Žiarli a do všetkého sa stará

inuska1155
21. jún 2024

Dobrý deň chcem sa spýtať či ste mali alebo máte skúsenost s takou osobou : partnerom mužom priateľom:Mám partnera ak deti mám 40 rokov posledné 3 roky sa partner zmenil dosť uz bol aj v minulosti taký len som to asi nechávala tak ale toto je už moc začal strašne žiarliť do všetkého sa stará aj do cudzích ľudí niekedy sa teda často za neho hanbím stále mi volá s práce čo robím keď mi niekto píše napr deti dospelé alebo kamarátky alebo sestra už je pri mne a kuka mi do mobilu alebo sa pýta kto to píše a čo píšu pripadám si ako malé dieťa keď sa rozpravam so 17rocnym synom tak hneď príde do kuchyne že o čom sa bavíme alebo keď sa smejem so synom tak je na mňa zlý a pogaluje ja už to nechápem keď idem sestre na kávu tak aj on chce ísť tak to ja radcej nejdem nechcem s ním mať ani sex a za to mám peklo rype do mňa aj tri hodiny ja už neviem čo robiť a povedal že on sa nezmení že ja sa mám zmeniť vo všetkom má pravdu a ja že robim chyby on nie

vierkaa0
21. jún 2024

treba prist nejak na to, co je za tym, ked hovoris, ze predtym sa takto nespraval. nieco to muselo spustit.

luccija
21. jún 2024

@inuska1155 klasicky majetnicky žiarlivec

inuska1155
autor
21. jún 2024

@vierkaa0
@vierkaa0
@vierkaa0 Aj keď ma to prídem čo mi to pomôže? Keď povedal že on meniť nemieni

inuska1155
autor
21. jún 2024

@luccija
@inuska1155 Áno máte pravdu ale čo ďalej to neviem

inuska1155
autor
21. jún 2024

Alebo začne do mňa rýpať a povie že to ja som začala

crazy_cat_lady
21. jún 2024

no ak povedal, ze sa nezmeni, tak vies ake je riesenie.. 🙂

inuska1155
autor
21. jún 2024

@crazy_cat_lady Ale ja nemám kam ísť a do azylu nechcem ísť

danica2711
21. jún 2024

@inuska1155
1. Značne lepšie by sa to čítalo, keby si použila aspoň jedno interpunkčné zamienko.
2. Bol taký aj predtým, napriek tomu si s ním, on sa meniť nemieni, ty vlastne ani odísť nechceš, tak čo vlastne riešiš?

vierkaa0
21. jún 2024

tak si treba nejak k nemu najst cestu a nejak nepatrne dosiahnut to, aby sa postupne zmenil, ked ina moznost moc nie je. zvyknut si na to asi nechces.

januska12323
21. jún 2024

Je jedno prečo to robí. Vadí ti celá jeho existencia tak si zariaď život bez neho. Akože nemáš kam ísť, nepracuješ?

martinkatinka
21. jún 2024

Kolko ste spolu? Kolko mate spolocnych deti? A kolko ma on rokov? Chodi do prace alebo je len doma?

inuska1155
autor
21. jún 2024

@martinkatinka Sme spolu 20 rokov on má 49 máme deti dve dospelé a tri menšie 10,7,5. On chodí do práce a ja som doma starám sa o mladšieho syna je chorý som na opatrovatelskom

inuska1155
autor
21. jún 2024

@danica2711
@januska12323 nepracujem starám sa o syna potrebuje starostlivosť špeciálnu som na opatrovatelskom

inuska1155
autor
21. jún 2024

@danica2711 chcem odísť a momentálne má vážne nezaujíma čiarka a bodka sú podstatnejšie veci ako čiarka a bodka dá sa to prečítať aj bez čiarky

inuska1155
autor
21. jún 2024

@vierkaa0 to veru nechcem chcem konečne žiť a nie sa stále obviňovať že čo som zasa zle urobila

januska12323
21. jún 2024

@inuska1155 no tak to budeš mať ťažšie. Skús si vyrátať ako by ti to vychádzalo s peniazmi keby si odišla. Musel by ti platiť výživné plus možno nejaká brigáda pre teba. Staršie deti by možno pomohli.

martinkatinka
21. jún 2024

@inuska1155 tak to vyzera teda biedne, lrbo ziadna orax, male deti, vsetko je asi jeho....
Aj pri predlzenom rodicovskom(do 6 rokov) mozes pracovat ak je dieta v skolke... Lenze si potrebujes trosku upratat v zivote....

aniele
21. jún 2024

A čo na to deti? Vieš, môj otec bol žiarlivý. Ten teda vedel mame vyrobiť scénu! Keď som mala cca 18 (som najstaršia), naozaj sme chceli, aby sa rozviedli. Samozrejme, neurobila to. Na staré kolená sa síce zmenil (alebo je odkázanejší na nás, neviem), hoci si myslím, že v jadre je taký istý, občas to preblysne. Viem, že to vlastne vzišlo z komplexov, ktorými od mladosti trpel (a nepriznal by ich). Ale mama je teraz ufrflanejšia, úplne bez príčiny. Robí mu natruc (napr. si on dá veci do pračky a poprosí ju, aby mu ju zapla - tak odmietne), v kuse kritizuje všetk9, čo urobí. So slovami - doteraz som bola ticho, ale už nebudem! Sú už doslova nad hrobom a ona teraz rieši veci spred 50 rokov! Načo je to teraz dobré? Akurát je ona protivná. Chceš tak dopadnúť? A nezabudni. Deti si z neho zoberú príklad. Niektoré odstrašujúci, niektoré ho napodobnia.

danica2711
21. jún 2024

@inuska1155 interpunkcia ťa nemusí "zaujímať", normálny človek ju používa automaticky, bez zvláštneho úsilia. Názor, že no a čo, dá sa to prečítať aj bez toho, je prejavom značnej neúcty voči tým, od ktorých chceš nejakú radu. A celkovo tvoj príbeh bohužiaľ veľa riešení nemá, detí ako maku, ty si ekonomicky nesamostatná, chlap zmrd, čo využíva tvoju situáciu... Ak si vieš nájsť ubytovanie a prácu a vidíš možnosť, ako uživiť seba a deti, tak do toho, držím ti palce, ale veľmi ružovo to nevidím

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
inuska1155
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz