Žijem s mužom, ktorý ma ohovára. Rozvádzame sa

jankajanka134
19. aug 2022

Rozvádzame sa po tom čo som mu našla správy ako má strašne ohovára. Má niekolko žien kde má špiní a oni má nazývajú ovcou atd. Boli má to, ked má sní nepoznajú majú manželov a deti sú odo mna staršie. Bývame spolu a neviem ako sa k nemu správať🤔 ….. moje city k nemu sú žiadne absolútne ho nechem už. Mame syna 3 r.

boks45
19. aug 2022

Ahoj,mas nejaku moznost sa odstahovat?pripadne ak nie,tak sa zacni na to pripravovat,naspor si nejake peniaze.

natalienka12
19. aug 2022

Zivot pise rozne príbehy…co ti poradit? Nuz, vydrzat do rozvodu, rozdelíte sa majetok, on bude platit vyzivne a zivot rozvodom nekončí. Musis ist dalej.

dadis
19. aug 2022

@jankajanka134 Hlavne mu nenaburavaj sukromie. Rozvadzate sa, bud rada, ze sa ho zbavis a nestaraj sa do jeho zivota. Je to primitiv. Ja by som rozvedeneho, co ociernuje svoju byvalu, hned poslala kade lahsie. Tie zeny budu tiez jednoduchsie. Takze ho neries, nechod mu do mobilu, on je uz pre teba cudzi clovek..

mackamizjedlaskrec
19. aug 2022

@jankajanka134 neviem ci vas rozvedu koli tomuto ...Budu vas posuvat z poradne do poradne .

zuzana9393
19. aug 2022

@mackamizjedlaskrec podla mna ju s tymi zenami podvadza, aspon ja som to tak pochopila

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jankajanka134
autor
19. aug 2022

@mackamizjedlaskrec ohovára aj podvádza stále si pusu ako už chcú byt spolu a ako sa milujú

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaond19
19. aug 2022

@jankajanka134 viem ze to v tebe asi vrie, ale ukaz mu maximalnu lahostajnost nad tým, ked uvidi ze ta to absolutne nezaujima co o tebe hovori a pise druhym, mozno ho to prestane bavit, mozno aj nie, ale aspon sa s tym nezaujmom o tieto ohováračky zžiješ. Sustred sa na svoju dusevnu pohodu a syna. Spravaj sa k chlapovi neutralne, bez akychkolvek emocii, aj ked je to tazke, vpodstate je to blb ktory sa takto bude isto spravat aj k dalsej partnerke, a dalsej.... az kym okolie raz nezistí ze magor je on a v konecnom dosledku ostane sám... ale ty uz budes niekde uplne inde. A na to sa zameraj, teraz najst dobru pracu, dieta ide predpokladam do skolky, poriesit nejake byvanie ak nie sama, tak s niekym, pripadne k nejakej rodine... vela stastia

mackamizjedlaskrec
19. aug 2022

@jankajanka134 jaj ja som to nepochopila.🤦‍♀️

zanka777
19. aug 2022

@jankajanka134 takže ty sa rozvádzas preto že ťa ohovára a nie preto že ťa podvádza???hmm🤨🤨🤨😁👌

jankajanka134
autor
20. aug 2022

@jaond19 ďakujem presne toto urobím

danielahamar
20. aug 2022

@zanka777 ja zas poznám jednu, kt. bývalý pred niekým povedal, že je k... A plakala zato, že to niekto počul a nie, zato, že ju tak označil 😬🤭 takže prípady sú vseliake medzi nami zenami

jankajanka134
autor
21. aug 2022

@danielahamar kazdopadne je úžasne sa urážať podľa mna kto má potrebu rozprávať o druhom sám ôs ebe rozpráva. A ja som si ho zastávala ako taká krava🥴. Chcem len pokoj nepatrím k ľuďom ako je on. A želám každému aby sa navzájom neohovarali sle povedali si do oci čo si myslia. Mne nič nepovedal predomnou hral že je vserko Ok.