Zdravenie sa

23. mar 2024

Moja obľúbená téma zdravenie sa , aj dnes si idem vidím známu a vravím si fajn pozerá na mňa vidí ma tak ju pozdravím ked budem blizsie a ona už z 10 metrov kričí na mňa a takto je to skoro vždy, to aj vaši známy, susedia hulakaju už z 10 metrov? Muž mi povedal ze toto je normalne výsada tohto mesta, on pochádza z iného a iba tu sa ľudia zdravia a zacinaju komunikaciu 10 metrov od seba mi povedal. Ja vždy čakám kým dôjdeme aspoň na meter od seba aby som pozdravila ale nikdy to nestihnem a zdravím až druhá a už som počula od susedy aj take že nikdy neviem pozdraviť prvá, to ozaj treba hulakat už 20 metrov dopredu? Tak mi to napadlo keďže zas dnes ja mladšia som neslušne nepozdravila prvá. 😁

vanilkovazmrzka
23. mar 2024

Ja mam skor skusenost, ze ked je to len nejaky znamy, tak 10m od stretnutia radsej otoci hlavu a tvari sa ze sa nevidime 😄 a nebudem sa tvarit, ze to tiez takto nerobim 😃

zuzubb007
23. mar 2024

Tak meter keby sa mám každému až vtedy pozdraviť, tak to doslova musí byť na mne nalepený, normálne niekoho vidím tak sa mi pozdravím zväčša je to určite vzdialenosť 3 metre a viac, suseda keď vidím tak zväčša je to aj 10 metrov naozaj, čo sa mám tváriť, že ho nevidím, pozdravim a ide sa dalej

autor
23. mar 2024

@zuzubb007 si to zle pochopila ja nikde nepíšem že nechcem zdravit alebo sa tváriť ze ho nevidím, neviem kde si to vyčítala, riesim uplne cosi ine ale nevadi.... ja som písala ze ľudia hulakaju už z veľkej vzdialenosti co mi príde odveci a potom sa sťažujú ze ich nikdy nepozdravim prvá....

zuzubb007
23. mar 2024

Ja som to pochopila úplne, zdravia sa ti prví, a očakávali by, že ty sa pozdravis skôr, nemusíš hulákať, zdvihnem ruku a zakyvam a hotovo