti byť jasné, že pokračovaním (je jedno, či z lásky alebo len kvôli sexu) môžeš vážne ohroziť svoje manželstvo. Tak zober rozum (nachádza sa vyše pása) do hrsti a uváž si, či ti to za to stojí. Ak áno, pokračuj,,,

sense
12. okt 2020

Alkohol je čistý alibizmus... Keby si manžela milovalafunge všetko ako ma nemáš potrebu mat sex s iným.... A nie Alkohol za to nemôže...
Nezažila som...
A vyrovnať sa s čím že si podviedla muža a plánuješ to zopakovať, alebo to ze si k milencovi necítila emocue

lauriema
12. okt 2020

@princess_007 Manžela teda nemilujes určite najviac na svete, neklam samu seba, nikto ta neodsudzuje len toto je pre mňa hrôza prepáč, asi som stará ja už na také

aneta129
12. okt 2020

@princess_007 no ber to tak co sa stane raz sa viackrát nemusí stať, ale čo sa stane dvakrát stane sa aj tretíkrát... To je také začarované... No tie chémie sú zvláštne a najmä keď si ten typ človeka, co nevie vydržať s jedným chlapom... Môj otco sa smeje, že to je riadna diagnóza, keď žena nevie vydrzat z jednym celý život, lebo chlap je chlap ale jasne aj chlap by mal vydržať celý život s jednou.... Môj starý 85 ročný sused by ti povedal, že, keď ťa svrbí za druhým, nezaslúži si žena prvého späť...

iritka
12. okt 2020

@princess_007 neodsudzujem ta, ale zasluzi si to tvoj muz? bud to uz viackrat nerob ak ti na manzelstve zalezi, alebo sa rozved a trtul si kade chces...

janeninka
12. okt 2020

@princess_007 tak na jednej strane pises ze sa citis ako stetka na druhej ze nemas vycitky. Jedina situacia kedy by to podla mna bolo ok je ze mate s muzom tuto oblast vykomunikovanu a ste vzajomne ok s nie monogamnym vztahom.
Zazila som pritazlivost k niekomu inemu pocas dlhodobeho vztahu, avsak to uz bolo posledny rok kedy bol nas vztah vo velkej krize. Ked som vo vztahu spokojna, stastna, moje potreby su naplnane tak si druhych v tejto rovine vobec nevsimam. Mozno skus posprtat sa vo vasom vztahu ci je vsetko ok, pytaj sa aj muza...

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
irusa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leskovael
12. okt 2020

Vždy je jednoduché vyhovoriť sa na alkohol. Inak ked niekto príde cez deň na kávu neviem aká je zamienka vypiť si, ale každý sme inak naučený no... Čo ti povedať.... GRATULUJEM TI si jedna z mnoha ďalších čo nevie držať nohy po kope a čo by si tu teraz chcela vlastne počuť? Že jasne pokračuj je to okej keď nemáš výčitky svedomia je to akoby si to ani neurobila? Lebo nie nieje to okej, teraz buď frajerka a po 10tich rokoch fér a prídi za mužom a povedz mu pravdu... A nie nemilujes muža najviac na svete, dokonca ti chyba rešpekt aj úcta voči nemu. Ja toto naozaj nechápem kde máte rozum že vám je nejaká chvíľa sexu prednejšia pred rokmi vzťahu, ale celkovo ako môžete takto zhodiť parnetera s ktorými žijete.. Neexistujú na to u mna výhovorky ani alkohol, ani že to neklape ani nič. Proste si upracem jedno a potom môžem robiť čo chcem s druhým, pripadne aj tretím, aj štvrtým... Ja fakt neviem medzi aké telatá čo už fakt nevedia ovládať pudy som sa narodila niekedy mám pocit že moje zmýšľanie je v dnešnej dobe mimo alebo čo, lebo toľko vás je, ako aj môjho z okolia, tak z diskusii z koňa 🤦🏽‍♀️

irusa
12. okt 2020

Baby podľa mňa sa tu prišla pochváliť 😀 ..že aj ona bola ním pretiahnutá 😀

irusa
12. okt 2020

inak áno 90 % ťa odsúdi, nakoľko zvyšných 10 % sú rovnaké .... ako ty

didaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simca06022011
12. okt 2020

Ty sama nevieš koho miluješ, ako sa cítiš... Čiže toto co si popísala je iba nejaký vyplod fantázie, ako by si to teraz vedela vysvetliť, ospravedlniť. Už to ze uvažujes o pokračovaní v tomto je hádam jasná odpoveď. Nie manžela/partnera nemilujes najviac na svete, niečo ti chyba, keď sa vychrapes bez problemov s chlapom ktorý na teba po 10r zmurkne... A je to totálne cez uvažovať v pokračovaní. Ú mňa keby mi toto za chrbtom urobil partner, ani alkohol nie je polahcujuca okolnosť a letí balkónom. Teraz je to na tebe ako s tým budeš vedieť žiť... Charakter mame každá iný. Predstav si ako by to bolo keby to toto urobil tvoj muž.
A áno, zažila som takúto chémiu, ale nikdy som nemala potrebu to ďalej riešiť. Určite nie tak, ze som toho chlapa zavolala domov a opila sa s ním, práve naopak. V 99% sme sa ani nestretli bez nejakého doprovodu.... A ako zadaná som to s nim ani neroziberala.

janinamojka
12. okt 2020

@princess_007 co riesis?? Kazdy robi to co a ako mu vyhovuje.. Ak ti to tak vyhovuje, tak to tak rob.. 😉😋

ladyvi
12. okt 2020

@princess_007 ok, sak uz sa stalo. Uz sa neodstane. Ale klames samu seba. Ze k nemu nechovas city. Ale veru ano. Nalej si cisteho vina. Si sa rachla do nho ako pubertacka, a ak zatial este drzis city na uzde,este 2-3 sexovacky a si v tom po usi. Su take typy chlapov, co ocaria vela zien naraz. Mam v okoli. Tazke je odolat lebo oni to o sebe vedia a radi sem tam utrusia nejaku poznamku o tvojej krase,ako si rozumiete, ako ti to sekne. Oci prenikave. A bum aj 2 baby za den takto chyti,ktore potom doma rozmyslaju,ze ci ten ich chlap je ten pravy. Vsetko je to otazka volby a ty si si vybrala sexovacku, vasen. Zazila som raz taky naruzivy vztah,bola som hotova,ale ver mi, absolutne na to rada nespominam,aj ked vtedy mi to prislo ako dokonala romanca z filmu. Pripadam si strasne hlupo, ked sa vidim taka naivna pri nom. (Mal rozrobene aj ine, nacapala som ho).

janeninka
12. okt 2020

@ahoj0 uff velmi silna veta - "ibaze by si nechcela" presne o tom to je.

aneta129
12. okt 2020

@irusa neviem kde mala muža a deti, keď pili tak väčšinou také veci sa dejú v noci... Haha ci muž na služobke, deti spali a mamka sebe trtkala s kamarátom po 10 rokoch...

lucka_ke
12. okt 2020

zase niekto píše knihu a skúma reakciu čitateľov?

irusa
12. okt 2020

@aneta129 podľa mňa je to niekoho predstava, čo by chcela 😀

moonlight1210
12. okt 2020

@princess_007 za neskutocnou chemiou moze skor byt pocit, ktory on vie dat: mozem mat kazdu, ale ja chcem teba.
tak sa citis chcena, pritazliva, neodolatelna, ... si tym pocitom pritahovana a zaroven mas obavu ten pocit premarnit, lebo sa uz nemusi zopakovat.
az do dna, ked sa uz nasyti a vysvetli ti, ze si znicite pekne priatelstvo, takto to nejde, on ti nechce rozbijat rodinu, citi sa hrozne voci tvojmu muzovi, toto sa nemalo stat, ... alebo jednoducho bude mat o sex s tebou coraz mensi zaujem, az sa ti jedneho dna prestane ozyvat.
(alebo zistis, ze popri tebe, aj v ten isty den, ma dalsie stretko s inou a z jej postele ide bez problemov k tebe, alebo z tvojej, po krasnej rozlucke s tebou, rovno do jej postele).

potom sa pre zmenu budes zrazu citit jednou z mnohych, jednou z radu, pouzita a vyuzita.
hlupa a pateticka. co za vasim sexom hladala hlbsi zmysel (neodolatelnu osudovu vzajomnu pritazlivost). a pritom neslo o nic viac, len aby sa na tebe ponatriasal, kym si bola novy objav, a kym trval jeho pocit z vyhry, ze ta predsa len dostal, aj ked si mu rozpravala o nepristupnosti a rozumnom odstupe a ine klasicke pokecy, ktore mu rozpravalo uz mnoho zien pred tebou.
aby sa s nim nakoniec aj tak vyspali. osudovo pritahovane.

teraz to vyzera neodolatelne a strasna vyhra, ze sa to naplnilo.
ked to vyprcha, ostane pachut hlupeho pocitu z vlastnej naivnej dolezitosti, ktora nebola pravdou.

0silvia0
12. okt 2020

@princess_007 zelám pevné sexuálne zdravie, nech sa ťa žiadna medzinožná pliaga nechytí😕

mareka49
12. okt 2020

Bol u teba na kave?
Si ho pozvala, sa votrel?
Si ti planovala a on tiez?
Sak pokracuj ak chces zahodit manzelstvo.
A potom, ze chlapi maju nazor na zeny, ze su..

puklica13
12. okt 2020

@0silvia0 medzinozna pliaga 🤣🤣🤣

acrobaleno
12. okt 2020

Musím sa smiať. "Dostane každú, ktorá neujde", "strašný chémia"...Keď som raz vydatá a svojho muža "milujem najviac na svete", tak by mohol mať aj zlatý dvojmetrový kkt aj tak by som mu nedala. Ešte na čo sa vyhovoríš?