Zmena kamarátky po dlhšej dobe

20. aug 2024

Dobre ránko, prekvapilo vás niekedy ako sa váš kamarát / kamarátka zmenili po dlhej dobe keď ste sa nevideli ? Minulý týžden som stretla kamarátku po 5 rokoch má výborný prácu a postavu neskutočnú ( stihla,žiadna celulitída ,nič ) boli sme na plavárni ,kde muži nevedeli z nej spustiť oči + je veľmi múdra,dokáže sa rozprávať s hocikým o hocičom ,niekedy bola taká pri sebe a nemala žiadne sebavedomie ,zažili ste to aj vy ? Poprípade nakoplo vás to napr.v chudnutí atď? Ja nevravím že ja som sa tiež za roky niekam neposunula ,ale štve ma že vôbec nemám dobrú postavu,nezávidím ,len mi je ľúto že nemám také odhodlanie na cvičenie a zdravé stravovanie a to mám priatela :(

hipuska
20. aug 2024

Za takouto zmenu je určite tvrda drina a sebadisciplína. Začni makať na sebe, cvičiť, učiť sa jazyky. Posunieš sa aj ty.

masandra
20. aug 2024

Mozno si typ, ktory potrebuje trosku viac nakopnutia. Myslim si, ze by ti pomohlo mat nejaku kamaratku, s ktorou by ste sli do toho spolu. Motivacia, zdielanie sa a podobne 🙂

jamimo
20. aug 2024

je to normálne. To, že ona bola kedysi (podľa teba) taková-maková nič neznamená. Ľudia sa časom menia, menia sa ich okolnosti, životné priority, možnosti. Možno vždy túžila byť niekde inde, len vtedy nebol na to čas, peniaze, príležitosti.... Dopraj jej a uznaj, že samé sa to nespravilo. Musela zdvihnúť zadnicu a makať na sebe 😉
PS: spolužiacia a kamaráti z detstva sa menia. Minule som stretla spolužiaka= v detstve jeho rodina sociálne a ekonomicky slabá, alkoholici, on sa hanbil kade chodil, bol zo 6 detí. Dnes, fešák chlap, šikovný remeselník, vlastná firma, pekne oblečený, manželka po boku a dieťa v kočíku. Fajn sme podebatili a úprimne? V duchu som sa tešila, aký je šikovný a neskončil ako jeho rodičia 💪

juliacenc
20. aug 2024

Tak mas teraz motivaciu sa tiez nakopmut

barborachors
20. aug 2024

hej zazila a väčšinou k horšiemu. Tak asi ti ju osud poslal aby si sa konečne nakopla aj ty a zacala so sebou niečo robiť

gerber58
20. aug 2024

Tak sa nakopni sama. Keď sa chce, dá sa všetko.