Zložilo váš vzťah, keď sa partner nesprával pekne k deťom?

11. júl 2023

Baby ktoré ste to zažili (!), muž nerva, nemá skutočný záujem s deťmi tráviť čas.

Odišli ste, alebo ste boli s deťmi nonstop, aby ich jeho správanie tak nepoznačilo? Ako vaše rozhodnutie ostať alebo odísť vnímajú deti s odstupom času?

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
salome123
12. júl 2023

s akymi starymi detmi?

maris5
12. júl 2023

Kamaratka takeho mala, jemu vadili 2 hracky na zemi, na vsetko pindal a pod. Povedala mu, ze vypovedala najom podnajomnicke vo svojom byte a odchadza od neho. Povedal jej, nech mu da mesiac a potom sa rozhodne. Tak sa snazil, vravela, ze videla ako zatina paste, aby nieco nepovedal, ale zmenil sa a ostali spolu.

danica2711
12. júl 2023

ak (možno) uznám, že si to na začiatku vzťahu nevedela, tak nepochopím, že si si s ním urobila viac detí (je jedno, koľko, z tebou uvádzaného plurálu usudzujem, že najmenej 2). Po tom prvom si si to už musela všimnúť, či...? Hádam si nedúfala, že ďalšie dieťa v ňom prebudí lásku k deťom, keď sa to nepodarilo prvému? Ale čo už s týmn, už si im otca vybrala, nastal čas ich toho otca zbaviť. Neprítomný otec je vždy lepší ako denne stretávaný nemilujúci otec, to mi ver

vroni
12. júl 2023

Nie, vôbec by to "nezlozilo" nás vzťah. S človekom, ktorý by sa nespraval pekne k mojim/našim deťom by som žiaden vzťah nemala.

autor
12. júl 2023

@salome123 obe majú do 4r.

autor
12. júl 2023

@maris5 skúšala som, už sme aj boli od neho, že nech si porozmýšľa chudáčik nad sebou ako sa chová. Chvíľu sľuboval, ale s ultimátmi z jeho strany (takže to nebolo úprimné), nič sa nezmenilo.

akiana
12. júl 2023

Moja sestra sa roviedla kvoli tomu. Klasika, chcel dieta, potom ho mal, potom sa vysral na rodinu. Boli obaja mladi, co beriem (uz je to cca 10 rokov), ale aj tak. Ten chalan mal vseobecne problem s tym, ze ho doma neviedli zrovna k zodpovednosti a ohladuplnosti. Co viem, potom mu stroskotalo este niekolko vztahov.

autor
12. júl 2023

@danica2711 prvému dieťaťu sa venoval kým to bolo nemluvňa a neodporovalo, nehýbalo sa príliš… mohol byť pri ňom poza môj chrbát aj na mobilčeku, medzitým som otehotnela keď sa ukázal v plnej kráse. Neľutujem počet detí, chcela som 4, ale ľutujem komu som ich porodila.

madono
12. júl 2023

čo znamená že sa k nim nepekne správa? neustále po nich kričí, bije ich, alebo ich napomína? ignoruje ich? vieš byť prosím konkrétna.

autor
12. júl 2023

@akiana toto bude aj u nás presne. Muž vôbec nebol vedený k ohľaduplnosti a zodpovednosti. Ešte aj teraz ho jeho mamička (a to je vraj podľa nej samej milujúcou babkou detí), podnecuje muža aby si chodil kde chce, kedy chce, veď je slobodný človek 🤬.

akiana
12. júl 2023

To je bohuzial asi nejaka nova moda vo vychove chlapcov. Mysliet len na seba, robit veci len vo svoj prospech, kaslat na vsetko ostatne, pripadne este citam prispevky o takych, ktori si nechaju este aj obskakovat rit a zena najlepsie aby tahala aj cely rodinny rozpocet. Ja sama som bola s takym, dnes ho nastastie zivi ina.

autor
12. júl 2023

@madono žiaľ všetko z toho 🥺 a ešte musia počúvať ako mi občas vulgárne nadáva, alebo jeho denno denné znevažovanie ma (ešteže chodí do práce, ale sk tie 3 hodiny sú moc s ním).

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
12. júl 2023

@akiana ;( je to des takto vychovať synáčika. Veľa spraví ako ho mamička vedie k úcte k ženám a aké hodnoty mu odovzdávajú.

autor
12. júl 2023

@sheila121 som s nimi non stop. Nikam nechodím, dvere dokorán a číham či ho zas nevytočia. Už ma to ale nebaví takto tu byť ako policajt v pozore. Veľmi nás to psychicky vyčerpáva.

akiana
12. júl 2023

Dolezite je aj to, ake spravanie vidi u otca. Ked mu otec ukazuje, ze je normalne, si zenu nevazit, syn si to odnesie do dospelosti. Ak oted zanedbava deti v prospech vlastneho pohodlia, syn to pochopi tak, ze vlastne pohodlie je prednejsie vychove deti. A takto sa tie vzorce prenasaju z generacie na generaciu, kym to jedna generacia nestopne.

autor
12. júl 2023

@madono vie byť sk milý ako medík a potom z ničoho nič vybuchne. Včera sa mu dieťa zavesilo na ruku keď sedel na zemi a on s ňou trhol že nech sa nevešá po ňom a dieťa si udrelo hlávku o koberec. Hajzel hnusný.

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
akiana
12. júl 2023

Tak potom na co cakas? Kym ich nezacne vyslovene bit? A keby tam nebol koberec ale beton, tak si dieta rozbije hlavu.

autor
12. júl 2023

@sheila121 mi povedz …😭, strašný… to je.

autor
12. júl 2023

@akiana veď toto že už nie je na čo čakať. Normálne som z neho zdesená čo za monštrum je to.

akiana
12. júl 2023

To sa stava. Oni nemaju na cele napisane, co su naozaj zac, ked ich spozname. Niektori ludia sa vedia pretvarovat cele roky, a maska im padne az vtedy, ked nastane nejaka vazna vyzva vo vztahu, ako napriklad prichod dietata, alebo svadba, alebo kupa domu, atd.

20erika07
12. júl 2023

Cim skor od neho prec! Co zanecha v detoch, tie pocity ,strach ,chudata, ber ich od neho prosim 😔

klip0
12. júl 2023

Tvoje dieťa sa chce pritulit k otcovi a ten ho soti na zem že si udrie hlavu. Kričí po nich, bije ich, ignoruje, nadáva im a aj tebe.
Naozaj sa pýtaš či máš odísť ?
Ak nechceš zničiť život deťom tak s ním žiť nemôžte

autor
12. júl 2023

@klip0 ,im nenadáva.

autor
12. júl 2023

@klip0 a vyslovene ich nebije zas aby bolo jasné ale už je to moc aj tak.

aurora33
12. júl 2023

Ale Ved ho neobranuj, aj tak sa správa otrasne.

evuska32
12. júl 2023

Pre mňa je základ, aby sa chlap vedel s deťmi aj zabaviť aj ich pokarhat. S takým by som nebola, čo je na nich podráždený a hnusny. A to sú drobci....čo potom, keď príde vzdorovita puberta 🙈