24 ročný bez vzťahu

21. mar 2022

Ahojte je podľa vás normálne že už mám 24 pomalý 25 a ešte som nikdy nemal vzťah a nikdy som žiadne dievča nedobijal a nikdy má to nelákalo, ale prosté chcel som vždy vzťahy aspoň to skúsiť aké to je byť vo vzťahu je to podľa Vás normálne?

anjelicek26
21. mar 2022

Skor sa opytaj sam seba, preco sa ti doteraz ziadne dievca nepacilo? Nechapem no, synovia od skolky stale nejaka frajerka, starsi ide mat 12 a tiez frajerka, jasne rucicky, sem tam pusa, ale proste primerane veku... takze mne to prijde zvlastny vek na prve randenie no... vacsina zien v tom veku uz dobre vie, co od zivota chce a necaka na niekoho, kto nema skutocne ziadne skusenosti... bude to coraz zlozitejsie, takze by som sa zacala snazit... a ano vztahy su pokus-omyl, niekolko krat, malokto narazi hned na zivotnu lasku...

deti95060810
21. mar 2022

za mňa normálne.... nie každý hneď sa zaľúbi na prvý pohľad. Niekto je rozvážnejší aj čo sa týka vzťahov....

stastna17
21. mar 2022

Ak ta nikdy nelakalo dobyjat dievca tak to nebude nieco ok. Jedna vec je ze si nemal vzatah druha ze ta to nikdy nelakalo. Ved to je prirodzeny pud.

777januska777
21. mar 2022

Áno podľa mňa je to normálne. Moj manžel bol taky istý, predomnou sa mu páčilo asi tak jedno dievča. Potom som sa mu zapáčila ja (mal 29 rokov) a bolo to. Nie každý má potrebu ísť zo vzťahu do vzťahu. Ja som bola a som zas taka co sa jej páči pomaly všetko co je mužského pohlavia 😀 Mne osobne, ale manzel vďaka tomu veľmi imponoval, ze bol spokojný aj sam a nepotreboval partnerku, len preto aby mal.

san_dra11
21. mar 2022

Treba zacat od seba, preco to tak je, preco sa to deje, kde je problem. Preto ta niekto neoslovil, ci nemas nejake vysoke naroky, ci chodis na miesta, kde mozes niekoho potencialneho ako partnera stretnut a vela ineho.

h2
21. mar 2022

To, že si nemal vzťah, je ešte podľa mňa do istej miery OK. Ale že ťa to nikdy doteraz nelákalo? To sa ti žiadna doteraz nepáčila?

renirv
21. mar 2022

suhlas, asi do istej miery je to ok, ale inak ze by ta to nelakalo je trochu zvlastne nie?

cyberk
21. mar 2022

mozno si len teply 😅

rudik0987654321111
21. mar 2022

čaute no ja mam 33 a nemám stále dievča a nelámem si stym hlavu pretože ak si nájdeš dievča.Pozri poniektorí ľudia sú zaneprázdnený majú svoje problemy, povinnosti nemajú čas na besedky kávičkovanie,leňošenie,ľudia proste neriešia druhých ich to nezaújíma čo robia ostatný či sú slobodný bez rodín.Netreba to brať vážne.čítal som jednu knihu a to dosť ma nakoplo do predu samý na tento svet prichádzame sami s tohto sveta odchádzame je to tak

diamond007
21. mar 2022

Je to netradičné ale vôbec nie divne. Mám kamosku a tá hladala muža presne takéhoto. Tiež neriešila vzťahy s mužmi ktorí už partnerku mali a chcela byť pre muža prvá ako aj on pre ňu. Mala 25-26rokov keď ho našla 🙂 ja to veľmi kvitujem, je to rozumne určite a tá pravá príde 🙂

rudik0987654321111
21. mar 2022

ľudia ako sa vraví.....všetko ma svoj čas limity...ak dobre vravím po Slovensky ....no škoda že sme takto dopadli že sme museli zostať doma kvôli Covidu a Omikronu aj to nám spôsobilo problémy vo vzťahoch

karolinav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hopsadobrandejsa
21. mar 2022

V tomto pripade podla mna plati stare zname " co je normalne pre pavuka je chaos pre muchu".

Co pre teba moze byt normalne je pre kohosi ineho uplne mimo cize svoju otazku kladies nespravne. Otazka znie ci ti to takto vyhovuje alebo nie. Zijes naplneny zivot? Si stastny?

Ak ta vztah so zenou netaha tak podla mna je to uplne v pohode. Zasadne je skor aby si sam vedel co ty chces a ake mas ocakavania od zivota.

Co sa tyka "skusenia" ake by to bolo tak to ti neodporucam. Pre teba to moze byt len akysi test, ale pre druhu osobu sa bude jednat o realne city cize pokial si nie si isty, ze s tou osobou naozaj chces byt tak to radsej nechaj tak.

renab
21. mar 2022

Normalne. Ja som manzelova prva a dufam, ze posledna a starsi syn ma 28 a podal sa na manzela 😊

bennn
22. mar 2022

Tiež som na tom podobne.

daniela2202
22. mar 2022

Niektorí chalani až po 30- neboj nič nezmeškáš 😁👍

stastna17
22. mar 2022

jedna vec je nemat nikoho cakat na praveho ani moj muz predomnou nemal nikoho, neznamena to ale ze po tom netuzil, neviem ale autor pise ze ho to ani nelakalo. Pudy muzov su v mozgu a medzi nohami. Ak ten pud nie je a clovek nema chut na zenu , tak to nie je ok, a tu nehovorime o hladani tej pravej. Ved to je normalne ze niekto nema vztah ani do 30tky. Ale netuzit po tom? po sexe so zenou, muzom? to je nanajvys cudne.

kkkkapa1111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz