Zotrvať vo vzťahu alebo sa rozísť?

tanasova
10. aug 2024

S partnerom sme spolu päť rokov, ja mám 26. No už cítim, že nemáme toho veľa spoločného. Radšej trávim čas svojimi záujmami, než s ním, po intímnej stránke už mesiace spolu nič nemáme a chyba mi nejaká chémia. No bojím sa, že som už “stará” začínať niečo odznova a skúšať. Ale viem, že sú vzťahy, medzi ktorými ta chémia a spoločne radosti v každodennom živote sú bežne. Tak či sa mám s tým zmieriť?

barka1
10. aug 2024

@tanasova nezmierit, si mladá, hladaj dalej. Pri tom správnom mužovi by po 5 rokoch nebola len radost z jeho pritomnosti, ale už aj plány na spolocnu budoucnost, rodinu.
Po 20ke sa človek dost zmeni, obaja ste dospeli a už si skratka nevyhovujete, je to úplne normálne.

dobromila
10. aug 2024

@tanasova a prečo ste sa dali dokopy a ste stále spolu???

deti95060810
10. aug 2024

načo ti je taký vzťah..

muchotrafka298
10. aug 2024

Stara vo veku 26 rokov na iny vztah? Co budes hovorit o 20 rokov, ked s nim stale budes? S niekym, vedla koho len koexistujes. Na co Ti je takyto vztah s niekym, s kym nemas nic spolocne a nechces s nim byt?

svetlonos
10. aug 2024

@tanasova
Tento vzťah vám už umrel. Online 0 bodov, chémia žiadna po 5 rokov a bezdetni? A ze si stara? To nie ake za to vtipná 😂. S muzom smevsa spoznali kedvsombmala 32 😉 Teraz mam 41 a stará sa veru necítim, iba ak by som mala pit na oslave. To už by som nezvladla 😁
Sme spolu 9 rokov, 2 deti, nervy a malo času, kolkokrat polotalianke výmeny názorov ale chemia teda funguje parádne. Aj sa vieme porozprávať keď treba vážne vecicruesit ci vo výchove a xy iných veciach.
Ty odid a bud šťastná. Jedna múdra zena mi povedala (mala som 22 a ona 40) - dievca, v tvojom veku mas byt šťastná a zamilovaná, nie spokojná! To keď povieš v 59tke po x rokoch manželstva, je to uzadne! Ale nie v tvojom veku po poa ročnom vzťahu. A mala pravdu, veľkú. Tiez som vztah ukončila.

jaass
10. aug 2024

@tanasova v 26 stará? Si robíš srandu 🥲 máš to o to ľahšie, že nie ste manželia 🫠

anastasiagrey
10. aug 2024

Rozchod. Čím skôr, tým lepšie. Máš skvelý vek. Choď za svojim šťastím 🍀

lindous
10. aug 2024

Predsatv si koľko rokov života máš pred sebou a či ich chceš stráviť s týmto mužom... ak je záujem na oboch stranách, môžete sa pokúsiť tú iskru vrátiť, skúsiť nový koníček, rozbiť stereotyp v intímnej oblasti atď, ale ak už na to nemáš síl, nemáte záujem, nedá sa, tak ukončiť radšej skôr ako neskôr... nezmieruj sa s niečím, len preto,že sa bojíš samoty a nového začiatku... obaja si zaslúžite šťastie 🙂

marca12
10. aug 2024

@tanasova stara? Ja som svojho nasla v 27 rokoch. Nezotrvavala by som vo vztahu,kde vas nic nespaja a nie je zaujem o zachranu. Vztah musis neustale "pestovat",to si pamataj dobuducna. Stabilita je super,ale o vztah sa musime starat neustale,inak sa v kazdom vztahu dostanes do takehoto stadia.

egonsk
10. aug 2024

@tanasova 26 rokov a akoze si uz stara? Ved okolo 30tky sa teprv babam zapaluju lytka, ukoncuju vztahy a hladaju si otecka pre svoje buduce deticky, idealne usadeneho a dobre zabezpeceneho s libidom 20tnika a zodpovednostou 50tnika 😅

niki35
10. aug 2024

@egonsk to si opísal seba? 😃

egonsk
10. aug 2024

@niki35 nie, mna libido opustilo s tabletkami na tlak, takze mna uz vzrusuje iba pohlad na ucet 😁

niki35
10. aug 2024

@egonsk tak nič 😃

motherofflower
10. aug 2024

@tanasova Si v najlepšom veku, bez záväzkov a keby aj nie, radšej sama ako takto.

stanislavicenka
11. aug 2024

@tanasova v 26 som spoznala svojho manzela. Dovtedy som mala 3 rocny vztah, kde som trpela sebaklamom, ze je svetko fajn. Nemala som ani chut nikoho dalsieho spoznavat. Ale uplne ti rozumiem, ja som bola v tych rokoch neskutocne nahnevana, ze som stratila 3 roky s hlupakom a namyslala som si opak. Pomoze ti urcite cas

mojemenonikto
11. aug 2024

V 26 stará? Halóó. To čo sú za reči? Mňa picne. Šup šup medzi ľudí a hľadaj si nového chlapa. Hádam nechceš zostať do konca života s niekým, kto ťa nepriťahuje, s ktorým si nemáš čo povedať a ani s ním v podstate nechceš byť?

domkakvet
12. aug 2024

@tanasova hladaj inde.