Žena podviedla muža s inou ženou

2. júl 2024

Ksmoska podviedla manzela s inou zenou. Tvrsi ze to nie je nevera. On o tom nevie... povedala ze on s nou spat nechce, teda spi s nou raz za mesiac a kedze je bi tak jej to takto vyhovuje ze aspon sa nezalaskuje do ineho chlapa. Neviem co si o tom mysliet..

matullienka
2. júl 2024

A musiš si o tom niečo myslieť? Nemusíš mať hádam na všetko názor. Nie je to tvoj život tak to nerieš

wolf_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
domkakvet
2. júl 2024

Ano je to nevera.

koniarova
2. júl 2024

Myslím, že teba do toho prd.

zuzanka.zuzu
2. júl 2024

praaazdniny 😎

minenkak
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
2. júl 2024

Pre tie co tvrdia ze ma nic do toho. Poznam ich 22 rokov od zs.. sme ako rodina.

barbora0308
2. júl 2024

Okej, takze tu mame 3 skvele temy za sebou...
Manzel a jeho uchylky na zenske nohavicky, Naj kamoska sa zalubila do byvaleho svagra a teraz toto.
Ze niekoho bavi, vymyslat tieto hovadiny...🤦

autor
2. júl 2024

@zuzanka.zuzu nerozumiem.. stalo sa to od januara viac krat.. co s tym maju prazdniny?

henka123123
2. júl 2024

Moj keby to zistil tak by sa este chcel aj pridat

zuzanka.zuzu
2. júl 2024

@barbora0308 a to je len druhého... počkaj zvyšných 60 dní 🙄

minenkak
2. júl 2024

@henka123123 presne

matullienka
2. júl 2024

A čo mení na tom fakt, že ich poznáš dlhé roky, to ťa neoprávňuje starať sa do toho

minenkak
2. júl 2024

@matullienka presne tak, máš úplnú pravdu

minenkak
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
minenkak
2. júl 2024

Nevera to bude až keď sa to dozviete manžel a počítam, že ty budeš tá dobrá duša, čo bude rýchlo informovať

autor
2. júl 2024

@matullienka opravnuje neopravnuje.. to je diskutabilne. Pochopi len ten co ma takych kamaratov s ktorymi riesi vsetko. A zrazu ako sa mam tvarit ze toto riesit nemam? Ale uplne vsetko ostatne ano?

wolf_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
2. júl 2024

Viete co kaslite na to.. pre vsetky co riesia vymuslene temy odkazujem: naco sa zapajate a zahlcujete diskusiu..a pre tie ostatne tiez sa nemusite zapajat fo diskusie ked pre kazdym a vserkym chcete skryvat hlavu do piesku a tvarit sa ze nic..a co vas nepali neriesit. Ved takto zivot nefunguje.

matullienka
2. júl 2024

Tak mu to povedz a potom ti garantujem, že s nimi už nič nikdy riešiť nebudeš.
Tiež máme takých kamarátov o to ty strach nemaj. Ale asi sa ti tá kamoška zdôverila lebo ti verí. Tak kľudne mu to povedz, ale potom už zrejme žiadnu kamošku mať nebudeš

wolf_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viestta
2. júl 2024

Mysliet si mozes co len chces. Aj spravit so starym kamaratstvom co len chces. Naozaj k tomu nepotrebujes rady z MK, pretoze to nie je zarabanie sunaru, na toto univerzalny navod neexistuje, rovnako ako jedine spravne riesenie. Ako s tym nalozis je iba a len na tebe

stellarstar
2. júl 2024

Toto radšej zmaž ved aj ona je tu na mk

liusa82
2. júl 2024

len aby s tou ženou nakoniec aj neufrkla🙂 takých už bolo viacero čo okašlali chlapov a žili radšej so ženskou

minenkak
2. júl 2024

Autorka ďakujem za pobavenie,veeeelmi dobre som sa zasmiala

autor
2. júl 2024

@matullienka a co ked dom sa to dozvedela prave pre to aby som to povedala dalej.. kazdy hned boze neprijemnost nestaraj sa. Ale co ak prave tato situacia im moze vo vztahu pomoct. Chlap sa nad sebou zamysli zena sa zamysli, mozno navstivia poradnu a vztahy sa upravia alebo aj nie. Aj to moze byt riesenie ved preco by jedna zena mala zit s manzelom bez sexu. Keby som sa pytala to. Kazdy by odpisql odijd od neho. Daj mu ultimatum naco ti taky chlap..

pluss
2. júl 2024

Všetci sa nad sebou zamyslia a ty prídeš o kamošku ale však tvoje rozhodnutie

matullienka
2. júl 2024

Keď už sa chceš tak veľmi angažovať tak by som skôr hodila reč s kamoškou, že asi to nie je úplne ok. Ale ak chceš povedz to jej mužovi, keď si o tom taká presvedčená , že je to to správne na čo to potrebuješ riešiť na mk?

autor
2. júl 2024

@matullienka nie som presvedcena. Len by som bola asi najradsej kebyze to neviem vobec.