Žiarlivé mamičky

21. jún 2024

Pri vsetkej skromnosti samozrejme😊, ako reagujete ked na vas niekto ziarli?

Lebo uz ked ma niekto dieta / deti, je v takom veku ze sa uz neziarli ako pubertacka, ale este sa take osoby najdu.

autor
21. jún 2024

Myslim ziarlenie cisto povrchne.

jaass
21. jún 2024

Neriešim. Najlepšie je nechať tu osobu tak🤣 lebo tak či tak stále by bolo zle 🫠

januska12323
21. jún 2024

Žiarli akože na čo?

mikasa_ackerman
21. jún 2024

Pracujem v podniku, kam často chodia rodičia s deťmi, sťažovala sa na mňa nejaká mamička, že mám moc velké prsia a priveľmi to rozrušovalo jej manžela🤷‍♀️ Aj hocikam idem na mňa najvic škaredo zazerajú mamičky s kočíkmi. Akože mrzí ma to, ale neviem si ich odčarovať preč😆

dskjhfdlkdjhl
21. jún 2024

Nejako nerozumiem otazke🙂 O ake ziarlenie ide?

diewcatqoo
21. jún 2024

Vobec netusim, ake ziarlenie myslis. Ak nejake medzi random zenami alebo kolegynami, tak toto vobec neriesim, nemam na taketo veci vobec cas a popravde, je mi to ukradnute, ci na mna nejaka xy ziarli alebo nie. Ak myslis ze ziarli manzel, tak ten moj nie je ziarlivy, cize tiez neriesim. Myslim, ze mame zdravy vztah a ani jeden z nas neziarli. Ak myslis, ze ziarli dieta, tak to riesim, ze starsie ziarli na pozornost, ktoru venujem mladsiemu.. snazim sa to nejak ukocirovat, aby boli vsetci spokojni.

autor
21. jún 2024

@mikasa_ackerman to je presne o tom ze taka ziarliva trubka vie byt strasne toxicka, to normalne za to ze neznesie aby bola niekde pekna zena nebodaj s dekoltom isla toto robit?

martinkatinka
21. jún 2024

To akoze mamicky nie su pekne a preto ziarlia na slobodne pekne zeny?
No toto je tak hlupy nazor....

butterflyeffect
21. jún 2024

Ja sa len pousmejem, ziarlivost je ista forma uznania ze mas nieco co by dotycny chcel🤷🏻‍♀️

stanulienkat
21. jún 2024

Nekontaktovat sa s takymi ludmi. Od ziarlivcov co najdalej.

lenka2710
21. jún 2024

Ja si myslím, že každá má niečo po čom druhá môže túžiť, nie?? Napríklad ja som bola tento týždeň na jednej akcii, prvoprijimajuce deti s rodičmi sme zorganizovali opekacku a kamoška bola no úžasné opálená, krásne hnedá, tak jej vravím, nech mi dá trochu tej hnedej a ona, že mi dá keď ja jej dám trochu môjho vrchu (prsia 😂)! Tak ale to sú také doberacky s kamoškami, ja mam rovne vlasy a keď vidím žienku s krásnymi kučerami, áno žiarlim! Ale je to môj vnútorný pocit, určite nebudem kvôli tomu na niekoho útočiť, chápeš ako to myslím, nie?? ☺️

autor
21. jún 2024

Tak lepsie popisem otazku:
ako reagujete na ziarlive trubky - moze to byt cokolvek na zaklade vyzoru, ked maju potom este aj detinske chovanie.

@jaass ano taka osoba si vzdy nieco najde, ked je zakomplexovana, len je to trapne ze dospela zena.

autor
21. jún 2024

@martinkatinka som mamicka o to nejde vobec

jaass
21. jún 2024

Tak niektorí ľudia v sebe majú nevyriešený problém z detstva a preto sa v dospelosti môžu takto správať. Poznám veľa dospelých, ktorí majú totálne zle vzťahy s rodičmi a trápi ich to, nemajú to v sebe vyriesene z detstva. Najlepšie je neriešiť a nestarať sa.

januska12323
21. jún 2024

Keď sa správa ako trúba je to jej vizitka. Prečo by ma to malo zaujímať?

autor
21. jún 2024

@butterflyeffect ano, je to v podstate aj kompliment, keby to nesprevadzalo prave to detinske, nevyrovnane chovanie.

angeli121212
21. jún 2024

Nemôžeš opísať konkrétnu situáciu? Neber si to nijak osobne ale zažila som situácie keď si jedna strana myslela, že ten druhý žiarli ale bolo to kusok inak.. tak nech máme predstavu

autor
21. jún 2024

@angeli121212
Presne pre toto som aj zacala slovami pri vsetkej skromnosti 😄,
lebo si nemyslim ze som Claudia Shifferova ani nic take,
skor vo vseobecnosti som sa pytala ze
ako reaguju zeny, ktore uz natrafili na zeny co toto robili,
nie ja nechodim ani vyzyvavo oblecena, nenosim vela make upu, niekedy vobec

luccija
21. jún 2024

Nič..veď ona má problém so sebavedomím, zavistou...žena žene dokáže závidieť všetko muža, peknú postavu, oblečenie nevšímať si a hlúpe narážky rovnako hlúpo vratit

danica2711
21. jún 2024

prepáč, ale na mňa táto téma bez hlbšieho zmyslu robí len ten dojem, že si sa - pri všetkej skromnosti, samozrejme - pochválila, aká si úžasná, že na teba akési mamičky žiarlia. A teraz čo?

jana_eyre_2
21. jún 2024

Asi som hrozne škaredá, lebo si niesom vedomá toho, že by na mňa niekto žiarlil 😀😅

fairyy
21. jún 2024

neviem preco prave mamicky si vytiahla...podla mna takto ziarlia vsetky zeny aj tie bezdetne, ktore su malo sebavedome a niecim.nespokojne same so sebou ...

lelelienka
21. jún 2024

Nie všetko je hneď žiarlivosť alebo závisť, ako si to často vysvetľuje druhá strana, lebo nechápe čo iné by to mohlo byť. Častokrát je to ale skôr len prekvapenie, pohoršenie, nesúhlas, uznanie, ale bez tej príchuti žiarlivosti, alebo jednoducho niečo podobné, ale je samozrejme jednoduchšie si hneď myslieť, že na nás niekto “žiarli” či nám závidí 🙂

liliputka2131
21. jún 2024

@mikasa_ackerman pockaj prisla za tebou ze mas bujny dekolt ?:D ci ako

lucia13022023
21. jún 2024

Je mi to jedno lebo to nie je môj problém, ale jej so mnou. Viem ze to dokáže byť otravné keď zazera, ohovára okato, plus sú ženy co si dodajú ďalšie "pravdy" k tvojej osobe, ale čo ja viem, stále to hovorí niečo o nich nie o mne. Tak to beriem ja. Nastatie uz nemám také osoby vo svojej bubline 🙏🤣

angeli121212
21. jún 2024

Aha tak ok asi sa nepohneme 😂

autor
21. jún 2024

@danica2711 tak si necitala hore otazku, otazka bola ako reagovat

autor
21. jún 2024

@angeli121212
rozumiem, ze chcem prist tomu na koren 😉
lebo je to take ze ked niekto povie - ta ziarli na mna, zavidi niekto nieco - ze asi si dotycna co to povie mysli ze je miss universe,
ale ja to tu aj preto pisem anonymne, v podstate aj nick je anonymny, ale bezne by som to takto nevyslovila nikde otvorene - ze vidim ze ziarlis, by sa to otocilo ze jasne uz len na teba budem a tak, ved vieme...
Ja zas ale aj ked vidim ze niekto ziarli na nejaku inu osobu (nemusi to byt na mna) tak to proste vidis, ako napriklad ze rozoberie nejaku babu, a pritom keby mala 100 kil, a mastne vlasy tak by ju absolutne neriesila

autor
21. jún 2024

Malo tam byt - chces prist na koren 😁

autor
21. jún 2024

@lucia13022023 tak ty si to uplne vystihla 👏