Žiadny kontakt s osobou, s ktorou ste si denne písali

25. dec 2023

Ako ste prežili/prežívate “žiadny kontakt” s osobou, s ktorou ste boli každý deň, písali a aj volali každý deň? Stalo sa medzi nami vela zlých vecí, hádok.. a už nie sme v kontakte dosť dlho. Viem, že ten človek je toxický a nechcem s ním mať už nič spoločné, takže som rada, že už v kontakte nie sme. No na druhú stranu- vždy sa ozval. Vždy. Po nejakej hádke, po nejakom čase. Teraz si hovorím, že keď už sa vôbec neozýva nemal ma v skutočnosti ani rád. Čakala som aspoň želanie k vianociam. Nech sa stalo čo sa stalo. Neviem.. ako ho vytesniť z hlavy? Viem, že k vianociam som mu mohla napísať aj ja, ale ako hovorím, som rada, že už sa nekontaktujeme. Len je tam v kútiku duše stále taká tá túžba a tie pekné spomienky, ktoré nemôžem dostať z hlavy. Ako na to?

tanyag
25. dec 2023

Neviem...ale ja som osobne mala skúsenosť s mužom, a dlho sme neboli v kontakte a na Vianoce mi napísal a po pravde sa mi až žalúdok prevrátil 😁 ani som neodpísala...načo...ak je raz niečo ukončené, tak to ukončí aj v hlave a budeš mať pokoj...

deti95060810
25. dec 2023

už len vydržať. Ak to raz nemá zmysel , tak načo to znova obnovovať...

trinityf
25. dec 2023

Uz vydrz dievca zlate, to najtazsie mas za sebou, uz len vydrzat. Zamestnaj si hlavu niecim inym a nech ta ani nenapadne mu pisat. Na co. Spomen si na tie skarede spomienky s nim, nie na pekne.

sima338
25. dec 2023

vydržať ďalej...tiež mám takého človeka v živote, samozrejme, občas mi tam myšlienky uletia, aj si hovorím, čo by bolo, keby...len potom si spomeniem, že už raz sme kontakt obnovili a bolo to celé zle...úprimne, chýba mi, ale ja si reálne uvedomujem, že mne je v živote takto lepšie...bez neho

autor
25. dec 2023

Snažím sa na to nemyslieť, no poznáte to- dáte si pohárik a príde vám lúto to, čo už nie je. Alebo len tak keď v noci zaspávate a boli ste zvyknuté na správu na dobrú noc. Stále dookola sa mi to vracia. No ale je pravda, že takú manipuláciu a urážky už fakt zažívať nechcem. Ten človek bol čistý psychopat. Len keď si spomeniem napríklad aj na ten sex.. fuuu. Teraz som sama a je to také zvláštne, keď už nikoho takého nemám. Resp. mi ho nedokáže nikto nahradiť. Aj keď to bol magor. No svojím spôsobom som ho mala rada.

sima338
25. dec 2023

je úplne okej, ako sa cítiš, hlavne, ak si sama, proste ti chýba taká tá pozornosť,fyzický kontakt, to je normálne, ale ber to tak, že už si nejaký čas vydržala, tak vydrž ďalej, robíš to pre seba, nie pre blázna tam niekde. On možno už otravuje niekoho iného, buď rada, že ty si sa posunula a ešte len posunieš. Sú veci, ktoré bolia dlho, ale časom bude lepšie...

alalajka
25. dec 2023

Však mu napíš a uvidíš jeho reakciu.

grof_monte_christo
25. dec 2023

Daj tomu čas, ešte nie si od neho citovo odputana a chyba ti ten pocit, že ani ty jemu nie si ľahostajná.

autor
25. dec 2023

@alalajka Písať mu určite nechcem. Len by ma to zamrzelo, že som sa dostala zasa tam, kde som bola. Aj keď by bol možno zo začiatku dobrý, no to bol vždy a po čase nastúpila agresia, urážky, ponižovanie. Nechcem to už zažívať znova.

aandrea9
25. dec 2023

Je toxický? Tak asi už otravuje život nejakej inej 🤷‍♀️

alalajka
25. dec 2023

Ak ťa urážal a pod., tak na čo túžiš, aby ťa kontaktoval? Alebo čo si na ňom videla pozitívne?

autor
25. dec 2023

Netúžim. Len sa mi vracajú tie “pekné” spomienky a potrebujem ho nejako dostať z hlavy.
@alalajka

lindous
25. dec 2023

Je to jednoducho závislost, bežne to tak je s týmto typom mužov, je ti s nimi najlepšie na svete, dopamín na vrchole, vedia že ťa môžu poslať ku dnu a nakoniec sa aj tak budeš chcieť vrátiť, lebo vedia aj ako ťa spraviť najšťastnejšou na svete, raz za čas, aby si ťa udržali… najlepšie podľa mňa spravíš, keď ho zablokuješ, aby si na tú správu už ani nečakala, aby ti nemohla prísť, ak sa on zas rozhodne ti robiť bordel v živote… je úplne okej to oplakať, vysťažovať sa kamoške a ono to časom bude lepšie, budeš na to myslieť menej často, skús sa vtedy niečím zamestnať, zabaviť, randi ak sa na to cítiš 😊

viestta
25. dec 2023

Za toxickym jedincom ti je luto? To fakt? Vsak bud rada, ze si sa ho zbavila. Sprav hrubu ciaru za tym nestastim, co ta konecne opustilo a vykroc do zivota . Tam ta caka niekto, kto si tvoju pozornost zasluzi

alalajka
25. dec 2023

Ako ste sa rozišli? Ja myslím, že ten spôsob vášho rozchodu je dôležitý. Máte aj nových partnerov?

klementinka58
25. dec 2023

Zamestnaj sa nejakou cinnostou to pomaha

vorkola
25. dec 2023

Prosim, ta raz a navzdy zatvor tuto kapitulu obdobia s nim,ved ten clovek by ta za chviu zo sveta zniesol.Nikdy si ani nezacinaj stakym ,ked uz mas skusenosti,.,Lebo si koledujes opsychicke aj fyzicke zdravie, za par rokov by si sa nasla na psychiatrii,manipulatori a psychopaty sa nedaju liecit.

sandra19860
25. dec 2023

.

kate9999
25. dec 2023

Autorka ak chces napis mi

autor
26. dec 2023

@vorkola Toho som si vedomá, neboj🙂 Nechcem s ním mať už nič, len proste tie myšlienky na neho stále smerujú.. toho sa len zbaviť a bude dobre. Viem si uvedomiť, že to, čo mi robil, nebolo normálne. Kvôli chlapovi som plakala snáď každý deň. Dookola teror, teraz mi je o 100% lepšie. Len ako tu už niekto spomínal- oni robia tak, že ti vybudujú na nich “závislosť” . Takže asi tak nejak sa cítim- “potrebujem ho” aj keď viem, že nepotrebujem.

autor
26. dec 2023

@alalajka To by bolo na dlhú debatu. Ja nového partnera nemám, no viem, že on nové partnerky “naháňal” už počas nášho vzťahu a zo mňa robil chorú, že si to namýšlam. Kto vie kolko ich má “rozrobených” 🤷🏼‍♀️