Žiarlivá svokra

17. nov 2023

Aj vaše svokry žiarlia na vas ako na nevesty ? Plus aj na vašich rodičov , keď o nich rozprávajú vaše deti alebo trávia s nimi čas ? Podľa mňa je to choré 🤦🏾‍♀️

tehotna40
17. nov 2023

Ano mam, nikdy by som si to o nej nemyslela ale posledne roky si uvedomujem , čo je zač. Raz dokonca mužovi, keď bola v nemocnici (z vlastnej iniciatívy len kvôli vyšetreniam, nebola vážne chorá) a on nemal čas kvôli práci a deťom v ten deň prísť za nou (inak tam bol každý den), napísala mu že "Keby tu bola (meno-moja mama), boli by ste tu každý deň." ... v ten deň sa vo mne veľa vecí zlomilo, povedala som jej svoje mame od vtedy veľmi divný vzťah. Po tomto mi aj švagriná povedala, čo rozpráva o nás a tak... som s nej sklamaná.

minenkak
17. nov 2023

Nemá sebavedomie a neverí si nič viac, ja by som to nepocuvala

autor
17. nov 2023

@tehotna40 🤦🏾‍♀️ úplne v tom vidim moju svokru, k tomu by sa ešte rozrevala a tliachala ako si ju nevážime zato čo robí 🤦🏾‍♀️

minenkak
17. nov 2023

Sa otoč a odíď keď to bude robiť,prestane

autor
17. nov 2023

@minenkak neprestane , stále do mňa rýpe cez deti blbymi komentármi

minenkak
17. nov 2023

Tak je drbni aj ty niečo do tváre hnusné alebo sa s ňou nestretavaj

ivanak49
17. nov 2023

Ja mám svokru o ktorej som si myslela že žiarli a závidí ale postupne som si uvedomila že nás chce len manipulovať aby sme poslúchali na slovo a robili čo ona chce ....chce byť šéfka u nás doma ona

autor
17. nov 2023

@ivanak49 veru aj to je u nás, manipulácia najskôr sladkými rečami a ak si niekto dovolí urobiť iné ako to sa páči jej tak je zle

minenkak
17. nov 2023

Tak potom nežiarili ,manipuluje

autor
17. nov 2023

@minenkak je to aj o tom ziarleni , neznesie keď vidí že ideme k našim , že deti majú radi mojich rodičov .. vtedy začne rýpať do mňa

ivanak49
17. nov 2023

Nič nieje horšie ako superiva svokra

autor
18. nov 2023

@minenkak ja aj poviem , ale to je potom len horšie a som ja ta zlá a ona obeť

minenkak
18. nov 2023

Tak si ju nevšímaj,urob presne ako keby ti to robila tvoja mama,tu by si poslala do piče a viac by si sa nebavila kým by nebola normalna