Zdravenie bývalých partnerov

8. jún 2022

Zaujímalo by ma,či ste tu niekto,kto ani roky po rozchode nedokáže pozdravit svojich ex a prípadne z akého dôvodu,ak na niektorého náhodne niekde narazíte. Len som sa tak zamyslela, lebo som zistila,že síce nemám ani jedného vo svojom meste,ale jedného by som určite ani nepozdravila ani po rokoch. Ten hnus z neho tam proste pretrváva roky.

jaskolka
8. jún 2022

Žijeme 200 km od seba. Ale keby sme sa náhodou, normálne by som pozdravila, a to by bolo všetko. Rozprávať sa niet o čom
Necítim k nemu ani zlosť, ani nenávisť, ani hnus. Ani záujem. Proste mi je už ľahostajný.

leuska0910
8. jún 2022

Pozdravila by som vsetkych, mozno aj par viet prehodila..

pukina
8. jún 2022

Pozdravit nemam problem. Ale po poslednej skusenosti uz nic viac nez pozdrav, lebo takto som s jednym ex prehodila par slov a potom som sa ho nevedela zbavit, furt ma otravoval, kym som si ho nezablokovala 😂 a to sme spolu randili asi pol roka ked som mala 17, cize veelmi davno 😂

tosomja
8. jún 2022

Pozdravím. Idem ďalej. S prvým frajerom by som sa nedokázala rozprávať, neverím mu ani nos medzi očami a ublížil mi. S druhým by som prehodila aj pár slov, keby som ho stretla, ale on sa mi vyhýba, lebo vraj má stále ľúbi a nechce sa týrať a s mojím ex manželom sme v kontakte lebo máme dcéru, čiže tam musím. Ale ani nič strašné mi nespravil. 😃 To skôr ja jemu

lindusss2016
8. jún 2022

Ja mam jedneho takeho, ktoremu sa nezdravim. Akoze nemala by som problem otvorit si usta, ale prva ho zdravit nebudem a on nie je schopny. Ale jr mi tak hnusny, ze radsej otocim hlavu, ako sa na neho pozerat.

annamarin
8. jún 2022

S oboma ex sa pozdravim a dokonca aj rada porozpravam. Pomozem, ak je treba a aj oni by pomohli mne. Na co v sebe dusit to, ze to nevyslo? Boli medzi nami dusno mozno tak rok po rozchode a ptoom uz super.

jaja20
8. jún 2022

Ja to mám naopak. Ja by som sa s exom kľudne aj porozprávala,ale on je ešte stále urazený,že som sa s ním rozišla 😅. Aj keď je tomu už vyše 22 rokov a medzitým si tiež založil vlastnú rodinu.

alexka89
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alexka89
8. jún 2022

Ja by som sa s jediným ex nepozdravila lebo kebyže ho zbadám tak by som sklonila hlavu a obišla ho hádam aj druhým koncom mesta.....načo si kaziť deň stretko so sociopatom

lacoste8
8. jún 2022

To zalezi od okolnosti samozrejme a akí sú tí ex chlapi a ci Ti ublizili alebo nie. S dvomi sa zdravim a aj normalne komunikujem, a s poslednym to nedokazem zatial, lebo mi zlomil srdce a stale to velmi boli, az to prejde tak potom mozno….

lacoste8
8. jún 2022

@jaja20 😂

autor
8. jún 2022

@lacoste8 túto situáciu chápem,skôr som mala na myslí to,že aj keď ti človek v zásade neublíži,časom zistíš okolností,pre ktore sa ti jednoducho zhnusi a nestojí ani za pozdrav...nemala som na myslí žiadne ublíženie,lebo to by asi väčšina chápala tak,že ublížil a nedokážem sa mu pozdraviť,ale keď ti je ten človek vyslovene hnusny tým,aky vedie život napr.

lilyianka
8. jún 2022

Prvého určite nie... ak by pozdravil prvý, veľmi by som sa divila. V podstate som rada,že žije dlhé roky v inej krajine. Jeho žena za blbé reči radšej tiež nech sa mi vyhýba....
No a druhý býva asi 200km ďaleko a toho by som asi pozdravila,aj keď neviem aký postoj by zaujal on..

lubbi1
9. jún 2022

vies co asi zalezi na situacii, pokial by to bolo fakt tak ze ocny kontakt a neviem co a pozdravil by prvy ok ale inak asi nie 🙂 kedze nekomunikujeme dlhe roky neviem no 🙂

beronsche
9. jún 2022

zalezi od okolnosti.. Ak by islo o cloveka, kt. vedome ublizoval, tyral (fyzicky ci psychicky) a pod., potom je pochopitelne, ze ten druhy ho nema chut ani len pozdravit..
Inak skor plati, ze nas tie vztahy niekam posunuli, vsetky skusenosti nas nejakym sposobom ovplyvnuju a tak, za predpokladu, ze je to ukoncene, nevidim dovod pre otvorenu ignoraciu.
Moja prva, niekolkorocna velka laska je teraz kamaratom ako mna, tak aj mojho muza. Druheho ex z dlhorocneho vztahu som za tie roky stretla len raz a sice s tymto sa kamaratit nebudem, normalne sme sa chvilu porozpravali.

1natasa1
9. jún 2022

Ako s ktorým na niekoho sa radšej ani nepozriem :D :D Pre istotu :D Vieš niekedy mi ten človek fakt za to nestojí podľa toho čo urobil.

a_adamcova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sense
9. jún 2022

Nemám problém pozdraviť resp odzdravit akéhokoľvek ex. S niekt sa aj porozprávam.

akinom0077
9. jún 2022

zdravim byvaleho aj ked uz nie sme spolu 9 rokov aj si piseme aj si volame- normalna vec, ked by sucastny na to niefo povedal- kludne zial nepochodi u mna

topanocka15
15. jún 2022

Určite sa pozdravila,veď s tým človekom si prežila kus života.Ja sa vždy pozdravím,snáď mám nejakú úroveň a čo bolo,bolo...