Závislosť chodenia na zoznamku

12. júl 2024

Ahojte, má niekto skúsenosť so zavislostou chodenia na zoznamku, konkrétne pokec? Ja tám chodím z nudy a pritom s nikým sa nestretávam. Zabijam tam čas. A už keď si poviem, že tam nepôjdem aj tak pri nude tam opäť idem.

slovakboy
12. júl 2024

A potrebuješ sa s niekým zoznámiť? Ak áno nájdi si cieľ sa zoznámiť a po zoznámení tam už nebudeš musieť chodiť.

autor
12. júl 2024

@slovakboy práve, že nie… oficiálne s nikým nechodím, no stretla som niekoho kto príde cez september na sr…robí v zahraničí…avšak ja sa nudim doma a z nudy si tam píšem nikto má nepriťahuje … ale príde mi to blbe voči tomu chalanovi s ktorým som sa zoznámila aj keď ja viem, že nič nerobím ani nechcem nikoho už spoznať

slovakboy
12. júl 2024

Nechceš nikoho spoznať? Nejakú motiváciu máš. Možno to písanie ti robí dobre lebo sa necítiš vtedy sama. Lenžeje to len taká tretinová komunikácia. Keď už tak sa stretnite a rozprávajte sa osobne. Hoci o tom istom čo si píšete. Písať si je ľahké. Aj ja tu píšem na koníka a nepotrebuhem nikoho spoznať. Dáva mi to kontakt so svetom. Mam pocit že vidím za horizont aj keď nepozerám správy. A teší ma, že sú tu dobrí ľudia. Obyčajní ľudia. S podobnými radosťami aj starosťami. Možno aj ty hľadáš len komunikáciu. Pokvákať s niekým. Preto sa chodí do krčmy, do baru, do parku na lavičku, do kostola, na sociálne siete…Čo ti vadí na tom? Čo ťa trápi?

autor
13. júl 2024

@slovakboy môžem ti napísať správu ?

slovakboy
5. aug 2024

Nenapísala si. Ale môžeš.

liusa82
5. aug 2024

a tam sa dá aj s niekým normálnym zoznámiť?😀 asi bývavalo volakedy.Ja mám azet teda len na reklamné emaily ale ked občas nakuknem do miestností alebo ťuknem na profil niekomu no sodoma gomora😀 bud som tak náročná alebo ja neviem čo.No tam si niekoho vybrať je nadludský výkon aj ked len na obyčajnú nudnú debatu.Nechápem, čo tam môžeš robiť.Mne tam stačí pár minút a idem odtial a som rada že toto nemusím riešiť