Zdúva sa ako malý chlapec

scarletka34
10. júl 2024

Som žena v zrelom veku mam o niečo mladšieho partnera. Boli sme už rozideny par krát a vždy sme to obnovili. Na posledy sme sa rozišli pred mojim zákrokom lebo som mala výkyvy nálad ktoré nedával. Brali mi maternicu. Ale vypisoval mi ci niečo potrebujema, ale nechcela som od neho nič 2,5 mes mi nedal pokoj. Raz som sa snim stretla a ostali sme spolu. Išiel za pár mesiacov na misiou. Za pár mesiacov som išla za ním na dovolenku zaplatil nám tam hotel. Pointa je že on si tam chodí na pláž vo voľnom čase a ja keď idem von do kina alebo s kamoškou sadnúť tak sa mu to nepáči jak teraz na posledy mi spravil za to scénu ze stále behám a to som išla na hodku pozrieť kamošku do roboty. Zduva sa ako malí chlapec. Ze on tiež nikam nechodí len na pláž ze sa mu nepáči, že stále niekam behám Spokojný je keď som len doma. Ďalšia vec je taka ze ma dva domy ktoré teráz prenajíma ako je preč a ja som v podnájme 1 izbový a ma v pláne somnou bývať keď sa vrati u mňa čo mi tiež nepríde v pohode. Neviem čo si mám mysliet... O všetkom, ako co mam byt len doma choré

lindous
10. júl 2024

Pre mňa by bolo veľké NIE už len to rozchádzanie a schádzanie sa a to bez ohľadu na dôvod, je to jasným znamením, že to vždy skončí rovnako, no nebavilo by ma to… to, že by mi niekto zakazoval chodiť von, za kamoškami, o tom sa ani baviť nemusíme…

nika3136
10. júl 2024

Poznam take pripady prepnutych muzov. Oni mozu "vsetko", zena nic. Minule som pocuvala o pripade zeny z nedalekej dediny, ktora nemohla pouzivat ani deodorant, aby nahodou niekomu nezavonala 😃 a aj tak ju zmlatil ako zito nakoniec. Nedal ti pokoj, otravuje, je na teba chorobne naviazany. Uz by som vymyslala plany, ako sa ho co najmenej bolestivo zbavit. Drzim ti palce

pribinak
10. júl 2024

Však ti musia blikať všetky kontrolky
Úplne majetnicky chlap.

scarletka34
autor
10. júl 2024

@pribinak áno príde mi majetnicky aj mne . Uz len to ze ma dva domy a chce bývať u mňa prenájne mi príde extrémne choré. Neviem ci už normálny chlapi vymreli, alebo čo.

redlet
10. júl 2024

@scarletka34 Prepáč, už pred rokom si písala, že nechceš stratiť ďalší rok a stratila si 🤷‍♀️

scarletka34
autor
10. júl 2024

@redlet áno myslela som, že sa zmenil, že si iste veci uvedomil, keď mi nedal pokoj. Ale očividne sa chlapy nemenia. Bola som naivná, hlúpa....

redlet
10. júl 2024

@scarletka34 No, ale ďalší rok riešite v podstate to isté a ešte sa to nabaľuje. Musíte sa v prvom rade zmeniť Vy. Ostávať tri roky a sťažovať sa, utvrdzovať v tom, že to v poriadku nie je. Môžte samozrejme ešte aj dlhšie, je to na Vás.

scarletka34
autor
10. júl 2024

@redlet ja chápem co sa mi snažíte povedať len som myslela ze sa uvedomil, alebo som chcela tomu veriť, keď mi nedal pokoj a stále vypisoval.

sevrin
11. júl 2024

@scarletka34 normálnY chlapi nevymreli, to len vy ženy máte talent si na krky viazať idiotov 😁
Otázne ale je, prečo napriek týmto problémom a navyše keď už ste sa viac krát rozišli, ho furt vôbec riešiš? Je jediný v širokom okolí a už nemáš na výber, či čo?

siska53
11. júl 2024

@scarletka34 to nie je material pre vztah.

cookie29
11. júl 2024

🚩🚩🚩🚩
kontrolka Ti neblikla ziadna?

domkakvet
11. júl 2024

@scarletka34 on ma dva domy a chce byvat u teba v najme, to ako dlho by si tam predstavoval byvat, kym zisti, ci vam funguje spolocne byvanie, ci nastalo?

gerber58
12. júl 2024

Xxx krát sa dávať dokopy. Načo? Este pochopím raz, ale toto....zakroč, vydrb sa na neho

scarletka34
autor
12. júl 2024

@domkakvet noo to práveže neviem. Na svojich nehnuteľnostiach chce zarábať tak asi dlhodobo predpokladám

scarletka34
autor
12. júl 2024

@sevrin asi hlúpy zvyk sama neviem

domkakvet
12. júl 2024

@scarletka34 tak to zapnut vsetky kontrolky.

scarletka34
autor
13. júl 2024

@domkakvet sa mi ospravedlnil, že mal zlu náladu, že on má ľúbi . Ale jednoznačne ho to neospravedlňuje. Tie kontrolky už zapnuté mam, ale ako ďalej netuším.....