Znamenie Baran u muža

16. sep 2024

Máte niekto priatela/mamzela v znamení baran? Sú nejaké povahové črty, kt. Vam na ňom nevyhovujú a je to
spojené s týmto znamením ?
Poprípade by ma zaujimalo aké znamenie ste vy

jankafresova
16. sep 2024

ehhh... ja som v znameni Drak podľa Čínskeho horoskopu. a sedia na mňa charakteristky Draka? sú všetci ľudia narodení v roku Draka rovnakí?
Alebo existuje iba 12 typov osobností? podľa "nášho" babylonského horoskopu?

A kedy sa niekto narodil má vačší
dopad na jeho povahové črty,

než jeho genetika a výchova?

rozculena
16. sep 2024
reanda
16. sep 2024

s vodnarom si sa uz rozisla a teraz polujes na barana?

tundra
16. sep 2024

@jankafresova si aj v posteli dračica?🤔

jankafresova
16. sep 2024

@tundra tá najvačšia. chrním, chrápem, úplne jak drak.

tundra
16. sep 2024

@jankafresova 😂😂😂

dadka1997
17. sep 2024

Cco ma znamenie s povahou človeka???? 🤣

andreatytler
17. sep 2024

Ja som baran, ale som zena. Muzi su este vyraznejsie baranie povahy. Ja by som urcite pri sebe takeho nezniesla, ale nie preto ze ma zlu povahu ale preto ze sme rovanky a bol by to neustaly suboj.
Baran je ritier na zlatom koni. Najodvaznejsie, najcestnejsie a najnevinejsie zo vsetkych znameni. Ked je o niecom presvedceny, dokaze preniet hory, aby to dosiahol. Nikdy nepochybuje o svojich schopnostiach a tato slepa viera mu dodava neskutocnu silu. Miluje priamost a neznasa pretvarku a klamstvo. V sile sa mu dokaze vyrovnat jedine lev, ale na rozdiel od leva baran netuzi vladnut. Neuznava ziadnu autoritu a veri ze vsetci by mali zit podla seba. Je to prve znamenie zverokruhu a simbolizuje novorodenca a tak ako spravny novorodenec nie je schopny vnimat nic okrem vlastnych potrieb a kedze este nevie o zle ktore vo svete existuje, ma slepu vieru v dobro. Baran je cista dusa.
Vsetky tieto vlastnosti pramenia z jeho vonkajsieho znamenia - ohna, ktory veci mobilizuje a dava im energiu. Poslanim barana je menit svet, razit nove cesty aj ked to znamena ist proti muru.
Jeho vnutorne znamenie je voda - city. Vnutorne znamenie vplyva na vonkajsie znamenie. Co sa stane ak prilejete vodu do ohna? Mate vybuch pary. A preto je barania povaha vybusna a extremna ale ten vybuh nikdy netrva dlho. Vsetky ohnive cinny ktore baran vo svojom zivote dosiahne su zalozene na vodnych citoch. Tato voda v jeho vnutri sposobuje ze ma velmi citlive a zranitelne srdce, ktore ale nikdy neukazuje svetu. Racionalne argumenty nemaju u neho vahu.
Jedinny sposob ako uspesne zit s muzom baranom je ho nechat viest a ochranovat ta.

aneetra
17. sep 2024

Ojojooj, takymto veciam veru netreba verit 😀 Keby mam riesit znamenia, tak som uz davno sama 😀

tomasisa
17. sep 2024

@andreatytler s poslednou vetou u mojho terajsieho novomanzela suhlasim, musim mu dat pocit ze on je moj rytier-ochranca,ze ma vedie....😀 dufam ze to necita

janagem
17. sep 2024

@andreatytler ja mám barana a toto znie na 99% ako môj xD az na to, že on je až príliš logicky a má problém pozerať na veci z emocionálnej stránky - ale unho to je spojené s ADHD, krore má oficiálne a berie aj lieky. A niekedy by som ho zabila. Lebo je hádka o niečom a hovorím mu že má nerozumie, ale on mi presne zopakuje čo sa snažím vysvetliť a dá obrovský argument prečo to nie je logické xD ale obaja sa už počúvame oveľa viac :D

Ale je totálne rytier v zbroji. A nielen čo sa týka mňa, ale aj ľudí okolo a väčšinou je diablov advokát xD to posledné ale aj ja, takže aspoň máme zaujímavé debaty xD

petulda333
17. sep 2024

Ja som baran a moj manzel tiez. Ano,obaja sme tvrdohlavi ale nemame vybuchy zlosti,ani sa nehadame. Niektore baranie crty na neho sedia,ale ja by som ineho nechcela uz.

nila0622
17. sep 2024

@andreatytler Úplne si to vystihla 👌🏻

doriiis
17. sep 2024

Ja som strelec a s baranom žijem 18 rokov.Ak vieš,jak na neho,donesie ti aj modré z neba.
Meniť ho nechci.Je to zdĺhavý a ťažký proces a nepôjde to aj tak.Baran sa nezmení,kým sa sám nechce zmeniť.
Môj muz je najväčší salamista na svete.Je hrdý a šťastný na to,aký život nám a sebe dokáže dopriať.Stara sa iba o seba a svoju rodinu a ostatní ľudia sú mu hlboko ukradnutí.Je skvelý milenec a otec.
Sem tam po sebe vystartujeme pre úplne nezmysly,ale naučili sme sa s tým po toľkých rokoch pracovat.Kedze sme obaja znamenia,ktoré dokážu všetko povedať narovinu a úplne neobalene,tak niekedy sme sa hádali pre úplne blbosti až do krvi.
Dnes sa nehadame vôbec.Zivot s ním je kľudný,pekný,dobrodružný a plný smiechu,sexu a sarkazmu.🙂

grof_monte_christo
17. sep 2024

Astrologia je komplexnejsia ako len slnečne znamenie. Čiže keď je niekto baran, tak ma slnko v znamení berana. Záleží, v akom znamení ma ascendent, ostatne planéty, rozmiestnenie v domoch horoskopu. Na takýto horoskop třeba poznat aj miesto a přesný čas narodenia.

vilma7
17. sep 2024

Ja mam manžela barana, ale jeho povahu predsa nenosi každý baran. Kľudný, vtipný, zodpovedný, verný, zbožňuje deti nadovšetko...myslíš že je to znamením? Ja veru nie.

yanni
17. sep 2024

Moj otec je baran. A je to najlepsi clovek na svete. Ziadne excesy, ziadne vybuchy zlosti, nerozhodi ho nic. nefrfle, nenadava. A sa vymika z radu slovenskych dochodcov, ktori len mrkocu a su stale neskutocne nespokojni.

andreatytler
17. sep 2024

@tomasisa Zit is ako kralovna urcite nie je zle. Nech vam to vydrzi.❤

andreatytler
17. sep 2024

@janagem Prvy krat pocujem o dospelom cloveku s ADHD diagnozou. Verim ze niekedy to moze byt na zabitie, ale to to ma asi vacsina parov a ani diagnozu nemaju 😀

andreatytler
17. sep 2024

@nila0622 Dakuem.

e1h
17. sep 2024

Nie je baran ako baran, treba rozlišovať ešte aj podľa toho ako znamenie mal v škôlke na skrinke a či čistí zadok pravou alebo ľavou rukou. 😅 😅 😅

Teraz vážne: ak chcete riešiť nejaké povahové črty chlapa, pozrite sa na to aké má auto, v akom ho má stave, ako sa o neho stará a ako v ňom jazdí, dozviete sa oveľa viac, ako z toho, že kedy sa narodil. Ale môžete ho skúsiť aj spoznať, než riešiť jeho povahové črty podľa horoskopu. 😉

monika8899
17. sep 2024

Nie je baran ako baran, treba si to vypočítať podľa dátumu narodenia a času v akom znamení je slnko, mesiac a luna🙂

janagem
17. sep 2024

@andreatytler to áno, ale aj tak ma vie neskutočne naštvať, keď vie presne čo chcem povedať ale jemu sa to proste nezdá logické :D

andreatytler
17. sep 2024

@janagem A aj ta presvedci tymi logickymi argumentami?

margotka17
17. sep 2024

Ja som Baran. Aj to na mne vidno, akčná do všetkého, varím, pečiem, upratujem, s kosackou behám, vyvýšené záhony robím, nikdy sa nenudim, som tvrdohlava, viem aj ustúpiť, neznasam ak niekomu ubližujú.....

helenbozka
17. sep 2024

Chodila som kedysi s mužom v znamení Barana. Vydržala som to 3 roky, ale bol to boj. Iba ON má pravdu... Alebo jeho kamaráti - žena NIKDY. Všetkých odsudzoval, hlavne tých, čo boli v niečom úspešnejší ako on. Z môjho VŠ vzdelania sa vysmieval a ponižovali ho, hoci on sám žiadne vzdelanie na VŠ nemal... A bol príšerne žiarlivý, potajomky kontaktoval moje kamošky alebo ich frajerov, nech mu hlásia, či som skutočne s nimi a o čom/kom sa bavíme. Proste otrasné!!! Netvrdím, že každý jeden je taký, ALE po tejto skúsenosti som sa Baranom vyhýbala oblúkom...