Živé sny s bývalým

18. aug 2022

Ahojte musím sa zdôveriť. Snáď som není na zlej adrese. Mám manžela 12 rokov sme spolu. MILUJEM HO celým svojím srdcom. Máme spolu 2 krásne zdravé deti. Ešte pred ním som mala ,,bývalého" (kamaráta s výhodami). Posledné roky sa mi s ním strašne často sníva. Také tie živé sny. Po každom takomto sne na neho myslím aj dva tri dni. Vyhľadavam ho na internete. Pozerám jeho fotky. Dokonca som už mala v myšlienkach že mu napíšem. Ale načo ? Vôbec by som si od toho nič neslubovala ani nič proste. Ja som šťastne vydatá. NIČ mi nechýba. Len tie poj....né sny a myšlienky. Dokonca 3 roky dozadu som sa snim náhodne stretla . A vlastne od vtedy idú myšlienky . Stretli ste sa s takýmto niečím ? Ako si s týmto poradím ?

david2020
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
david2020
18. aug 2022

Poviem ti to takto a otvorene ako kamarát kamarátke. Si len z neho nadržaná. Ako spomínaš,si ŠŤASTNE vydatá, máš zdravé deti,nič ti nechýba,muža miluješ. Tu nie je o čom,sú to len sny,ktoré ti dúfam z hlavy vyšumia. Nepokaz si šťastné manželstvo,o ktorom sníva každá žena len k vôli tomu,že sa s bývalým nabijákom stretneš a rozdáte si to ako divé králiky. Vôbec ho nevyhladávaj na internete,nestojí ti za to a keď v budúcnosti ho náhodou stretneš,tak sa len pozdrav a choď ďalej. Ver mi,trápilo by ťa to,keby ste sa spolu vyspali ako dávno predtým...To je minulosť. Neznič si život a život deťom, mužovi.

dzulli1980
18. aug 2022

No tak pokiaľ to bol "kamarát s výhodami" stačilo by mi si predstaviť, že by sme boli spolu a on by ďalej hľadal "kamarátky s výhodami" ... u žien to funguje inak ako u mužov, ženy sú skôr na "psychično", muži na "fyzično" ... máš zdravo fungujúcu rodinu, nepokaz si to.

autor
18. aug 2022

@david2020 však toto do kelu. Jasné že by som si nič nepokazila. Len keď sme sa stretli 3 roky dozadu. Zavolala som si taxík. Zadnem do auta a on za volantom. A zas sme boli tam kde sme skončili proste tam to je tá iskra to napätie ono to nevyhaslo. No bavili sme sa o deťoch jeho žene mojom mužovi. Proste ako dvaja známi čo sa stretnú po x rokoch. Bože ja som z neho v riti a to od posledného ,,takého " stretnutia ubehlo 13 rokov och

autor
18. aug 2022

@dzulli1980 nepokazim ....NECHCEM .... Len ho chcem dostať z hlavy ....zas som myšlienkami tam preto lebo sa mi zas snivalo

david2020
18. aug 2022

Chápem ťa veľmi dobre. Bola to len náhoda,že keď si si zavolala taxík,tak on tam sedel. Za to nepôjdeš do pekla,že si občas na tú chvíľu spomenieš,ale prosím ťa nechaj to len pri tých spomienkach. Nevidela si jemu do hlavy,možno aj jemu sa premietal váš sex a možno aj okrem teba mal milión ďalších žien a možno má aj teraz,neviem a nevieš ani ty. Nechaj to tak 👍

autor
18. aug 2022

@david2020 veď áno ... Nieje ani zďaleka taký ako môj muž 🙏

david2020
18. aug 2022

No vidíš,neoplatí sa všetko krásne zničiť len k vôli 20 minútam rozkoše s cudzím.

babydesire
18. aug 2022

Nieco ti v tvojom vztahu chyba, ta iskra, mat perfektny vztah manzelstvo rodinu lasku nieje vsetko,,ak chyba vzrusenie ktore citis pri tom ex bude ta to stale matat az sa moze stat,ze podlahnes..skus sa zamerat na vtah teba a manzela,porozmyslaj co chces od vasho vztahu take aby si sa citila v pohode..ja ked stretnem ex, citim len hrdost ze mam pri sebe mojho muza a nie niektoreho z byvalych,,necitim ziadnj potrebu,tuzbu,ci zaujem o cokolvek s inym

babydesire
18. aug 2022

Inak, ja som aj akurat z takych nahodnych stretnuti vzdy nervozna, uz len ked stretnem toho nejakeho ex, tak sa citim ako by som podvadzala,,je mi to neprijemne...
Ale ex mojho muza by som rada stretla 😀

h2
19. aug 2022

Preto sa ti o ňom stále sníva, lebo po každom takom sme na neho myslíš a schválne si ho vyhľadávaš. Potom ho máš stále v hlave, zostáva ti v podvedomí a prejaví sa to v ďalších a ďalších snoch. Aj mne sa stáva, že sa mi niečo sníva opakovane (hoci mne nie o bývalých ani iných chlapoch 😁). Čím "silnejší" sen, tým väčšia šanca, že sa zopakuje. Musíš si ho vedome vyhodiť z hlavy, nemyslieť naňho, nevyhľadávať o ňom info a už vôbec nie kontaktovať ho.