Zlá pozícia

24. máj 2024

Viem, že tu asi dostanem naložené, ale je to pre mňa emocionálne veľmi náročná situácia. Priateľ sa somnou počas trištvrte roka stretávania sa niekoľkokrát rozišiel. Zväčša to bolo z hnevu. Ja som sa cítila zakaždým vinná a snažila sa celú situáciu napraviť. Ešte som nebola taká vedomá, ako som za posledné obdobie. Uvedomila som si, že som citový závislák. Že v podstate nikam to celé nevedie len k zániku. Ja to však nedokážem spraviť, hoc mi to podkopáva už bez tak mizernú sebahodnotu. Som vo veľmi zlej pozícii, nemôžem v podstate ani nič chcieť od neho, lebo som dobrovoľne tam kde som. A on mi to aj povedal. Proste mi je z toho veľmi ťažko, lebo akoby sa nedokážem žiadnym spôsobom pohnúť. Už viem len toľko, že keď sa somnou rozhodne skončiť najbližšie, viac už bojovať nebudem.

luccija
24. máj 2024

On je ženatý?tak šťastná asi nie si, tak by si sa ho mala pustiť.Po tak krátkej dobe by to malo byť ružové a nie sa už toľko x rozchadzat

krsamkova
24. máj 2024

Teda chceš sa rozísť ale nemáš na to odvahu. Skús si nájsť niekoho blízkeho, kamošku, mamu, sestru, vysvetli im situáciu, popros ich či by ti pomohli prechádzať si tým s tebou. Rozideš sa samozrejme ty, ale oni budú opora a bútkavé vŕby. Dôležité je však urobiť rozhodnutie a mať nejakú oporu. Prajem veľa síl

gribka1
24. máj 2024

A teraz je s tebou rozídený, či ty sa chceš rozísť?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gribka1
24. máj 2024

Ako to, že nie si normálna. Prečo si to myslíš? Ako sa prejavuje tvoja citová závislosť?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gribka1
24. máj 2024

Tak to musíš na sebe zapracovať. Vieš kde robíš chyby, daj mu dýchať. Veď to ako sa správa je pre teba odkaz, nedus ho a uvidíš jeho záujem. Ak ho prejavuje slabo a teba to ničí, nejaví záujem tak ako by si čakala, tak možno nestojí za to trápenie.