Zoznámili ste sa nečakane?

16. feb 2024

Spoznali ste sa niektorá s mužom,frajerom úplne nečakane, náhodne napr.v autobuse,na zastávke a neviem kde,keď už vás prestali baviť zoznamky a zvykli ste si byť samé a už ste nečakali že by ste niekde mohli niekoho normálneho stretnúť.

crazy_cat_lady
16. feb 2024

@autorka nas zoznamila kamaratka, tak neviem, ci sa to pocita :D

grof_monte_christo
16. feb 2024

Nie, nestalo, od určitého veku to ide už len cez sociálne siete alebo sa vykašľať na to a byť sám.

vyrovnanaosoba
16. feb 2024

Prvého frajera som spoznala pri fontáne keď som sedela na schodoch a lizala zmrzlinu 😀 prišiel tak suverénne ku mne či mu nedám polízať 🤣 a hneď mi podal ruku že ahoj ahoj. Sadol a nedal sa odbyť🙈 boli sme spolu tri roky.

marcellka32
16. feb 2024

Keď tak stojím na zastávke a všetci cumia do mobilu, nastúpim do busu aj tak cumia všetci do mobilu, pýtam sa kedy má nastať ten očný kontakt??? Lebo ten je predsa dôležity ako prvý....

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
muchacici
16. feb 2024

My v lietadle 🥰 ani nemal miestenku vedľa mňa (v prvých troch radoch), vo všetkom tom zhone sa posadil vedľa, zhodou náhod miesto nebolo rezervované, a nikto si to ani nevšimol, letuška si asi myslela, že sme spolu, lebo sme hneď začali kecať. Vďaka Ti Bože za môjho manžela 🙏❤️

deti95060810
16. feb 2024

nedá sa? sa mi nezdá....
pred mesiacom som si v obchode skúšala nohavice a predavač mi vraví máš pekný zadok v tých rifľoch.... nepôjdeme spolu na víno?
ja : no nie, nepôjdeme mám 4 deti a doma manžela - neuveril mi.

marianarem
16. feb 2024

Tak ja som jedneho byvaleho stretla proste na ulici. On tam stal, ja som isla okolo, zbadala som ho a zostala som ako zmagnetizovana. Najprv ocny kontakt, potom sme sa dali do reci a boli sme spolu dva roky. A to ja teda velmi nie som typ, co by sa na ulici pozeral po chlapoch, praveze vobec, toto by som nikdy u seba necakala.

katkaseiner
16. feb 2024

Ja som sa s par chalanmi zoznamila cez zoznamky a bolo to strasne fiasko asi az na jedneho - s tym sme isli spolu rovno darovat krv.
Potom som mala uz pomaly koniec výšky a vedela som ze chcem ist do zahranicia. Čiže zamerne som nikoho nehladala.Dalej som sa zoznamovala cez zoznamku ale uz zamerne som hladala niekoho zdaleka, s kym sa nemam sancu stretnut. Jeden bol chalan v Dansku (Maďar z juzneho slovenska). No a zrazu sa mi ozval ze je v SR a ci sa nestretneme. Aj ked sa mi nechcelo, stretli sme sa a velmi sme si sadli co sa rozpravania tyka. Hned sme sa stretli aj dalsi den a asi vtedy to medzi nami zacalo iskriť. Nakoniec som do zahranicia isla, ale nie do prvoplanoveho Uk ale do Danska a po takmer roku spolu do uk. Sme spolu dodnes, v lete tomu bude 20 dlhych rokov 🥰

tani777
16. feb 2024

Tak my sme sa s mojim tiez zoznamili v "krcme"..ja som bola s kamoskou,on s kolegami..ako,pokukovali sme po sebe,a on sa potom prihovoril,ci si neprisadneme..a tak dajak to potom uz slo,ze si vypytal cislo,potom sa ozval,a tak.. 😊

nikoletta1712
16. feb 2024

Pred pätnástimi mesiacmi som bola sama na jazykovom kurze v Ríme a večer po kurze (kurz býval do 17:30) som si išla na víno do reštaurácie so slovensko - talianskym slovníkom…Oproti mne chrbtom sedel on spolu s kamarátom…Po asi pol hodine neustáleho otáčania mojím smerom sa ma opýtal :” Čo čítaš?”…A odvtedy❤️…

bolarazjedna
16. feb 2024

Ja som roky dennodenne chodila na pokec, aj som sa stretávala s niektorymi mužmi odtiaľ.... Ale manžela som spoznala úplne nečakane na Valentína ♥️ ja som bola na kúpeľnej liečbe po operácii, boli sme dobra partia mladých báb, tak sme sa šli zabaviť do miestnej tančiarne pre kúpeľných hostí, keďže bol Valentín, tak sme sa vyparádili, aj tak sme sa zhodli na tom, že každej z nás ležia v kufri/v skrini šaty, ktoré sme zatiaľ ani nevytiahli....
.. No a 10minut pred záverečnou ma môj manžel vytipoval z davu a pozval do tanca.... On tam nemal čo hľadať... Poznal ten podnik, lebo tam pravidelne vystupoval s kapelou, ale v ten deň nehrali, len náhodne ho zavolali do iného podniku, kde mal požičať nástroje ďalšiemu muzikantovi, ktorý ich zabudol doma.... No a cestou z toho podniku sa tam zastavil, už vlastne aj prešiel miesto autom, ale potom si to rozmyslel, že ešte sa mu nechce ísť domov, tak sa otočil naspäť a skončil v našej tančiarni, a tam ma pozval do tanca ♥️

stastnamanzelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
banderaska29
16. feb 2024

moj priateľ bol moj klient, na prvé pracovné stretnutie meškal takmer pol hodinu, hovorila som si, čo to bude za magora 😀 mala som menzes, nemala náladu a už som sa tešila, ako mu to tak trošku dám vyžrať, no keď som ho prvý krát uvidela, zastal mi svet 😀 dobre, hrala som to chvíľu na urazenú, ale z jeho usmevu som v podstate niekde v duchu odpadávala 😀 potom sme sa rok stretávali, iba ako kamaráti. a po roku ma pobozkal 🙂 a sme spolu doteraz 🙂

betulinka1
16. feb 2024

Prisťahovala som sa do novej bytovky, sem tam pozdrav so susedom, sem tam sekundový rozhovor o počasí vo výťahu. Potom raz taka fráza, ze ma syna v striedavke a ked bude akurat u neho, ze by sme sa mohli stretnut, nech sa deti zahraju. Ja ze OK ale neriesila som to. My sme s mojim malym aj tak stale niekde lietali. Az raz prisiel aj s pudingom v ruke a zaklopal na dvere, ci neprideme na navstevu. 🤣🤣🤣 strasne som ho nechcela, nebol vobec moj typ. Ale ako sme spolu trávili cas a spoznávali sme sa, tak sa zo suseda kamosa stal partner. Sme spolu 7 rokov. Ale inak ostatnych partnerov som spoznala popri praci, ked sa tak spatne na to pozeram.

tinka2233
16. feb 2024

1 frajer toho som spoznala na majstrovstvach slovenska vo florbale. Moj manžel, toho som stretla v najväčšom pajzli aký v starom meste v bratislave existuje😂 sme spolu 5 rokov. Vôbec si nemyslím, že to funguje len cez zoznamky

vanilkovazmrzka
16. feb 2024

Ano.. takto to bolo, bolo to najkrajsie zoznamenie. Skoda, ze to skoncilo.

blah24
16. feb 2024

Nas seznamila v podstate moje mamka. Delala v nemocnici uklizecku a na stejnem oddeleni delala sestricka. Vdavala svoju dceru. Po svatbe rika mamce ze maji svedka volneho jestli ho nechce pro dceru. A mamka sak dej cislo. A uz sme manzele 7rok 🤩

matkahelka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elenita
17. feb 2024

Toto su ake pekne pribehy ❤️

reddflowerlife
17. feb 2024

áno na vysokej škole

emm_i
17. feb 2024

Súčasného priateľa som spoznala cez kamaráta. Sranda je, že sme sa mohli poznať už polroka skôr - ja som prišla do nového mesta, nemala som ešte bývanie, tak mi kamarát viackrát ponúkol prespať u nich na byte (oni dvaja boli spolubývajúci). Ale o nič nešlo, nie je na ženy, naozaj len kamarátka ponuka 🙂 no vždy som išla ku kamoške. Nejako sme sa stretli maximálne sami, sme dlhoroční kamoši. No a raz zavolal viacerých kamošov a bol medzi nimi aj môj súčasný priateľ. Poviem úprimne, ani so mnou neprehovoril takmer celý večer, ale intenzívne kecal s kamoškou 😂
Ja som si myslela, že má záujem o ňu. No bolo mi divné, že sa mi o pár dní viackrát ozval. Ešte som si hovorila, že na čo sa mi ozýva. Keď sme išli von ako partia kamarátov 2x, zase kecal len s ňou, mňa úplne ignoroval. Až potom o pár dní má zavolal von samu s tým, že nejde o rande (ako sa vyjadril). Tak som išla, nemala som nič iné na práci 😂 a tam sme prekecali 7 hodín s tým, že to bolo, akoby sme sa poznali veľmi dlho.
Vtedy sa priznal, že po mne pokukoval a páčila som sa mu, len nemal odvahu pred všetkými so mnou kecať, a že tá moja kamoška sa mu vôbec nepáčila, len s ňou skrátka kecal. Je to ten najlepší muž na svete ❤️
Neskôr som sa dozvedela, že o mne z počutia vedel od toho môjho kamoša, a že sa čudoval, že som nikdy neprišla prespať, keď som mala tú možnosť ešte v začiatkoch, a myslel si, že som nespoľahlivá 😂

zuzuliatko18
17. feb 2024

Mne sa prihovori na vlakovej stanici, neskor sme zistili, ze sme chodili na rovnaku strednu, len o rocnik nizsie som bola.

katkazuz
17. feb 2024

@elenita
Aj ja sa pridám, veľmi milé čítanie ☺️
ešte prosím popridávať ☺️

arexka
17. feb 2024

Ja som spoznala svojmu manžela cez badoo 😃 prave čakáme druhe babo 🙂..a moje vzťahy pred ním bol tiež cez zoznamku prišlo mi to fajn popisat si stretnut sa na kave porozprávať a už podľa sympatii uvidiet ci to ma alebo nema zmysel opäť sa vidieť ja som aj taka tichšia bývalá takže mi to takto vyhovovalo chodili sme s kamoškou aj na diskoteky akcie ale odtial teda ani jeden vzťah 🫣 ..

meminka
19. feb 2024

Bývalého priateľa na rybárskych pretekoch a súčasného na hokeji :D