Žiarlite na bývalú partnerku svojho priateľa?

adri_88
25. mar 2024

Stalo sa vám niekedy, že ste žiarlili na ex svojho priatela? či už osobne alebo ste ju stalkovali cez fake účet?

monro
25. mar 2024

@adri_88 na mna velmi ziarli terajsia priatelka mojho exmanzela. Takze ona by na tuto otazku odpovedala ano.

lonely66
25. mar 2024

@adri_88 ja nemám dôvod. môj partner by mi takýto dôvod nikdy nedal. vždy mi dáva pociťovať, že som preňho to jediné a úžasné, čo môže mať. ale mala som vzťahy v minulosti, kde áno, ALE... tam práve chýbala pozornosť od muža, chýbalo to, aby dal pocítiť, že ja som tá kráľovná, ktorú on zbožňuje, atď. snáď vieš, ako to myslím. no a kde toto chýba, tak sebavedomie klesá a potom dôjde aj k takýmto pocitom

lakebabe
25. mar 2024

@adri_88 nie a to s dlhoročnou bývalou môjho muža bývame od seba asi šesť minút autom, chodím okolo jej domu skoro každý deň casto sa vidime, poznáme sa z videnia a nemám dôvod žiarliť ma svoju rodinu my máme svoju co tam naziarlis

tetapetra
25. mar 2024

@adri_88 nie,je mi ukradnutá.

minenkak
25. mar 2024

@adri_88 prečo

tilly
25. mar 2024

Áno, žiarila, keď som mala 20. Stalkovat sa nedalo, neboli sociálne siete, ani by som to nerobila.
Ona bola krásna, šikovná, taká ideálna baba.
Ale bola to bývalá. Ja som bola aktuálna a ešte stále som 🤣.

viestta
25. mar 2024

Nie a nie. Mam svoju hrdost a nebudem sa strapnovat sama pred sebou

pochod
25. mar 2024

@adri_88 ešte počkaj keď zistíš aku ma krásnu milenku aktuálnu 😥😁

lb1984
25. mar 2024

@adri_88 nie ziarlim na potenciálne budúce ☺

maryetta
25. mar 2024

Mna raz kontaktovala a ozvala sa mi ako “cudzia”. Az neskor mi doplo ze kto vlastne pise 😂 bolo to trapne ale niekedy plati- “aky vek-taky rozum”.

nicoletta98
25. mar 2024

nie.. je bývala z nejakého dôvodu alebo viacerých 😃 a moj priateľ mi nedal raz dôvod na to, aby som mala ziarlit na kohokoľvek.. robím všetko preto, aby som sa citila hlavne pre seba (a priateľa), čo najlepšie v mojej koži a čo najspokojnejšie a tým pádom nejaká žiarlivosť nemá u mna priestor. Keď mi svokra povedala, že takú ženu si už nenájde, tak neni o čom 🤣

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beronsche
25. mar 2024

Nie, neziarlim. Nie nestalkujem.
Moj manzel ma minulost uzatvorenu, ja tiez.
Ale s jeho ex sa poznam osobne, je to mila zienka a ked sa raz za xy rokov nahodne strerneme v rodnom meste, rada s nou prehodim par viet.

Tebe odporucam popracovat na sebavedomi a riesit chorobnu ziarlivost.
Fake ucet na spehovanie, ved je to chore..

titla
25. mar 2024

Nie, ja ani netusim, kto su tie byvale.

tana85
25. mar 2024

@adri_88 nie. a to ju poznam osobne, obcas ju muz spomenie a zistujem, ze s nou mam dost spolocneho 😝 ale neziarlila som ani na zaciatku vztahu, co bolo vlastne hned po ich rozchode, ziaden stalking, nic take

dolce_principessa
25. mar 2024

Nie

majlo1234
25. mar 2024

Neziarlim per se. Ale v dusi mam pocit, ze vydrbava statocne s mojim muzom dlhodobo, a on je moc makky a v prospech deciek to vsetko prechadza. a dufam, ze ked sa raz rozvediem, aj ja sa tak zahojim, a ani nebudem detom branit vidiet otca. Dokonca by sa mi aj striedavka pacila😂

svetlonos
25. mar 2024

@adri_88
pocuj ty mas paradnu diagnozu a zle sa ti bude takto zit. Si si mala najst mnicha. Keby mal moj muz aj odlozenu foto byvalej, jednej konkretnej, nevadilo by mi to - boli zasnubeni a mali sa brat. To bol ale vynimocny pripad. Som rada ze taketo kravoviny neriesime ani jeden.

bora0123
25. mar 2024

Kde beries na take veci cas 😂 neziarlim a keby mam tolko casu (na stalkovanie a pod) tak by som ho vyuzila zmysluplnejsie 😅

walentina7
25. mar 2024

Našťastie nikto neexistuje. Boli sme si prví. Ale keby mal ex tak vadilo by mi to. Vlastne by som si ho ani nezobrala.

vilma7
25. mar 2024

Nie, není dôvod. Pre niečo je asi bývalá...

zuzudrnda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cukorfalat
26. mar 2024

@adri_88 ja ani neviem, co je to ziarlivost. Aaa, viem, sprostost, a dost velka

ronie338
26. mar 2024

Neziarlila a nestolkovala ale liezla mi na nervy, pretože aj keď mala nový vzťah dlhšie ako ja s byvalim s každým problémom jemu písala, vždy bola kde sme sa mi objavili... nepomáhalo nič. Ja keď som sa s byvalim zoznámila ona revala na stole a jej frajer a kamošky ju uklidnovali, jq s kamoškami sme sa na nej smiali a potom som zistila ze revala preto ze sa venoval mne a ju si nevšímal.

k47
26. mar 2024

Iba ak ma nieco co ja nie a partnerovi by sa za tym mohlo cniet 😛.

alexandraas
26. mar 2024

Neziarlim,dokonca sa pozname aj sme sa niekedynormalne bavili, teraz sa uz len pozdravime😁
A to co bolo predo mnou,ma nejak nezaujima. Ja som ta, s ktorou si zalozil rodinu a robi vsetko preto aby sme boli stastni 🙂

domkakvet
26. mar 2024

@monro ako vies, ze na teba ziarli?